• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
jé marlin, super já chci taky holků,,,,,,,, jak já bych si jí taky přála. Tabulku si sice nezkazila ale lilli už psala včera, že u ní to vypadá na chlapa, tak uvidíme co mercedes, a kdyžtak tu tabulku pokazím já, když mi teda vychází kluk.
1. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
holky, chtela jsem se vas zeptat......ja mam posledni dobou takove pnuti kolem pupiku, jako by me neco za nej tahlo dovnitr a do stran, mate to taky? nejvic to mam, kdyz stojim, v leze a v sede spis ne. ja doufam, ze to je tim, jak se zvetsuje bricho, ale uklidnilo by me, kdybyste to nektera mela taky. nechci kvuli tomu hned volat doktorce. diky
1. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
Merlin: gratuluju ke kontrole:slight_smile:
Merc: tak to já jdu na kontrola a i na velký UTZ mi ho dělá moje dr. a pak jdeme zvlášť na sono srdíčka, a pak se musím objednat na 3D:slight_smile: je to bude jedna kontrola za druhou :grinning: To mi to hezky uteče:slight_smile:Ráno jsem si v postely vyfotila bříško tak ho šoupnu do albíka:slight_smile:
Dneska bude krásně:slight_smile: je tu sluníčko hned or rána a pere do oken :grinning:
2. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@lillyzelvicka teď se dívám do alba a břich nikde tak třeba později.
Dneska jsem si já koupila krásný šatičky, úplně se v nich vidím, dobře mi sedí, stály taky jen 250,- a koupené jsou v kik.
2. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
Faf: no jsem brzda, musela jsem do práce vyřídit papíry jsem s nervama v pr... naskočilo mi manko . :cry: nevím z čeho a jak , dle tabulek jsem měla být v pluse. :cry: instruktorku mám na dovolené tak čekám až přijede a budeme bádat
Tak tu fotečku tam jdu teď hodit.Faf: máš v albu fotečku šatiček?
2. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
né zatím né jaksi se mi nechce, ale až se mi bude chtít tak je tam šupnu, musím nabít baterky ve fotáku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
Faf: tak pak písni až je tam šoupneš :wink:
A jak se máš v takovém parnu?Jak ti je?
2. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
jsme doma zalezlí a když je venku parno tak doma je dobře. Ven když jdu tak musím sebou mít aspoň pití, ale samozrřejmě se nadměrnému slunění vyhýbám-teda až na středu, to jsme byli s malým na koupáku a trochu sem si připálila ramínka a u vody mi to horko ani nějak nevadí. Dnesk jsem si říkala, že bysme šli zase,ale začíná se zatahovat a tak budeme doma, a kolem 4-5 zajdem do města na zmrzku. Taky jsem včera zjistila, že mám oteklé nohy, ale dneska už to zase nemám, tak jsem včera byla venku, ale jen baráku a celo dobu jsem stála na nohách tak ty otoky jsou asi z toho.
A co ty?
2. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
Faf: tak mi otékají spíš prsty u ruk a nohy jen trochu a to když jsem fakt celý den na nohách:slight_smile:Jinak tak jak ty když jdu ven musím mít pití a hlavně šiltku jinak mě hned začíná bolet hlava :rolling_eyes: A ven moc nechodím spíš k večeru na chvilku.Na koupák vůbec ten nemám ráda a aquapark tam se mi jet samotné nechce :sweat_smile:
A teď se hrabu v papírech a pak musím do města na účtarnu a pak na nákup a pro manžílka do práce:slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jo prsty na rukách to mám taky jdeme někam ven a já nedám ruce v pěst, tak to totiž nejlíp poznám. A na koupák taky nechodím-je to aquapark, a jsem tam s malým-takže já sama né.
2. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
Faf: to máš fajn že jdeš s někým:slight_smile:Já jsem si už chtěla pořídit péjska abych nechodila na procházky sama:slight_smile:A taky to zkouším tím zatnutím pěsti, teď jsem v poho:slight_smile:Ale ten hic je ubíjející
2. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak my jsme už zase ňákou chvilku na chaloupce a paráda...
Dneska jsme se šli podívat na svatbu kamarádce a nádhera...slzička ukápla!! :dizzy_face:
Jinak mám nové fotečky v albíku :dizzy_face:
2. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
Eli: krásné fotečky mocinky ti to sluší:slight_smile:
A odkud máš ty šatičky?když tak mi písni na ip i cenu děkuju:slight_smile: :wink:
2. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
pet.s – ahojky holky, jeden ranní pozdrav z Českého Ráje. Je tu božsky. Ptáci řvou, kohout v dáli kokrhá. Vedle v místnostio chrápe muž a vedle v pokoji se vrtí synátor.Dcerunka nakonec zůstala doma, tak na ní každé ráno myslím, jak zvládá. Myslím, že si ale dělám zybtečné starosti. :grinning:
3. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
holky k těm oteklým nohám, co vám na to pomáhá?Já mám nohy jako konve. Ted na chatě ne, tady relaxuju, tak to není taková hrůza, ale jinak... :unamused:
3. črc 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj, no pets asi jenom to odpočívání, nic proti tomu není, než tohle.
Tady jsou ty fotečky šatiček
3. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
tady teda né ale v albu.
3. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:
Pet: mi moc neotékají ale když tak si je dám nahoru:slight_smile: Tiše závidím že jsi v ráji :wink:
Faf: šatičky jsou moc pěkné, hezké barvičky a sluší ti :wink:
3. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
Faf: já si fotím břušek dle tvého vzoru:slight_smile:
3. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
jo, jo už jsem ti to napsala do alba.
3. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Holky mažete se proti striím?Já jo ale koukám že se mi na prsou a bocích zvíraznili žíly.A nějak mi ztmavli bradavky.To je asi normální ne?
3. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
jo, lil to je OK, koupila jsem si na namázání olejíček od Weledy.
3. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
Holky venku je tak krásně když je člověk ve stínu a pofukuje větříček:slight_smile: no ale teď už musím jít vařit dneska máme nové brambůrky a žampionky :wink: Mňam
Faf: můžu kombinovat jak kkrém tak olejíček že jo?Já mám extra suchou kůži a ta jen tak něco nespapká :rolling_eyes:
3. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
Já myslím že jo, přeci to nemůže uškodit, ale spíše jen prospět.
Dneska v jednu ráno se mojí kámošce narodila holčička Vendulka.
3. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Ahojky,
pets: já vždycky večer nohy pořádně podložím a namažu gelovou alpu, smrdím sice jak důchodce, ale pomáhá to a chladí.
Břicho mažu Dermacolem, nějakej spešl na strie a celulitidu, ale stejně mi vylezly. Já mám tak napnutou kůži normálně, že už nemá rezervu :sweat_smile:
3. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
Jdu douklidit a pak jdu navazovat vztahy se sousedkou, nějak jsme to za ty tři roky nestihly. Teď má chlapečka asi měsíc, narodil se dřív a skoro oba umřeli, ale už je to v pohodě - měla preeklampsii.
3. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
Jůů, kde jste všechny? Asi užíváte prodloužený víkend. Michalovi už skončila sezóna a seno má taky hotový, takže byl včera prvně doma celej den, to jsme jeli koupit mi dárek k narozkám a dneska celej den dospává. :sweat_smile:
6. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
Merc: ahojky, tak to si teď manžílka trochu užiješ co?Já teda spíš prodloužený víken trpím :unamused: jsem nafouklá jako balon a už jsem čtyři dny nebyla na velké.A zkusila už jsem všechny osvědčené triky a nic.Večer mám břicho tvrdé jako balvan.Akorát včera jsme si s manžou zajeli na večeři osm let spolu a rok svoji :grinning:
6. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
autor
Tý jo gratuluju k výročí. Se zácpou neporádím, většinou mám opačný problém :sweat_smile:
Jsem hrozně ráda, že je konečně chvilku se mnou a možná mu i odpustím, že celý den spí. Sice mě to trošku mrzí, ale potřebuje dohnat, co od března nenaspal, takže se mu nedivím. Snad se zítra probere a třeba někam vyrazíme.
6. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
Merc: děkuju, já měla do teď právě opačný problém a teď tohle :unamused:
A navíc mě chytla nakupovací nálada- nebo spíš chaos že nemám ještě nic koupeného a ani nevím co všechno koupit a pokoj předělat, vymalovat a tak :sweat_smile:
6. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.