• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 : Já ho mám na Kladně u našich..V úterý tam jedu, tak Ti napíšu název... :wink:
27. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
Lend: to jsi na tom stéjně:slight_smile:Já se skoro až děsím až jí to napadne a hlavně babi od manži to je číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milule se mě ptala co by jsme dělali kdyby to mimi bylo postižené :rolling_eyes: chápeš to prostě.....a to jsem teď fakt citlivá jako nikdy, ale beru to s rezervou jen fakt nevím nikdy s čím na mě příjde
27. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
ahojky berunky po víkendu, tak jsem vás dočetla.
My byli na chatičce, už tam máme koupený internet,ale asi ho zajedou až děti od 1.7.To se tam stěhujeme a budeme tam alespon 14 dní než kluk začne mít tréninky.A pak tak nějak podle počasí a chuti.
K jménům Daniel je hezký. Mám jednoho doma.My máme pořád tu Terinku. vymýšlím ji k tomu nějaké druhé jméno,aby nebyla tak obyčejná Tereza Černá.Napadá vás nějaká pěkná kombinace?
Se saháním na bříško. Já byla vždy ten typ, co sahá každé těhuli. Měla jsem to pro štěstí.Ani mi nedošlo, že jim to může vadit. Tuhle mi někdo cizí sáhl na břicho a já se tak vyděsila, že jsem couvla dozadu.Bylo mi to děsně nepříjemné.Ale ségru jsem "olemtávala celé těhu". :grinning: :grinning: A nevadí mi rodina. Neteř(6-let)jak mě vidí, tak Terinku hladí. :grinning: :grinning: :grinning: Vymyslela ji jméno a je z ní úplně uvařená.
K výbavičce. Něco jsem už dala do alba,ale na dovče musím dát dohromady ty velké veci. Kočár, deky, vaničku atd.
27. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak po dlouhých 14 dnech, kdy jsem se nemohla normálně vyspat, tak dnešní noc jsem prospala celou!! :dizzy_face: :dizzy_face: Juchůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink: Je mi tak úžasně... Takhle jsem se dlouho nevyspinkala :sweat_smile: :dizzy_face:
Jinak u nás už krásně svítí sluníčko!! :dizzy_face:
Jdeme se s Daliborkem nasnídat... :wink:

28. čer 2010 v 05:57  • Odpověz
dobré ráno, tady v MB máme taky moc pěkné slunečné ráno,myslím že se celý týden pěkně v kanclu (v podkroví) zahřejeme. No,to bude mazec! Ale už jenom párkrát a dovolená... :slight_smile:
Eli,tak to je fajn,že jste se vyspinkali dorůžova... :wink:
28. čer 2010 v 06:21  • Odpověz
@marlin3 : Je to po dlouhé době nádhera!! Ještě nemít po ránu takový hladík, tak spinkáme ještě te´d, ale půjdeme se ještě asi natáhnout.. :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 v 06:24  • Odpověz
se máš....já pomalu začnu pracovat,ale nechce se mi teda vůůůůůůůbec... :confounded:
28. čer 2010 v 06:29  • Odpověz
@marlin3 : To mně by se taky nechtělo... :sweat_smile: :confounded:
Tak mi se jdeme ještě natáhnout... Daliborek zase kopká a převaluje se, tak ho zkusím uspat :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 06:35  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: Já se teda moc nevyspala, nejak se mi včera zadržovala asi hodně voda a v noci to chtělo všechno ven - ale ne najendou. V maximálně dvouhodinových intervalech :angry: Navíc mi psal manža z nemo, že ho dneska ještě nepustí :cry:
Joj, naskočil mi 30tt :confused: Ještě 10tt a bude to tu :grinning: Dneska jsem se vážila a +7kg :confused:
28. čer 2010 v 07:36  • Odpověz
dobre ranko i cely tyden

@lendaw napodobne, my ted s manzou hodne dodrzujeme pitny rezim a skoro si musime dat rozpis na zachod, ten je ted v permanenci. co jsem zalehla v 22:30, tak do 0:45 jsem byla 3x, ale pak uz byl mocak nastesti vypustenej, tak jsem se uz vyspala, ale byla to sila :sunglasses:
jinak jsme byli o vikendu u moji mamky a tak jsme se po ceste v MB zastavili v Bambuli, kdyz jsme cekali, nez nam udelaji pizzu. No, nezavahala jsem a hned po vstupu jsem si to namirila k miminkovskym obleckum a opet udelala zasobicku:slight_smile: Manza uz rika, ze moje mozkove centrum na boticky a kabelcicky, ktere jsem mimichodem nikdy nemela, se promenilo na centrum detskych oblecku :grinning:
28. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky,
Nad, jo jo taky furt koukám...co se mi kde líbí. Už se těším po dovolené jak se do toho pořádně vrhnu. :grinning:
Lend,to je škoda,že ti mažela ještě nepustí,ale je tam pod kontrolou tak je to výhoda,než aby se mu třeba udělalo ještě špatně doma... :confounded:
28. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
@marlin3 tak určitě je lepší, že je pod kontrolou, jen to tam mám 15 km a 15 zpět každý den, do toho mi manžel fňuká že tam umírá hlady, protože nemocniční strava prý mu nejede, tak mu musím doma stejně uvařit a potom mu to přivézt. Do toho mě dneska ještě seřval chlap z PPL, že jsem si dovolila nebýt doma, když mi v 9:20 přivezl zásilku, kterou měl přivézt mezi 10 a 12hod. A navíc jsem čekala přes púůl hodiny ve spořce než na mě přijde řada a to jsem měla šěstí že se tam po chvíli uvolnio místo na sezení, protože ať jsem vystrkovala pupek jak jsem mohla, stejně mě nikdo nepustil sednout :angry: Venku už je od rána pařák a se mnou dneska zase cloumaj hormony, už stačí jen aby mi sedla na nohu moucha o rozbrečím se. Chtěla jsem péct a zase něco málo poklidit, ale asi se schovám před celým světem pod deku a budu tam schovaná až do porodu.
28. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
@lendaw ty jo, ty mas teda smulu, nejdriv na tom zapase, ted ve sporce...... :unamused: lidi jsou fakt bud blby nebo nevsimavy. me teda dneska v tramvaji pustila holcina, tak cca 17 let, to se mi stalo uz po druhe, ze me pustila takhle mlada holka. Zvlastni, reklo by se, ze te pusti maminy, dejme tomu kolem 40. , ktery vi, co to je a jeste nejsou tak stary, aby si rikaly, ze nemuzou stat a budou si jeste pamatovat, jaky to bylo, kdyz ony byly tehotne. Jako chlapi, ty ani nahodou nepusti. Tyhle mlady holky me s manzelem fakt mile prekvapily.
28. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj, no mě pustila sednou stařečká paní v autobuse u Honzíkaale to jsem už byla asi 34tt tak sem to hrozně odmítala, že by měl pustit někdo mladčí ale ona byla neoblomná a prostě mě tam posadila, a to měla čagan. Hodná paní, ale ty kolem? Vůbec jim to nevadilo, že ty studentíci seděli a nikdo nic neřekl.
28. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
@faflina me teda nejvic zarazi mlady chlapi do tech 40-ti let. vsichni si o sobe mysli, jaky jsou oni ti nejvetsi gentlemani, ale jsou to normalni burani :angry: No, uvidim, az ty nase bricha budou jeste viditelnejsi. Jako, me ani tak nevadi stat, ale nikdy nevis, kdy ta tramvaj nebo bus skubne a to pak muzes letet ty, nekdo na tebe muze spadnout...... :confounded: nehlede jeste na to, ze se nam dost meni tlak a omdlit muzeme z minuty na minutu.
28. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
no já u Honzíka omdlela jednou sama doma. A pak jsem měla mdlo asi 3x ale stihla jsem si sama lehnout na zem, a pak to vždy přešlo.
Teď jsem měla o víkendu na mále dělalo se mi taky mdlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
@faflina no hezky, ja teda malem omdlela minule pondeli v metru, ale nastesti byl se mnou manza, tak me z toho metra vytahl, ale uplne cerno pred ocima.....jsem jeste nezazila. tak se ted toho trochu bojim. :unamused:
a to jsi si lehla na zem v dopravnim prostredku?
28. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
@nadja73 uz vidim, bylo to doma :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
Jo doma, ale jednou na stavbě v našem domku, a zem byla totálně špinavá, ale v momentě jak sem jehla tak se to hned spravilo, ale byla jak čuně, naštěstí jen od prachu.
28. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
lendaw jsem na tom obdobně, co se nálady týče.
Včera jsme se porafali kvůli dcerunce. A to za to ani nemohla. Řešili jsme moje a tvoje děti. Kdo to zná, pochopí.
Chceme jet na 4 dny na chatu, ona s námi nechce a nikdo ji nechce hlídat.Její vlastní tatík na mě ječel, at sedím doma a hlídám si ji sama. Když už nevěděl jak, tak řekl, že ji hlídat bude,ale zamkne ji na celý den doma, protože na ní nemá čas. V tomhle počasí!!Zmetek. Od rozvodu(asi 5 let)měl děti 2x. Vždy byly do 2 hod doma. No a ten můj chlap jen něco souhlasného dodal a já se rozbrečela a seřvala ho. (holt těhotenské hormony)Ale výsledek toho celého je, že v závěru na mě ječela holka, protože jsem ji oznámila, že jede na chatu s námi. Z brečení jsem usnula a od půl 3 jsem vzhůru.
Tak asi z celé dovolené bude prd. Protože mít sebou Báru na chatě neustojím. Bude hnusná a bude provokovat a nudit se. To riskovat nebudu. Holt vyšlu chlapy na chatu samotné.Bára bude celý den courat s holkama u vody a já budu sedět sama doma v pařáku. A nakonec z toho vyjdu stejně jak blbec. Achjo. Už mi je zase do breku.
29. čer 2010 v 05:03  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem doma od zubaře, všechno dobrý, zoubky jako perličky, akorát to blbý krvácení z dásní. Takže máme vyplachovat Paroexem. Už mě to drží od toho, jak jsem minule brala Utroš. Zubařka říkala, že se to po něm stává a teď když mám rozhozený hormony, tak je to taky normálka. Pak jsem ještě zajela do Lysý pro lístek na peníze odvezla ho do práce a teď musím u Michala dorazit nějaký papíry. A to už toho mám dost.
Lend: co manža? Už bude doma? Teda u vás taky pořád něco.
pet.s: no s dětma taky síla, puberta už mě děsí teď a to jsem ještě ani neporodila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
@mercedesse Krvácení z dásní je v těhu normální. můžeš mít i krev v hlenech při smrkání. Já první půlku těhu smrkala krev a teď se to vystřídalo za ty dásně. Jdeš k zubaři ještě v pozdějším těhu? Já tam byla v 5. měsíci a objednal si mě ještě v 7. a v 9. Ale už jsem tam nešla :sweat_smile:
Jinak manžu zítra konečně pustí, ráno hned po poradně pro něj jedu. Má dostat ještě jednu kapačku a potom ho pustí, tak snad to nebude dřív jak v 10.
@pet.s už jsem to tady zmiňovala - já byla v pubertě taky na zabití, stadím se za sebe, když na to teď zpětně myslím. Mamče muselo být tenkrát neskutečně smutno z toho, jak jsem se k ní chovala. Zkus to vydržet,. nic jiného asi ani udělat nejde :unamused:
29. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
nadja..kde ty ses nabrala v MB? :grinning: jsi měla písnout,šla bych na kafe :grinning:
lendaw..no mě spíš mrzelo jednání bývalého :unamused:
29. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
Holky vstávat!!!!!!!!!!!!!!!Jdeme pro vízo!!!!!!!!! :grinning: A začínají prázdniny!!! Hurá....teda jak pro koho. Pra hady hurá,ale pro nás matky živitelky začíná doba hrůzy a denního vyvyřování!! :angry:
Ale i tak se těším. Teda ne na vízo mých zlatíček.Ale nejsem z těch, co by to řešili. Bára 3 z chování, čtyřky z předmětů ani nepočítám. Je na učňáku, tak dokud nepropadá, tak to neřeším.Na tu hrůzu jaká to byla na základce(chtěli nám ji dát do pomocný), jsem s ní spokojená.
Kluk 7.třída snad jen asi jedna nebo dvě trojky, tak taky spokojenost. Hlavně, že jsou zdraví.
Terinka dostane vízo ode mě. Za kopání matky do močáku dostane řiditelskou důtku,ale jinak dostane samé jedničky, jen z pohybů v bříšku by se měla polepšit Asi bude po mamince. Na gymplu jsem propadala z TV :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 06:08  • Odpověz
@pet.s Já jsem už od půl 6 vzhůru - nějak mi poslední dobou to spaní nejde :angry: Usuším vlasy, pádím na KO, potom pro manžu do nemo a pak balit, dokoupit poslední věci, vyprat zbytky prádla a zítra hurá na týden na soustředění s těma našima nádherama. Já tam v tom vedru asi chcípnu.
30. čer 2010 v 06:52  • Odpověz
KO za námi :slight_smile: Mimčo je v naprostém pořádku, už je natočená hlavičkou dolů, placenta ukázková, břicho mám prý taky pěkně narostlé. Srdíčko tluče 140/min. Je podle hlavičky jsme o týden větší, tak snad se to srovná. Na utz jsme všechno zkontrolovaly, pindíka jsme nenašly :grinning: jenom malinkatý močový měchýř miminka. Celkový váhový přírůstek +7kg, tlak 115/75. Dr spokojená, já taky :grinning: Další KO 21.7. a potom už každých 14 dní.
30. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
@lendaw super, perfektni, tak jeste 2 a pul mesice a ukazes nam Betynku v cele krase :slight_smile:
30. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
@nadja73 no jo, už se to krátí :slight_smile:
Manžel mi dneska ráno psal, že se mu v noci zdálo že Bětuška bude blonďatá jako on, když byl malej. Tak mě to tak dojalo, že se mu o ní zdálo :sweat_smile: Jestli bude po mě, tak bude celý první rok plešatá :grinning:
30. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , KO 21.7.+krev - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 30.6. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ...TP 20.11.2010, KO 1.7. ,12.7.velký UTZ,13.8. 4D UTZ
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 14.7., velký UTZ 15.7.
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 30.6.
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 -KO 12.7., velky UTZ 16.7., KO 9.8.
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10)...//29.3.2010....TP 7.12.2010....KO 22.7.2010 Genetika KO 26.7.
30. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
Lend super, gratuluju ke kontrole a hezky si užij soustředění.
K zubařce jdu ještě měsíc a kus před termínem, myslím 9.10.. Chce to ještě jednou zkontrolovat. Jenom mě docela dost zarazilo, že si řekla o 30,-Kč za prohlídku, podle mě jsou těhotenský kontroly zadarmo, ale ať se s nima udusí.
30. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.