• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Dobré ráno
Pet: ty jsi ale rychlík, máš pekárnu nebo děláš všechno ručně?A proč ti děti nechtějí spinkat na chatě?
Lend: držím pěsti ať se vám daří
Já jsem v práci hlava pořád bolí a je mi bléé nálada taky nic moc super začátek víkendu :rolling_eyes:
Vám ale přeji pěkný víkend slunečný a teplý u nás teda od rána svítí oskar a je teplo.
5. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
sim: jo já ji mám v oku na sítnice, brala jsem 8 týdnů antibiotika a od tý doby klid, teda varovali mě, že se to může kdykoliv vrátit, ale já mám stejně to jedno oko tupozraký, takže jestli na něj vidím málo nebo vůbec nic, to už není takovej rozdíl. Když se to zase objeví, teda doufám, že mimo těhu, tak zas antibiotika. Nic jinýho se s tím dělat nedá. Ale tím, že už jsem to měla před těhu přeléčný, tak to není nebezpečný pro mimi.
5. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
lily...ruučo všechno, nemám ani robota..zadělávám hezky postaru.
lilly protože děti jsou ve věku, kdy strávit hodinu v přítomnosti rodičů je jejichb smrt.a na chatě není net a jejich kámoši, víš???? :grinning: :grinning:
mercedes jak se ti to projevovalo...já mám jednou za čas třeba půl roku jako kus oka slepého..jako když bys měla kus oka oslepeného..
5. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska ve 13 hod razíme s manželem na 4D do Gennetu... :dizzy_face: Už se nemůžu dočkat! :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát jsem furt tak nastydlá, že mě to už fakt štve!! :angry:
Jinak včera jsme krásně oslavili první výročí od svatby.... Mám pár foteček v albíku :dizzy_face:
A dneska bychom chtěli po UTZ jet do ZOO, tak snad se povede počasí :slight_smile: Což zatím vypadá velice dobře, tak jse ráda... :slight_smile:
včera jsem se venku pěkně chytla do červena :grinning: :grinning: A svědí mě to jako blázen! :grinning: :grinning:

A co plánujete na tu krásnou neděli Vy holky? :dizzy_face:
6. čer 2010 v 06:51  • Odpověz
eliska..dneska na 4D??? V neděli fakt? no to je komfort :grinning: Eli kolik tě bude ten 4D stát?
My máme v plánu chatu, s mámou jdeme do lesa na pěší výlet, prý rostou houby. :grinning:
6. čer 2010 v 07:24  • Odpověz
tak nakonec ani jedno dítě nespalo doma..pěkně mě štvou..kdyby to řekly předem, tak jsme zůstali na chatě.grrrrr :angry:
6. čer 2010 v 07:25  • Odpověz
pet.s: Jdeme do Gennetu a tam dělají celý týden! :wink: Bude nás to stát 1200,-
Tak si to na chatě užijte... :slight_smile: My chceme do té zoo :slight_smile:
6. čer 2010 v 07:48  • Odpověz
eli, gratulka k 1. výročí svatby. :dizzy_face: My budeme mít za chvíli druhé. :slight_smile:
Konečně je krásné počasí, tak vyrazíme za našima na chatu. Budeme grilovat už na oběd. :dizzy_face:
Krásný den všem!
6. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
ahojky holky,dneska je fááákt moc pěkně,to je parádička. Eli užíjte si 4D a ZOO,to je pěkný plán! Tak y bych si to nechala líbit.
Lusye,chatička a grilování to taky není vůbec špatné. My jsme včera začali natírat dřevo na terasu a dneska v tom pokračujeme. Tak se alepoň opálím. Na obídek budu dělat kuřecí křidýlka a amer.brambory. No a odpoledne možná zahájíme koupací sezónu v našem bazénku.
Pet,ach jo dětičky v pubertě...ty dávají záhul,že?
Jo a toxo,to jsem určitě prodělala taky,ale ani jsem na testech nebyla...taťka je veterinář, od mala jsme měli doma dost zvířat, takže jsem se tomu určitě nevyhla. Ale hlavní je to nechytit přímo v těhu,to je pak špatné... :frowning2:
6. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
marlin, kdybys jí měla, tak to teď zjistí při prvních testech, to se dělá vždycky. Pokud ji jednou máš, tak už ji máš napořád. Myslím, že aby nebyla nebezpečná musí být přeléčená těmi antibiotiky. Jinak pet, já prostě oslepla ne jedno oko, ale můžeš to mít i kdekoliv jinde ve vnitřnostech. Já měla nakonec i štěstí, že se to projevilo v tom oku. Tam o ní aspoň víš. Někdo jí má v těle a nic nepozná, prostě se neprojeví. Je to taková potvora.
eli: ať se utz povede a výlet do zoo taky.
Já jsem dneska totálně zpruzelá. Těšila jsem se na sluníčko a teď ho nemůžu vystát. Je mi příšerně. Včera jsme šli avon pochod a myslela jsem, že nedolezu. Člověk by neřek, že to tak bude znát, ale já byla totálně vyčerpaná. Teď už jsem taky musela utéct z venku domů do chládku. A do toho jdu zítra na odběr na tripl testy, takže zase nerváček. Dneska bych se rozbrečela kvůli každý kravině.
6. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
Merc,tak ty máš zase svoje špatné nálady.. :unamused: Nebuď vzpruzelá a nabíj se energií z pěkného počasíčka. :wink: Triply dopadnou dobře. Já na ně jdu v pátek do Gennetu,tak taky budeme čekat,jak to dopadne.
Dneska už mám za sebou první koupáníčko v bazénu a sluním se,tak doufám,že se nijak neosypu. :confused: Normálně se opaluju dobře,ale teď...tak uvidíme jak do večera dopadnu :dizzy_face:
6. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
Eli,koukla jsem ti do albíčka....pěkné fotky z výletu... :wink:
6. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahojky holky.
tak 4D se úžasně povedlo... :dizzy_face: Malej zezačátku byl zabořený hlavičkou do dělohy, ale pak se krásně natočil... :dizzy_face: :dizzy_face: Je tak nádhernej!! :dizzy_face: :dizzy_face: Video se skvěle povedlo.... :dizzy_face: No jsem teď šťastná jako blecha!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a je to celý tatínek!! Nosánek i pusinka :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fotečky dám hned do albíka! :slight_smile:
6. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
eli: kársný fotečky :wink:
marlin: ono to zas přejde, mě to teď chytá nějak často. Jak mi v 1. trim nic nebylo, tak teď je to děs. Nic mi nechutná, když tak do všeho jen dloubnu. Mám asi nějaký opožděný reakce a tělo si až teď všimlo, že jsem těhotná.
6. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
El, paráááda.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
@mercedesse : Děkuju

@marlin3 : Dali jsme si záležet!! :dizzy_face: :grinning:
6. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
Merc,tak doufám,že tě chmury brzy přejdou.. :wink: Mě je zhruba od toho 13-14tt mnohem líp. Už mi nebývá špatně a rozhodně mám víc sil a energie...tak doufám,že jsem to právě nezakřikla! :sweat_smile:
6. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
Elí- krásný fotky, vidím to jako na živo, a pytlík s pindíkem :grinning: :grinning:
6. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
fafli: Děkuju... :dizzy_face: jj, pindík taky po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
eli, fakt super fotečky. Přemýšlím, že zajdeme taky. :dizzy_face: Určitě to stojí za to. :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:12  • Odpověz
lusye: Já 4D můžu doopravdy jenom doporučit... :dizzy_face: Je to krásný zážitek :dizzy_face: Hlavně když se malej krásně ukázal... :dizzy_face:
7. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
Krásně pondělí přeji :slight_smile:

Eli: moc hezký fotky :slight_smile: Já jsem taky zvědavá, co Bety ukáže. Ve středu mám poradnu a dneska se budu objednávat na příští týden na 4D :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
lendaw: Je to fakt zázrak to mrně takhle vidět, ale užijte si to je to nádhera!! :wink: A jak je už krásně oplácaný, tak je to prostě človíček....Sama dr. říkala, že je to už hotové miminko jenom teď ještě ty plíce pořádně, aby se dodělaly a je to :sweat_smile: :slight_smile: Ale je to nádhera!!
Koukala jsem na FB na fotky... Holka Tobě to sluší :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Eli: no já když jsem se včera viděla na těch fotkách na FB, tak jsem se zděsila jak jsem oteklá :confused: Včera mi k tomu ještě otekly nohy - prostě nádhera. Ale co, řešit to teď nebudu, počkám si po porodu :wink: Každopádně děkuji za kompliment :slight_smile:

Já jsem na ten 4D zvědavá - naposledy jsme na něm byli v 19tt, tak mě hlavně zajímá ten rozdíl. Dr. mi říkala, že plíce by měly být úplně hotový do 30tt a potom že už je porod bez rizika.
7. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
lendaw: No, tak ňák to říkala :sweat_smile: Ale já furt vnímala toho našeho klučíka :dizzy_face:
No my jsme byli taky v tom 19tt a je to sakra rozdíl...No uvidíš sama :dizzy_face:

jinak včera mi taky otekly nody... :unamused: A to teplo mi extra dobře nedělá.... :confounded:
7. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
Eli: mě to horko včera dalo hodně zabrat. A to jsem se většinu dne pohybovala ve stínu. Tenhle týden bude asi pěkný zátěžák - má být až 30°C :rolling_eyes:
7. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
lendaw: U nás je dneska podmrakem, tak doufám, že dneska těch 36 stupńů nebude jako včera na sluníčku :zipper_mouth: :angry: To bylo už fakt moc a to jsem taky chodila hlavně ve stínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: No bude to ještě zajímavý !!
7. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
Eli: u nás bylo taky pod mrakem a už je zase azůro a vzhledem k tomu, že počasí se v čechách táhne většinou od západu k východu, tak v Praze čekejte sluníčko docela brzy. Já potřebuju udělat ještě něco málo na zahrádce, tak to chci stihnout ještě teď dopoledne, když je po dešti svěží vzduch. Odpoledne už budu radší zase zalezlá v baráku. A to jsem se ještě minulý týden těšila, jak se vyvalím na lehátko a budu si užívat teploučka. Po včerejší zkušenosti to nehrozí.
7. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
To je právě ono, já se taky tak těšila na sluníčko a po víkendu jsem úplně mrtvá... A když si představím ty stupně, tak mi je z toho zle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do toho mám furt tu blbou rýmu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
No, tak sluníčko občas už vykukuje, ale pěkně fouká, tak je docela příjemně :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Vy o tom tak básníte, že se snad taky objednám na 4D. Jak dopředu jste se musely objednat? Chtěla bych do gennetu.
7. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.