• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Nad: ten pás nemám. Uvažovala jsem o něm , ale nakonec mi to přišlo jako zbytečnost. Mě pás netlačí, spíš mě chytají zády a bolí mě v tříslech a na stydké kosti, ale to mě bolí i doma, protože se prostě rozmnělňují vazy :unamused:
14. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz
Marlin: do fotoblogu se podíváš, když klikneš na jméno (a možná i na fotku)
14. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
Aha, tak to je dobrý....díky Lend. :wink:
14. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
@lendaw me ten normalni pas strasne otravoval, furt jsem si ho nadzvedavala a manza mi nadaval, ze to nesmim, ze by nam to mohlo jeste vic ublizit a pak nam taky ten pas dala svagrova, takze pohoda :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
Nad: a kde se dá ten pás koupit?Já nad ním uvažuju mě tlačí a furt si ho nadzvedávám :confounded: a i na tu dovču bych byla raději kdybych ho měla:slight_smile: Někde jsem ho viděla a teď ho zase neumím najít.
Jinank mi budeme muset přejez od nás na šumavu nějak rozfázovat moc dlouho nevydržím sedět musím se občas projít
Jssem KO jedu domů a tam se zase k Vám přidám pokud neusnu posledních asi čtrnáct dní si připadám jako spací panna :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
Já mám ten spodní pás pod pupkem a ten horní mi vede nad pupkem, takže s tím problém opravdu není.

Lil: já ten pás viděla na MMB, mrkni tam. Nový vyjde přes 1000 Kč, ale dá se koupit levněji použitý.
14. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
Holky díky za gratulky,
ty Beskydy závidím, tam jezdím hrozně ráda. Já vůbec nerada do zahraničí. Buď beskydy nebo Šumava, máme už některý oblíbený hotely. V Beskydech Sepetnou a na Šumavě Zátoň, tam je nádherně.
14. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
Jo a ten pás zatím kupovat nebudu. Ještě to není tak hrozný, moc mi nevadí, ale kdo ví třeba to ještě příjde. Jo jinak podle toho co mi dělá bříško to vidím na kluka. Jde dost dopředu a je špičatější.
14. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
@lillyzelvicka prave proto, ze me taky tak porad tlacil, jsem rada, ze jsem ho dostala. taky jsem ho videla tady na bazaru, zkus pohledat.
14. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
@mercedesse taky ze stejneho duvodu to vidim na kluka :slight_smile: a manzel, mi to taky rika, vzdycky, kdyz se na me podiva, jak mi to pry slusi, ze to musi byt kluk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
@nadja73 já teda nevím, jestli mi to sluší, jsem samej beďar, ale nějak mám i takovej vnitřní pocit. Dokonce už mi to ani nijak neva spíš se moc těším a Michal bude neskutečně šťastnej, když to klapne. Ale když ne, tak se taky nic neděje. :wink:
14. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
@mercedesse to vis, ze jo, je uplne jedno, co nam ten ze zhora prinese, hlavne, at je mamasek zdrave a stastne miminko. ja teda bedary nemam, mozna proto se taky prikolonuju ke klukovi :sunglasses: no, uvidime z vysledku plodovky, co to teda bude. aspon uz mu/ji budeme moct rikat jmenem :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Já bych právě taky ráda, abych už mohla to jméno používat, zatím je to takový rozpačitý, a přece jen chci koupit něco čitě klučičího nebo holčičího. Tak doufám, že se ve středu ukáže, teda hlavně doufám, že bude utz. Budu 19tt, prý se dělá ve 20tt, ale to už je snad jednou.
14. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak já jdu kouknou na MMB
Merc: tak jestli ti jde bříško dopředu tak se říká že to bude kluk , do stran a do boku prý holčička, a ještě se říká že když se čeká kluk maminka je taková "vylízaná" jestli čeká holčičku - ta prý ubírá mamince krásu :grinning: ale je to relativní:slight_smile:
Já mám šajn na holčičku:slight_smile: uvidíme doufám že na příštím UTZ se mi už ukáže mrně:slight_smile:
14. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
Tak jsem byla sklidit jahody (po dvou dnech), chtěla jsem upéct koláč s jahodama, ale zase jsem se snědla ještě cestou do baráku :sweat_smile: Letos asi jahodovej koláč nebude nikdy :sweat_smile: Udělám mřížkovej bez ovoce a bude to :grinning: U nás už zase praží sluníčko a vypadá to, že budu muset večer asi i zalejvat, to je děs.
14. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
Tripl testy jsou v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
@lillyzelvicka dalsi super zprava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
jo jsou to ty nej zprávy a budeme v tom holky pokračovat všechny:slight_smile: myslím že první na řadě je Nad
14. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
no, my si pockame do patku a pak bude jeste dalsi cekani. budou to dost narocne dny az tydny :confounded:
14. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
holky, myslite, ze kdyby triple testy dopadly blbe, ze by sami zavolali?
14. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
kuk holky
vidím poslední dotaz Nadi tak si dovolím odpovědět - mě bylo řečeno, že pokud jakýkoliv testy dopadnou blbě, že okamžitě volají a nečekají až přijdeš na domluvenou ko do poradny nebo na to, že máš v nějaký termín volat ohledně výsledků :wink:
14. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
Jo nad taky mi říkali, že kdyby bylo něco blbě, tak by zavolali. Neboj bude to v pohodě.
14. čer 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
Jo a samozřejmě gratulka pro lilly :wink:
14. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
jeeee, to jste me uklidnily :slight_smile: ale ted se budu bat kazdeho telefonatu z neznameho cisla :frowning2: za jak dlouho jste holky mely vysledky?
14. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
autor
radu klidně nakukuj i piš a to platí pro všechny snažilky, to není zakázaný téma, to je jen aby holkám netěhu nebylo líto, že si povídáme o bříškách. :wink:
14. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
nád trvá to týden, byla jsem v pondělí na krvi, v pátek na tlaku, to tam ještě výsledky nebyly a dnes už jo.
14. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
aha, no tak to stejne vyjde zase na patek, kdy tam stejne jdeme
14. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
tak to já už si nepamatuju :sweat_smile:
a gratuluji všem co mají dneska dobré zprávy :slight_smile:
14. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
No já jsem byla na krev v úterý odpoledne a výsledky byly už v pátek
jo teď jsem našla šatičky co už tak dlouho hledám jo a už mám ve skříni jiné, ale asi si je stéjně koupím :sweat_smile:
14. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
lilly u mě to teda s tím pohlavím opravdu sedí..u Matyáška mi to fakt slušelo, ted u Terinky jsem rozplzlá jako želé.Ropucha je krasavice :grinning:
14. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.