• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
ahoj holky, gratuluji Lilly k výborným výsledkům.. :slight_smile:
Já jsem si včera volala na imunologii na kontrolní výsledky krve a konečně se mi imunita trochu snižuje..jupíí..takže ještě 14dní budu brát svoji dávku Prednisonu a pak postupně snižovat a snižovat...konečně. Tak teď ještě dneska nebo zítra ty triply a bude to.. :slight_smile:
15. čer 2010 v 05:35  • Odpověz
Jo a já nemám vůbec ani tušení co v břichu bydlí za bobka. Na velký utz jdeme do Gennetu cca až za měsíc,tak to si ještě počkám.. :zipper_mouth: ale 1.7.mám vlastně ještě poradnu,tak že by mi paní doktorka třeba udělala ultrazvuk... :confused:
15. čer 2010 v 05:38  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Opět jsem se nedonutila vstát do práce a výuku zrušila :sweat_smile: Prostě to nejde. V noci jse nemohla spát a ráno se mi prostě spát chtělo. :sweat_smile:
15. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
Krásné ráno, holky. U nás to vypadá na slunečný den. :dizzy_face:
marlin, já si taky ještě na pohlaví počkám ... Na konci července snad tajemství bude odhaleno. :wink:
Jinak už pomalu nakupuju. A to mě baví. :dizzy_face:
15. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
tak jsem si volala ny ty triply a je to OK!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
@marlin3 Gratulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
Lend,děkuji :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
marlin, gratulace! :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
marlin moc gratuluju, to z nás mám radost, jak se nám tu daří :grinning:
15. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
holky,díky. Je fakt,že nám to tu jde pěkně...takže to platí i pro ostatní,které na triply teprve čekají,jasné? :wink:
15. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
@marlin3 moc gratuluju a doufam, ze to takhle bude pokracovat dal a ja tuhle uspesnou linii neporusim :pensive:
15. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
Nad samozřejmě, že neporušíš, co je to za řeči? Já vím, teď se mi to mluví, ale měla jsem pěkně staženou prd.... No zopáknu si to příští středu před utz, tak mi to pak můžeš vrátit :wink: Neboj určitě to bude v pořádku. :wink:
15. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
Koněčně jsem se dokopala k tomu, abych naskenovala alespoň nějaké fotky z minulého týdne :slight_smile:
16. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Jé lend ta je kouzelná :grinning:
16. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
Merc: dík :slight_smile: Jen je to sabotér - když už teda laskavě dala ručičku pryč a nezykrývala si obličej, tak ho alespoň pořádně zabořila do dělohy, abysme si jí stejně nemohli pořádně prohlídnout :grinning:
16. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky.
Všem co byly na kontrolách mooooooc gratuluju a všem co dopadly testy výborně tak také mooooooooooc gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám radost!
lendaw: Hezké fotečky... :dizzy_face: :dizzy_face:

Mně malej strašně kope a už to bolí teda fest..včera se mi zasekla na příč a pak se snad natáhl i s ručičkama, kam to asi až šlo... :unamused: No nic příjemného... Ale ještě to v bříšku musí chlapec vydržet!! :dizzy_face:
16. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Holky všem gratuluju jde nám to tady hezky:slight_smile: A Nad: ty se brzo přidáš neboj:slight_smile:
Lend: krásné fotečky to už je opravdu malinkatý človíček:slight_smile: mocinky pěkné
Eli: ty máš v břišku asi akrobata:slight_smile:
Já jsem měla dneska od rána v práci kontrolu a jsem úplně hyn pobolívá mě bříško a smrkám krev :confounded:
16. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
lilly: Je to asi fakt akrobat a nebo je nervózní jako já chudáček můj malej!! :frowning2: Asi to na něj přenáším...

Jinak v albíku mám fotečky - bříško! :dizzy_face:
16. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
Holky dneska jdu na KO, já se bojím to je hnus. Mám občas jakoby kopačky ale právě do čípku, je to dost nepříjemné a docela to bolí, včera jsem to ale neměla ale za to předevčírem to bylo celý den, nemáte to některá-nebo spíš neměla jste to některá. Protože klasika pohyby necítím, jen se mi občas zdá že jo, ale jen tak letmo-takže to klidně můžou být i střeva. Ale ten čípek respektivě kopance do čípku jsou jasné a patrně citelné. Hlavně se na to chci zeptat doktora.
17. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
Ahojky
Faf: tak kopance do čípku neznám, já mám spíž že někdy když si sednu tak jako by mě někdo nakopl ze spod když už sedím , nevím jak to popsat prostě mě píchne- zabolí dole v pochvě jako ve vnitř, myslím že mě zrdáždí ta placenta.Taky se na to musím zeptat ale jdu tam až za 14dní.
Jinak se neboj určitě je a bude vše v pořádku, max. ti dr. naordinuje více klidu :wink: Každopádně pak písni ju?A na kolik jdeš na kontrolu?Držím ti palce
17. čer 2010 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky,

@faflina měš někdy přijde, že mě do čípku kope i teď. A taky do konečníku. Fakt hnus. Mimčo má nožičky dole, tak bych se nai nedivili, kdyby to bylo možná. Já mám spíš stálé bolesti se stydko kostí - když se hýbu, je to dobrý (relativně), ale jakmile si sednu, nebo lehnu a chci se pak zvednout, tak jsou to muka, jak kdyby se mi skládala celá pánev znovu a kosti o sebe třely :confounded: Každopádně na dnešní KO držím palce :wink:
@lillyzelvicka ta bolest může mít souvislost právě s tou stydkou kostí, jak jsem teď psala Faf. Vlivem hormonů se rozmnělňují vazy a všechny spoje povolují a může to být bolestivé. Já to vnímám jako takovou bolest, kdyby mě někdo nakopnul přímo do rozkroku, nebo jako kdybych po dlouhý době jela na kole.

My dneska odpoledne odjíždíme s našema svěřenkyněma na Mistrovství ČR na Rokycansko a budeme tam až do neděle bojovat zuby nehty o zlato, tak nám držte palce :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:03  • Odpověz
Lend: no mi to právě příjde jako by mě někdo nakopl špičatou botou přímo do ní :rolling_eyes: :sweat_smile: , napadlo mě že to může být tím povolováním svalů ale je to teda fakt mazec, ještě když se k tomu přidá ten sedací nerv tak si připadám jako nějaký invalida, skřepčím skoro brečím, ale jak to rozchodím je to v klidu.
Držím palce ať se Vám daří ma Ms- vy jezdíte pořád na nějaké co?
V pondělí jsem objevila na netu zavinovací šaty které jsem celou dobu hledala, zítrra mi příjdou jen nevím jak vysvětlím miláčkovi proč my vysí ty další ve skříni :sweat_smile: a objednala jsem si těhu kraťásky taky by mi měly přijít zítra max. v pondělí :grinning: juchů a pokud dneska neusnu došiju si letní kalhoty takové ty s těma látama ale s těhu páskem :wink: začíná mi být všechno fak malé :dizzy_face:
17. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky. Zdravim po dlouhe dobe... Ja jsem pri 1. tehu dostala na tyto bolesti Magnosol ci tak nejak...takovy prasek do vody - trochu to zabralo...
17. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj jsem do ma z KO, vše vypadá dobře-ale UTZ mi nechtěl dělat. Všechny výsledky z krve co mi dělali jsouOK. Pana doktora jsem teda nakonec přesvědčila aby se na nás podíval, že jsem si myslela, že by mi mohl říct co čekáme. No a řekl že možná kluk ale nevylučuje že to jsou pysky. I já to viděla co tam bylo, a jak řekl, mě se zdálo že vidím i šuldu ale to mohl být poštěváček a ty varlátka mohlo být kávové zrno. takže o5 50:50
17. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
faf: Hlavně že je všechno ok!! Gratuluju :slight_smile:
17. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Faf: gratuluju ke kontrole:slight_smile:No a 50:50 to je v poho co?Já zatím nemám ani to 50:50 :wink:
A co ti řekl na ty bolesti čípku?
17. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@faflina to je dobře, že KO dopadla dobře

@lillyzelvicka Mě ty bolesti začaly taky někdy kolem 18-19tt. A mám to stejné jak ty, jakmile torozchodím, tak je to dobrý, ale hodně to bolí v noci, když ležím a chci se otočit, nebo vstát. POtom to hodně bolí, když se oblíkám třeba do kalhot a stoupnu si jen na levou nohu. A teď čím větší je břicho, tak to bolí i když dlouho chodím. Ale je to bohužel normální a to jak podle mojí Dr, tak podle poradny na www.porodnice.cz A bohužel to nebude lepší. :frowning2: Nu což, jsou horší věci na světě.

A k tomu mistrovství - je to naše druhé. Trénujeme to s mužem druhý rok, první rok se holky učily a letos už vyhrávají. V březnu jsme vyhráli 2. místo v halovém mistrovství čr a te´d jedeme na regulérní MČR pro rok 2010. Už jsme doma oba nervózní, hlavně aby se nikdo nezranil. No a nějaká medaile by taky byla dobrá :sunglasses: A taky by nemuselo pršet, protože ta naše národní házená se hraje venku.
17. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
@lillyzelvicka ty mas porad jeste 50 na 50 :slight_smile: nastesti 3. pohlavi nemame :wink: a ta krev z nosu je normalni,. rekla mi to moje chytra knizka.
@faflina gratuluju ke kontrole.
@lendaw oni ty bolesti dole jsou asi fakt normalni. ja mam takove ty vystrelovaci bolesti do pochvy i rite uz dost dlouho, ale uz si na ne zvykam.
dneska jdu ven s kamoskou, protoze zitra jdu na plodovku a to se dlouho ven nepodivam, ale nastesti ma byt hnusne, tak se bude dobre lezet. hlavne, at jsou vysledky v poradku.
17. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahoj holky, Faf-je fajn,že kontrola dopadla dobře :wink:
Nad,tobě držím pěsti na zítra,ať to vše dobře zvládnete! :wink:
Já jsem byla včera na 1.těhotenském cvičení a bylo to super. Paní cvičitelka nám dala pořádně zabrat a to je správné!
Chodíte taky někdo?
17. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
@nadja73 budu držet palce, aby ti to dobře dopadlo. Kdy se dozváš výsledky?
17. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.