• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
LendaW.....31 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - KO 9.6. - holčička
eliska_v...... 21 let ..... (MA 9/09) ..............//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - 4D UTZ 6.6, KO 30.6., Test na cukrovku 30.6. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ....TP 20.11.2010 - KO 4.6.
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 23.6. ....7.6.trippl testy, 11.6. KO tlak.
lillyzelvicka.........24 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 9.6.
nadja73............ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 -11.6.tripple testy -18.6. genet.por.- KO 21.6.
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010...KO 11.6.2010
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10)...//29.3.2010....TP 7.12.2010....KO 17.6.2010
3. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky, napíši i na těhulky. Budu za Vámi chodit, ale těhotnět nebudu. zakázali mi minimálně do příštího roku mít miminko. Konečeně totiž přišli na to co mi je a proč jsem potratila. Prodělala jsem toxoplasmosu a chlamydiovou pneumonii a další infkce, takže mám tělo prolezlé zánětem. Nechci se moc rozepisovat, ještě se z toho stále nemohu dostat. Mějte se moc krásně a hezky těhulkujte:slight_smile:
3. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
simi kočko, to je mi líto, toxu mám taky, ale vůbec s ní nemám takový problémy. Tak se hezky držte a ať se brzo můžete snažit. Je lepší počkat, než aby se zas něco posr..... No já vím moc útěcha to není.
3. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
SIm: moc mě to mrzí, ale dobrá věc je, že se konečně přišlo na to, co ti je a co to všechno způsobovalo. Přeju ti, aby to čekání rychle uteklo a mohli jste se do toho brzy pustit. Určitě se občas ozvi, ať víme jak se máš.
3. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky,
no Simi,tak ti přeju,aby ti ten čas rychle utekl....dobré na tom je,že fakt odhalili příčinu a že se to nebude opakovat! Tělo se musí vyléčit a vzpamatovat a pak bude vše OK. Naplánujte si nějakou pěknou dovolenou,ať se je na co těšit a hned se čas posune dál...
4. čer 2010 v 07:09  • Odpověz
@simasara Ahoj sim- né že by mi to dělalo radost, ale třikrát hurá a sláva doktorům, že přišli tak po dlouhé době co ti vlastně je. Je to ale od nich docela nezodpovědnost, když tak dlouho nemohli příjít že máš takové šílené problémy. Jáká je léčba? budeš asi brát hodně antibiotik a pak asi častěji na odběry aby zkontrolovali, jak se tělo pere. Ale kdyby na to přišli dřív-tak ta léčby by byla asi mnohem kratčí, protože zánět se mohl pěkně rozšiřovat. Holka to ti fakt nezávidím-taková doba, budu ráda, když se budeš stále ukazovat, a podávat zprávy jak se ti daří. A jaké děláš pokroky.....jo? Držím pěsti a pevné nervy-já bych byla na ty dokrory naštvaná jak blázen..........
4. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
no, uz jsem tohle cetla, ale ten test stoji cca 1 000 czk, to at si nechaji. stejne mi pohlavi a zadarmo uz reknou za 14 dni a tak to si klidne pockam :slight_smile: :sweat_smile:
4. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
mě už řekli, heč!!!
4. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
nekeceeeeeeeeeeeeeeeej, je to teda holcicka, jak jsi si prala? :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
Faf: tobě už to řekli tak brzy? A myslíš, že na to lze spoléhat? Už jsem četla nářky několika holek, kterým to taky řekli hodně brzy a nakonec jim na 2. velkém utz řekli opak a oni pak, chudinky, musely prodávat oblečení, co nakoupili pro mimi.

Mě se dneska už podruhé zdálo, že se nám narodil chlapeček :unamused: Tak snad to tak nebude. Za nějakých 10 dní se chystáme znovu na 4D, tak uvidíme :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
no , právě že se mi tomu nechce ani věřit a dokrorka to řekla hrozně sebejistě a Honzíkovi, když podávala fotečku, tak řekla na tu máš ségru!!!!!!
A Lend taky se mi už dvakrát zdálo, že mám v bříšku kluka.
Ale já zatím nic nenakupuju, takže kdyby náhodou tak nemusím nic prodávat.
4. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
@faflina no, to by byla parada, kdyby vam vysel parecek, co? :slight_smile:
my si myslime, ze cekame kluka, ale az nam dr.rekne, ze to je hocicka, tak budeme stejne stastni :dizzy_face:
my mame zatim 4 bodicka v neutralnich barvach, takze jsme pripraveni na jakekoliv pohlavi :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
Tak samozdřejmě mám oblečen po Jankovi, ale klidně budu nakupovat pro holčičku. Počkám si na další UTZ a podle toho se něco koupí.
4. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
No právě, v zářijovnkách taky jedný holčině tvrdily od začátku, že to bude holčička, dokonce jí to na několika kontrolách potvrdily a bum - nakonec se zjistilo, že čeká chlapečka. Nám to řekli v 19tt na tom 4D. U mojí Dr, ani na 2. velkým UTZ mi to nebyli schopní vůbec říct, protože prý nebylo nic vidět. Tak sázím na druhý 4D, že nám to potvrdí. Protože jestli ne, tak mě asi klepne, protože budu muset koupit ještě jiné věci - přeci jen tu mám dost holčičích věcí. V dnešním snu jsem to hrozně obrečela a vlbec jsem toho chlapečka nechtěla.

Faf: holčičku bych ti přála :wink:
4. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
@lendaw máme teda stejné sny........
4. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
@lendaw no tedaaaaa, jsem myslela, ze u tebe uz bude holcicka na 100%. tak drzim palce, at nakonec miminko nema zadny privazek mezi nozickama :sunglasses: i kdyz .....hlavne, ze to bude zdrave a stastne miminko, no ne? :wink: ja s nejvetsi pravdepodobnosti pujdu na odber plodovky a tam to bude 100%, takze aspon nejaka jistota, ze mu/ji uz budeme moct rikat jmenem. :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ten dnešní sen o chlapečkovi byl fakt hustej. Nebyl tema teda vůbec porod (oproti minulému snu), ale chlapeček měl pindíka delšího než nožičky (opravdu nešlo přehlédnout, že to je chlapeček) a měl ho úplně hnědýho a místo nožiček měl jakoby uschlý kočičí hovínka - no prostě masakr :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Pak se mi ještě dneska zdálo, že jsme jeli s našema svařenkyněma na mistrovství ČR (tam jedeme za 14 dní) a že jsme tam přijeli a zjistili, že jsme všechny děti zapomněli vyzvednout a přijeli jsme tam vlastně jen 3 trenéři. Taky kvalitní sen. :grinning:
4. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
Nad: nám to doktor na 4D tvrdil na 100%, že to bude holčička, tak snad se neseknul. Na ostatních utz prý nebylo vůbec vidět mezi nožičky :angry: A tak se modlím, aby nám to na 4D potvrdili znovu. CHci jít tam, protože moje Dr. mám takovou chrchlu, na který je prd vidět a na velkým utz se zas Dr vymlouvá, že nic nevidí, protože jsem tlustá. Ale na tom 4D je všechno krásně vidět.
4. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
@lendaw ty uz radsi nechod spat :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
@lendaw a kdy jdes na ten 4D? ty uz zacinas 3. trimetr, co? strasne to utika.
4. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
nad: ráno jsem to vyprávěla manželovi a koukal jak puk :grinning: Sama si nejsem jistá, jestli ty sny neznačí nějakou poruchu myslí :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
Nad: 3. trim začínám přesně příští sobotu. Děsně to letí. Na 4D se budu objednávat v pondělí - jde to tam rychle, takže předpokládám, že půjdu buď koncem příštího týdne, nebo někdy v tom týdnu poté.
4. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahojky těhulindy...hele nám pohlaví řekli taky brzy. Naše slečna se oparvdu nestydí.Temeno hlavy ukázat nechce,ale pipku vyvaluje na každém UZ.
Lenadw a kam jdeš na 4D?
Hele ty máš boží sny. :grinning: :grinning: No :grinning: uschlá kočičí hovínka nic moc,ale s dlouhým černým by kluk nadělal možná i kariéru :grinning: :grinning:
Lenda tobě se zdálo, že jsi zapomněla děti,ale já minulý týden slastně spala po obědě, když mi v půl 5 zavolala maminka, že si jede pro chůvací holčičku. Já ji ve 3 měla vyzvednout ze školky. Letěla jsem pro ni do školky. byla tam poslední.Tak jsem ji to vynahradila zmrzlinou a návštěvou u mojí neteře.Naštěstí to na mě neprasklo.
Dnes jsem pro změnu přišla pozdě hlídat, protože jsem si spletla dny. Prostě magořím. :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky,dnešní poradna OK,ale taky mi nedělala ultrazvuk :frowning2: ,no co se dá dělat. Akorát mi změřila pánev a klasická poradna,no. Příští týden jedu na triply do Gennetu a hned se tam objednám na velký UTZ.
Teda, baby, vy máte teda sny.... :confused:
4. čer 2010 v 19:03  • Odpověz
Pet: na 4D jdu tam co jsem byla minule - tady u nás v Mostě. Byla jsem tam spokojená a hlavně tam budu mít těď 200,-Kč slevu, takže to vyjde na 800.
4. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky. Moc děkuju. FAF: jsem pěkně nasraná, zánět už mám v celém těle, dneska jsem zase byla na pohotovosti. Teď do mě budou prát antibiotika a pendapon a v září znova na testy.
Merc: tobě to nepřeléčovali?
4. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky holky,
Sim: tak alespoň víš na čem jsi a že se to dávyléčit , ale jak psala Faf. divné že na to nepřišli dřív :unamused:
Holky rychle jsem vás jen přelítla dneksa mám zase ten nejsuprovější těhu den :frowning2: zase mám migrénu, od rána mi je mdlo sedací nerv se bolestivě hlásí- prostě nejpohodovější den :rolling_eyes: Jdu si lehnout a doufat že zítra mi bude lépe :unamused:
4. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
dobré ránko..vstávat ospalky!!!!já už mám sbaleno na chatu, udělané svačiny Daňovi na fotbal, připarevný oběd tady pro Báru, upečené řezy na chatu pro návštěvu, upečené klukům šátečky ke snídani. Čekám až chlapům zazvoní budík a vyrazíme odvést Dandu na stadion a my na chatičku. Holky tam je tak nádherně včera se mi ani večer nechtělo domů. Jenže ty potvory moje dětio tam nechtějí spát.Chjo!!!
5. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
Také zdravím po ránu :slight_smile: Já na dnešek nemohla vůbec dospat. Dneska hrajeme s našima malinkýma házenkářkama o zlato v oblastním přeboru. Už od čtvrtka se mnou cloumaj nervy, bude to dráma. Tak všichni povinně držet palce :slight_smile:
5. čer 2010 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.