• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
já mám hodně celkem volnej triček, který mi vydržej hodně dlouho, a pak něco málo koupím.
S tou váhou bych to taky právě nechtěla přehánět, doufám, že se to moc nezvrhne.
eli: krásný fotečky, už máš bříško jak hrom. Ale s tou podobou nevím. Já to nikdy nepoznala ani na už narozenejch dětech. Všichni pořád říkaj, jéé celej táta nebo máma a já tu podobu prostě nevidím.
21. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
merc: Každý to nevidí, ale všichni okolo se nezávazně na sobě shodli, že je to podoba neskutečná!! Teda až na toho pindíka :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
To předpokládám, když jsi těhotná :grinning: :grinning: :grinning: Nějak na to poznávání nemám talent. Budu ráda, když mě něco napadne u toho mýho, až se narodí.
21. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
mercedes..to se tak říká, celý táta a celá máma :grinning: :grinning: :grinning: .my máme děti adoptované a když byly malé říkali, že Bára je podobná mně a Dan tátovi. To se tak říká. I když koukám na pohyby a mimiku našeho mladýho, tak bývalého fakt podezírám, že mají společné geny. -D
21. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz
Doré ráno:slight_smile:
Jakpak u vás dneska je?Tady byla v noci zima, ale teď už svítí oskar a začíná byt teplejiš jen fouká vítr.Ale je dobrá nálada:slight_smile: nebolí hlava neprší a ani moc lidí dneska nechodí:slight_smile: takže si můžu obchod chystat na předání před dovčou:slight_smile:
jen se mi nechce:slight_smile: jsme popapali a to se pak dělá nejhůře:slight_smile:
22. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
dobré ráno děvčata, já už mám připravený oběd,pověšené prádlo a jdu malovat ložnici :grinning:
22. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky,
tak se hlasim po vic jak dvou mesicich z pracovniho procesu. celkem si to uzivam. kontroluju a opravuju to, co se tu nepovedlo a tak mam prace dost, ale nastesti muj zaskok je sikovna holcina, takze je to v poho. mam to na 6 hodin, takze ve 14:00 jdu domu, coz je super prac. doba :slight_smile:
hezky den
22. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Zdravím vespolek :slight_smile: Koukám, že všichni mají dneska nějaký akční den :slight_smile: Já jsem se taky právě vrátila z práce a odpoledne mě od tří čeká trénink a pak návštěva babičky :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak zítra žádnej utz nebude. Teď jsem mluvila se sestrou a říkala, že až tak za dva týdny, teď jen kontrola. To už prostě nepřežiju. Nervy mám napnutý jak špagáty. Já ji snad ukecám a klidně to zaplatím.
22. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Merc: to dr. určo ukecáš :wink:
Pet.s- co 3D kde jsi?A hoď fotečky vymalby:slight_smile:
22. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
No jde tam snad zaplatit za 200,-, ale ona utz mimo plán dělá hrozně nerada, prostě vždycky je tam maličký potencionální nebezpečí, že utz mimi poškodí, tak to nechce přehánět. Mě by jen stačilo, abych viděla, že je v pořádku, že se hejbá a tluče mu srdíčko. Asi je to lepší, než se nervovat, to mimi škodí víc.
22. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
ahoj holky,
Merc buď hlavně co nejvíc v klidu a nebo si objednej toto :wink:
http://www.tipnet.cz/pro-zdravi/angelsounds-tehotenstvi-jdp-100s/

22. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
ahojky..tak hlásím ložnice vymalovaná podruhé,3D jsem zvládli mezi malováním, ale moc nevyšlo. Malá ležela obličejem do mě. Jen mě dr nechtě vyděsil,že ted jeho pacientce-diabetičce zemřelo mimi těsně před porodem. Jsem diabetička. Chjo.
radusv myslíš, že to funguje?moc tomu nevěřím a na nás holky krev a mléko, možná ještě hůř.. :wink:
22. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Pet: já bych právě asi do toho Angelsounds nešla - jakmile jsou pohyby, tak je to asi zbytečné. Navíc, u mě Dr. slyšela srdíčko Dopplerem až ve 26tt a ještě dost slabě - a právě z toho důvodu, který popisuješ - krev a mlíko :grinning: Nebo spíš, krev a smetana :grinning:
22. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
no ono se nedá ničemu na 100% věřit to je mi jasný, ale pro lepší klid jsem myslela, že by to mohlo Merc pomoct. Já jsem zatím pro něj rozhodnutá, nevím až otěhu třeba změním názor, ale zatím ho chci... a co se týče pohybů, tak to je hodně ošemetné téma, které tady nehodlám rozebírat v rámci zachování klidu :wink:
22. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Pet: tak to je škoda, že se malá nenatočila obráceně - ale ani tak není úspěch zaručen, viz náš 4D. Malá byla sice vzorově obličejem ven, ale furt před něj strkala ručičku a fotit ani natáčet se nechtěla. Něco málo záběrů se podařilo, ale strávili jsme tam přes 45 minut.

Radu: já jsem o tom před otehu taky uvažovala, ale pak už mi to přišlo jako vyhozené peníze. A hlavně si opravdu myslím, že přes ten můj špek bych stejně nic neslyšela - což mi potvrdilo i vyšetření u Dr. Dopplerem mě poslouchala od 16tt a slyšela jsem maximálně svoje střeva a "dunění moře" :grinning: Už vidím, jak bych byla vystreslá, kdybych si to koupila a pořád tam nic neslyšela. :confused:
22. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
Len tak to chápu, to bys byla fakt možná víc ve stresu než teď...
no přítel už předem moc z toho nadšený není ( říká, že budem v nemocnici asi pokaždý když bych nic nebo blbě slyšela ) , ale já si zatím stojím za svým, tak uvidíme jak to pak bude :wink:
22. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
stejně je hezký jak jsme každá jiná :slight_smile:
mě třeba vůbec neláká 3D nebo 4D utz , věřím, že to musí být nezapomenutelný zážitek, ale prostě mě neláká :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
@radusv Já na tom 4D byla hlavně proto, že na velkým UTZ a na UTZ u mojí Dr jsem se prd dozvěděla, protože přes ty moje špeky prostě nebylo nic pořádně vidět a na velkém utz mi neřekli vůbec nic. Kdežto na 4D mi ukázali všechny orgány, jak proudí krev, prohlédli jsme obličej kvůli rozštěpu, prostudovali jsme srdíčko, jestli z něj a do něj vede všechno co má a celkově mě tam ujistili, že všechno co jde na utz zjistit je v pořádku. A ty obrázky a video už byl spíš takový bonus. Nehledě na to, že to bylo opravdu roztomilý šmírovat, jak tam to maliknký mimčo mrská ručičkama, otevírá pusinku atd. Já na něj vlastně původně jít nechtěla, ale přemluvila mě Hadonoshka :grinning:
22. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
@lendaw :grinning:
no tak v tomhle případě bych šla na něj taky :wink:
22. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
lendaw a myslíš, že nám by ten 4D taky vyšel?mám problém na každém uz.kde jsi na něm byla?
radusv..ty jsi štíhlá..tobě ten angel sounds bude fungovat.
22. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile: zdravím z práce
Vy jste tady měly včera debatu:slight_smile:Já už hajala:slight_smile:Holky dneska mě to dole v bříšku skoro v podbříšku škube, v noci jsem měla dojem že snad slepák zlobí tak mě to píchalo na praavém boku :cry: Hele ale k těm pohybům , mi příjde že když si blbě lehnu nebo dělám něco co se mimi nelíbí tak mám chvilkovou jako by bolest v podbříšku.Myslíte že je možné že mi takhle dává mrně najevo že se mu to nelíbí?
Jinak nám už od pěti svítí oskar tak snad mu to vydrží celý den.Dneska jsem do třech v práci pak ke kadeřnici a ještě na nehty- to bude fuška :sweat_smile:
23. čer 2010 v 06:01  • Odpověz
@pet.s Já byla u nás v Mostě a nemůžu si stěžovat. Jde samozřejmě taky o to jak je mimčo natočený a na jakýho narazíš Dr, ale my měli vesměs štěstí. A vezmu-li v úvahu to, že mám miminko v břicho opravdu bezpečně izolované tukovou vrstvou - momentálně mám nějakých 40kg navíc k ideální váze, tak jsme tam viděli všechno poměrně hezky, což na normálním utz prostě nevidíme.
23. čer 2010 v 06:38  • Odpověz
@lillyzelvicka k těm bolestem - mě teda pohyby nikdo nebolely, ale spíš bych si tipla, že tě bolí úpony dělohy. Nepíchne tě to jakoby v tříslech? Mě to bolí někde kolem slepáku, když se třeba blbě otočím, nebo prudce natáhnu-
23. čer 2010 v 06:40  • Odpověz
Jedna drobná úprava :slight_smile:

LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , KO 30.6. - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 30.6. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ....TP 20.11.2010, KO 1.7. ,12.7.velký UTZ,13.8. 4D UTZ
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 23.6
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 30.6.
nadja73............ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 -KO 12.7., velky UTZ 23.7., KO 9.8.
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10)...//29.3.2010....TP 7.12.2010....KO 22.7.2010 Genetika KO 26.7.
23. čer 2010 v 06:41  • Odpověz
Ahojky holky.

@lillyzelvicka : Souhlasím s lend ... Spíš bych se přikláněla k tomu, že je to děloha...

Já se včera přetáhla, jak jsme stěhovali pokoj a večer mě tak bolelo břicho, že jsem si říkala, že snad rodím... :grinning: :grinning: Ale to bude ještě hůř!! :grinning: :grinning:
No malému se to stěhování včera moc nelíbilo, tak se mlel a dneska jak jsem byla přetažená, tak jsem nemohla vůbec spát a malej teda taky extra ne!! :unamused:

@lendaw : kočko mám dotázek.... Strašně mě bolí podprsama, jako na žebrech...Myslíš že to je, jak je děloha už nahoře, že to může dělat? Já jen, že mě to bolí už asi 14 dnů a na pár dnů přestane, pak zase začne...Tak mě napadlo tohle....?!

Jinak u nás je krásně a já se jdu akorát nasnídat!! :dizzy_face:
23. čer 2010 v 07:07  • Odpověz
@eliska_v tak to nevím, čím by to mohlo být. Možná by to mohlo být tím, jak děloha roste a vytlačuje další orgány a vnitřnosti, které byly nad ní (jako např. žaludek) výš a výš. U mě to teda spíš vypadá, že ten žtaludek vytlačuje ven z břicha :grinning: Mě teda pod prsama nebolí, ale když kouknu na sebe a na tvojí fotku, tak já mám prsa trošku jinde než ty :sweat_smile:
U nás je dneska taky hezky, vlastně bylo i včera a předevčírem. Chystám se dneska jet utrácet do Marks & Spencer, mám tu voucher na 1000Kč, tak snad tam budou mít nějaké fajn těhu tričko, které mi bude :confused:
23. čer 2010 v 07:12  • Odpověz
@lendaw : Tak já sama nevím, ale spíš to je divný tlak když ležím na boku, ale na zádech je to v pohodě :slight_smile:
Tak já nemůžu naše fotky porovnat, protože tu žádnou nemáš... proč se nevyfotíš a konečně nám neukážeš bříško? :confused: :slight_smile:
23. čer 2010 v 07:18  • Odpověz
Tak jsem volala sestřičce na ty výsledky cukrovky a mám jednu hodnotu zvýšenou - prý to neni ňák moc, ale máme dietku! Takže omezit sladké věci, moc nesladit...Když ovoce, tak v ranních - dopoledních hodinách.... :unamused: :frowning2:
Ach jo!! :frowning2:
23. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
Lend: no s těma tříslama je to fakt že mě někdy bolí a to jsem si říkala že to asi bude tím jak se všechno natahuje rozvolňuje, asi jo no, byla jsem dost sportovně založená takže moje svaly hlavně na břichu se asi nechcou nechat dát:slight_smile:A nebo ten špek :sweat_smile:
Já musím s utrácením ještě počkat na dobu dovolené :grinning: to pak se mnou půjde i mamča:slight_smile:
Jo a včera jsem se bavila s koleginí co dělá taky sama v obchodě a říkala mi že byt mnou už se po dovolené do práce nevrací , že už to s tim bříškem nepůjde a že si uženu akorát křečáky.Je fakt že jsem každý den utahaná jako čolek a usínám sotva vejdu domů.Tak nevím uvidím co mi řekne na kontrole dr. a musím to probrat s manželem.Já vím že to tu řeším co chvila-omlouvám se.Ale nechci zklamat instruktorku, ale v žádném případě nechci ublížit mimi.
23. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.