• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lillyzelvicka ta oprava je aktuální? :slight_smile: POkud ano, tak všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Lend: no ta oprava je měsíc a půl po :grinning:
21. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
Normálně dneska už piju třetí kávu, po ní mě nebolí hlava asi je fakt nějak špatný tlak :rolling_eyes:
21. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@lillyzelvicka mě je taky dneska děsně, spala bych už od rána a to jsem vstávala v 9, po 12ti hodinovém spánku.
21. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
Čauky hoky, tak jsem opravila tabulku u mě v albíčku na 5.měsíc. Jinak nálada pod psa, klasicky nervozita před kontrolou, takže se mnou do středy nebude řeč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
@mercedesse Letí to, co? :wink: Za chvilku budeš v půlce :slight_smile:
21. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
No když za ten tejden nezcvokunu, tak jo :grinning: Ale fofr je to děsnej, ale jen jako celkovej, když čekám na ko tak se každej den táhne jak smrad.
21. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
@mercedesse Jakmile budeš mít pohyby, tak přestaneš KO tak sledovat :wink: Budeš mít jistotu, že je všechno OK, když budeš mimčo neustále cítit, jak se protahuje a převaluje :wink:
21. čer 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
no jenže já si právě myslela, že už začínaj a teď je zase nějak klid. Ale občas mám pocit, že se mele, tak snad se to tak do dvou týdnů rozjede a já už budu v pohodě.
21. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
Merc:to ti uteče:slight_smile: se mi to mluví já musím čekat do příští středy , ale jsem na tom stéjně nervozní už teď :sweat_smile: A na pohyby se těším snad budou brzo
21. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
@mercedesse Já jsem si taky nekolikrát myslela, že už to cítím a ono to potom přestalo. Zřejmě to byly střeva :sweat_smile: A pak zničeho nic rána do pupku jak z děla a to už jsem věděla jistě, že to je ono :slight_smile: Už si nejsem jistá, který týden to bylo, pamatuju si jen datum 29.4. :grinning: Odhaduji tak někdy konec 20tt.
21. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
Jo já vím, že to ani nemuselo být mimi, ale jsme prostě děsnej nervák, vždyť mě holky znáte. Druhý uklidňuju a sama sebe neovládám. V sobotu jsme dostala takovej záchvat strachu, že jsem prořvala asi dvě hodiny. No trošku psychoň
21. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
@mercedesse To jsou hormony :grinning: A nebude to lepší :grinning: Já brečím prakticky už od soboty. Byli jsme s dětma na mistrovství, tam jsem se pohádala s mužem a od tý doby jsem uplně mimo. Navíc, když si ty naše malý hvězdy šly pro medaile, tak jsem brečela jak želva.
Ale co mě tam nasralo, že jsem tam dva lidi, kteří si přisedli vedle na lavičku, poprosila, jestli by nemohli jít kouřit někam jinam, že jsem v 7. měsíci a oni se omluvili, že si nevšimli :rolling_eyes: A já měla na sobě ještě navíc tričko dost na tělo. No, holt dań za velká prsa a nadváhu :angry: Člověk by ale řekl, že ve 3. trimestru už by lidi mohli poznat, že nejsem mega tlustá, ale těhotná :frowning2: Vždyť už mám břicho větší než prsa a to je teda co říct.
21. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Tak to já řeším ten samej problém. Na jeden mejdan jsem si schválně vzala lacláče, že v těch už je to fakt vidět a známímu to stejně nedošlo. No prostě jsem macek i normálně, tak si každej myslí, že jsme zase jen přibrala. No vyhlídky to jsou super. Pak nás vezmě šestinedělí, takže normální budu zase až tak po novým roce. A do toho mě od včerejška začala děsně pálit žáha a to mě taky asi už bude držet. Myslíš že můžu sodu? Ta by asi neměla ničemu vadit, že jo.
21. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahojda holky.
tak mám v albíku nové fotečky pupíku :grinning: :wink:
21. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
@mercedesse Mě sodu Dr. nedoporučila, ale řekla, že si mám koupit Rennie. Mě pálí žáha dost festově, i když posledních pár dní to jde, je to jen občas. Ale tak 4 týdny zpátky to bylo fakt děsný, budilo mě to i v noci. Mě teda zabralo mlíko - stačil lok a přestalo to. Musela jsem se teda hodně přemáhat, protože mlíko nesnáším a navíc teď v těhu nejsem schopná sníst ani žádný mléčný výrobek s vyjímkou sýra.
21. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
Merc: já teď taky bulím, ale je to tak procítěný pláč prostě jsme těhule citlivé:slight_smile:Počkéj po kontrole zase budeš uklidňovat ty mě a hlavně poreferuješ :slight_smile: sranda by byla kdyby jsme rodili stéjně:slight_smile:
Lend: tak to gratuluju k medailím :slight_smile: A ti lidi dneska jsou lidi strašně nevšímaví a lhostéjni.Takovéhle kouření mě vytáčí, nesnáším ho normálně natož teď :angry:
21. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
no já jako bejvalej silnej kuřák nemám co mluvit, ale teď mi to taky hodně vadí.
lilly: hlavně žádný předbíhání jo. Já jeden den a ty hned po mě :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
@lillyzelvicka Mě přijde, že bulím už i u reklamy na Jar :grinning:
21. čer 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
No to se má miláček na co těšit, takhle už to má hooodně těžký. Jsem mu vděčná, že to vydrží, nejdřív jsme brčela, že nechce mimi. Pak se to povedlo, tak jsem brečela štěstím, pak se to posralo, to jsme řvala až do novýho těhu a od tý doby řvu, že se bojím. Takže si už asi 2 roky neoddech. :confounded:
21. čer 2010 v 17:16  • Odpověz
Lend: Merc: já taky nejsem suchárek a dostanou mě takové ty otázky typu "ty jo ty jsi ale přibrala co no a to jsi teprve ve čtvrtém...." jejda mě to tak zamrzí já se raduju že kouká bříško a že se kulatí :frowning2:
21. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
No tak to by mě asi úplně dorazilo :grinning: Já mám taky radost (snad poprvý v životě), když pupík povyroste. :wink:
21. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
Na mě to nebylo dlouho vidět, protože mám fakt obří prsa a pod ty se toho hodně schová, včetně špeků. Ale teď když už teda to břicho vyčuhuje, tak očekávám, že to lidi trkne. Ohlasy typu: ty jsi ale přibrala - jsem naštěstí ještě neslyšela. Přeci jen to na nás macatějších není nějakou dobu až tak vidět. A taky se mi daří držet váhový přírůstek dole, ale teď už bude asi veškerá snaha marná, páč nastalo období největšího přibírání.
21. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
Merc: ne manža chce ať vydržíme až do 3.prosince tak leda že bys počkala:slight_smile:
jo tak já teď bulím u filmu u písniček, nikdy před tím nee a teď jsem jako kohoutek:slight_smile: no hold jsme citlivé těhulky:slight_smile:
jo dneska mi přišli těhu kraťasy-jé to je veget nic netlačí ale krásně mi sedí:slight_smile:
21. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
no mi to řekla paní která je víc než já a o hodně a má evidentně radost že někdo taky přibírá :rolling_eyes: ale já jsem zatím přibrala ani ne 1kg spíš mi vykouklo břicho :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
Já zatím nepřibrala, spíš jsem ještě shodila. Nějak mě mimi ždímá, ale zásoby jsou veliký převeliký, tak to neva.
Já mám zatím těhu kalhoty ty troje a minulej tejden jsem koupila skvělý šaty, sice ne těhu, ale daj se použít. Jsou dost dlouhý a ještě pružný. Já v těch těhu věcech pak v horku chcípám, jak to má ty bavlněný pásy.
Hele s tím čekáním ti to neslibuju. Já bych nejradši na termín, aby to bylo měsíc před vánocema. To by si snad Michal pamatoval :grinning:
@lillyzelvicka Máš ty s tím nápletem, nebo po pupík? Mě před 2 týdny přišly kraťasy pod pupík, normálně na knoflík a zip, ale vzadu na ledvinách jdou povolovat, je tam povolovací guma na knoflík. A jsou taky super pohodlný. Už si ani nic jinýho těhu kupovat nebudu. Mám sukni, rifle, 3/4 - to všechno s nápletem a šortky. Doma jsem vyštrachala ještě jednu sukni na gumu, kterou můžu nosit i teď a jedny tepláky. Horší je to s tričkama. Zatím to jde, ale až bříško ještě povyroste, tak mi to asi bude krátké :unamused:
Holky tak s oblečením mi ani nemluvte!! Najednou mi je všechno co jsem nakoupila malé..No děs :sweat_smile: :unamused:
jinak malej bude fakt podobou spíš po mně... Mrkněte jestli chcete do alba! :dizzy_face:
21. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
Já měla v 18tt +2kg, ve 22tt stále jen +2kg a pak hup ve 26tt najednou +6kg k původní váze. Teď se to taky furt drží, dokonce to dneska ráno ukazovalo jenom +5,5kg, ale je mi jasný, že se jednou ráno vzbudím a zničeho nic tam bude minimálně +8kg. Kdyby to bylo do +10kg celkově, tak budu šťastná.
21. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
Lend: no já mám jedny třičtvrťáky a ty mají na zádech gumu a jsou super a ty co mi přišli dneska mají náplet na celé bříško , což je super já jsem kraťasový typ chodím v nich jaro léto podzim:slight_smile:Ale chci ještě rifle někdy je to potřeba.Pak mám jedno tričko nátělník a košily ale tak trička ještě dokoupím bez těch to nejde.
Kalhot nemusí byt toliko jako triček:slight_smile:
21. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.