• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
radus, to je super zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak brzo budeš těhulka a vše dobře dopadne!!!
Už si měla třetí ms? Kdy začínáte? Já to to moc přeji. :slight_smile:
eli, gratulka ke kontrole :slight_smile: neměla si jít až ve středu? :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
DObré ráno všem :slight_smile: Já pádím na dvě hodinky do práce a potom znovu OSSZ a VZP a nesmím zapomenout volat na výsledky těch triplů. Venku to vypadá, že bude další slunečný den, ale já mám dneska nějakou divnou náladu, jak kdyby mě někdo přetáhnul palicí po hlavě. Nejradší bych zůstala zavrtaná pod peřinou :rolling_eyes:
7. dub 2010 v 07:04  • Odpověz
dobré ráno,
Lend,neboj oběhneš si kolečko na úřadech...zavoláš na výsledky,které budou určitě OK a nálada bude perfektní :slight_smile:
7. dub 2010 v 07:08  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já dneska půjdu na chviličku do práce, ale přehánět to nebudu. Hodinka nebo dvě to sprvěj. Jinak jestli budu pokračovat jako včera tak se barák bude blejskat ja psovi kou.... Ještě že mám nějaký restíky co jsem komu naslibovala a musím to na pc dodělat. Ale to je všechno tou nervozitou z tý kontroly.
7. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahojky kočky.
lusye: Měla jsem jít nejdřív ve čtvrtek, to doktro zrušil, pak ve středu tak mi volali v úterý ráno jestli můžu dorazit už ten den... :grinning: :grinning: :sweat_smile: Ale musím říct, že neplánované kontroly jsou asi nejlepší člověk o nich neví a nestresuje se!! Akortá mi včera doktor říkal, že mám začít cvičit kvůli zádům!!
lendaw: Takže dneska výsledky z tripplů? Já jsem na ně taky zvědavá! ALe všichni říkají, že když mi dopadl dobře NT screening, tak se prý neni čeho bát, tak snad mají pravdu :wink:
7. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
autor
eli je fakt, že když ti takhle zavolaj tak je to asi nejlepší na nervy. Já mám z pátku takovej strach. I když dneska jsem 8tt hurááá. Aspoň nějaký dobrý zprávy. :wink: No pořád se snažím věřit tomu, že je to v pořádku.
7. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
merc: Jak jste mi sami říkaly, bude všechno v pořádku.. proč by nemělo být? :wink: Myslím si a doufám, že to špatné jsme si už vybraly!! :angry: :wink: :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
No právě, druhejm se to dobře radí, ale teď už pomalu došlo na lámání chleba. :sweat_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
merc: Neboj!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já doufám, že to vjde už nám všem!! :wink: nemysli si já mám tak yfurt strach!! :sweat_smile: Ale to budeme mít doopravdy až dokonce :sweat_smile: :wink: Takže si udělej něco dobrého a dej si ňamku :dizzy_face:
7. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
autor
Jooo já do sebe dneska sotva nasoukala chleba k snídani, je mi nějak těžko a trochu blivno. Pořád tak nějak čekám, že propuknou nevolnosti.
7. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
merc: Já jsem včera doktorovi říkala, že ještě občas zvracím, tak na mě tak kukal! Ještě jo?!! No, tak asi do 14 dnů by už jste nemusela!! :grinning: Ale co slíchám občas od některých těhulí, že zvrací klidně celé těhu, tak jsem na tom ještě dobře!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: :wink:
7. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
Moje máma říkala, že naopak začala teprve ve 3 měsíci zvracet. Jsem dost po ní, tak se mám na co těšit. :grinning:
7. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky, mne je teda jen obcas blivno po ranu a vecer. Ale je to spis jen zaludek v krku, nic prebornyho, ale klidne bych si zazvracela taky :slight_smile: nekdy to na me prijde, ale to to chytnu, jen se zvedne zaludek.
7. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
merc: Já si tak yříkala, že budu celá máma... Tá od 6tt jenom zvracela až dokonce 4 měsíce... ALe doopravdy každý den a shodila pomalu 4kg... To já zase ne... Já sice zvracela, ale jenom po ránu a pak hurá jídlo :grinning: :grinning: :grinning: Za to teď moc nejím... Od začátku těhu jsem doopravdy přibrala jenom 1 kg... Ale ono to začne skákat!! :grinning: :grinning: Za 3 týdny od poslední poradny jsem přibrala 0,5kg :grinning: :grinning: To je váha co, takže 62 kg rovných :grinning: :grinning: :grinning:
nadja: Bu'ď ráda, že nezvracíš, ž eto udržíš... Já byl vždycky ráda, že jsem to udržela... sice zase někdy naopak jsem byla ráda, že je to venku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
eli: no tak to bych chtěla mít taky. Já jsem jak ty 2x :grinning:
S tím žaludkem je to přesně jako u nad, zatím jsem to vždycky udržela, ale někdy o fous.
7. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
no, ja jsem rada, aspon za to zvedani zaludku, minule jsem nemala ani to, takze jak rikam, vzhuru do zvraceni :sunglasses:
7. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahojky holky potřbuju poradit.
Včera se mi asi skřípl nerv v kyčli, bolí to jako čert v noci jsem ani nespala vystřeloalo mi to pak až do zad.Prášek nic takového jsem nebrala jen jsem to namazala fastum gelem.Nemáte zkušenost co s tím?Zda to přéjde nebo mám jít k doktorovi?Jde mi hlavně o mrně , abych mu tím neublížila že to zkusím vydržet a budu odpočívat doma.Dík moc Lilly :frowning2:
7. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
AHoj holky, tak jsem doma, zvládla jsem toho docela dost - 2 hodiny učení, sociálka, zdravotka, obvoďák, oběd a ještě před polednem jsem byla doma :grinning: A výsledky z triplů jsou negativní :grinning:

Eli: 62 kg, tý jo, to jsem měla naposledy před .....11 lety. V těhu už jsem bohužel začala psát trojciferné numero - ale po pordodu to půjde dolů :sunglasses: Už jsi byla u obvoďáka? Já tam byla dneska a jen mi poslouchala srdce a plíce a to bylo všechno. Zářijový těhule psaly, že je obvoďák poslal na EKG, ale mě ne :confounded: Tak nevím, jestli je to standartní pokrok, nebo ne. Mě dělali EKG v září, tak možná to stačí.

Merc: tý jo, 8 tt, to letí :slight_smile: já bych do pátku nervama dělala asi to samý co ty? Ty nejsi vůbec unavená?

Lil: S tím já zkušenost nemám :confounded: Možná by nebylo od věci zajít za obvoďákem, nebo tam zavolat a poradit se.
7. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
lend,gratuluju k triple testum, se ti ulevilo, vid? i kdyz NT byl v poradku, tak stejne.
7. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Nad: já jsem si celou dobu ani nějak nepřipouštěla, že by mohly vyjít špatně, ale dneska ráno jsem měla takovou nějakou divnou náladu, že jsem až začala pochybovat, jestli se dneska nestane něco ošklivýho. Tak snad to tak nedopadne :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
lend, ono je ve finale nejlepsi, kdyz jsi v pohode a nad veci, pak to vsechno dopadne dobre. ja se furt nervuju, vcera vecer jsem mela pocit, ze prichazi MS a uplne me to rozhodilo, ze mel manza co delat, aby me utesil :cry: neverim si, ze dokazu donest dite.
ale radost klidne mej, je to nadhera vedet, ze cekas zdrave miminko :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
Nad: já mám kolikrát i teď pocit, že do pár hodin musí přijít MS, jak mě bolí břicho :rolling_eyes: Musíš tělo přesvědčit, že MS prostě přijít nemůže, dokud je v krvi tolik hCG. Je to proti přírodě :grinning:
7. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
no, ja spis mela strach, jestli to neznamena SP. jsem fakt ze vseho vyplasena. Uz jsem se ptala merc, ale pry to prijde s velkymi bolestmi. Ja mela jen takovy pocit dole, jako by to melo prijit, presne, kdyz jsem mela pred MS :confounded: Ja nikdy menstruacni bolesti nemela, proto je to u me jine.
Jsem rada, kdyz se neco deje - nejake bolesti v podbrisku, pak jsem nervozni, kdyz me nic neboli a nakonec plasim, kdyz mam nejaky novy priznak, proste blazen :sunglasses:
7. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
jj, to znám - mě když přestane bolet břicho, tak už špekuluju, jestli něco není špatně. Už mě břicho bolí 3 měsíce v kuse, tak už to beru jakou jeden z těhu "bonusů". Já měla vždcky na začátku MS obrovský bolesti, takže tohle mi přijde jako slabý odvar :sunglasses:
7. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
ahoj, holky, tak co jak vám je? Zvracíváte? Já včera blinkla na lačno, ale pak už dobrý, dneska mě jen natáhlo, ale už je to dobrý.
Zítra jedu s Honzou do nemocnice na KO do Olomouce a vezu i mamku do nemocnice něco tam vyřizuje, jedeme hned v 8 a jen doufám, se neusnu za volantem, nebo včera jsem byla totálně mimo. Taky doufám, že stihneme být do 13:00 doma mám KO na gyndě a docela jsem zvědavá, co tam na mě bude čekat. Mám ale i samozdřejmě obrovský strach co bude, pořát se hlídám jestli neteče krev, pořát si sahám na prsa jestli jsou jako den před tím, sahám si na čípek jestli je tam kde má být, no magor, ale ten strach prostě je. Na jednu stranu si říkám, co když se bude vše opakovat a na druhou stranu si zase říkám, proč by to tentokrát nemělo vyjít?
8. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
Ahojky těhulky,
lend: gratulka k výsledkům
já unavená jsem vždycky až večer. Přes den jsem byla tak v tom 6tt. Chodím dřív spát a dřív zase vstávám, dneska jsem byla vzhůru zas kolem 2hodiny a pak jsem ještě teda usnula.
Jo a s těma bolestma, když je mám, tak se bojím, že se něco děje a když je nemám, tak se bojím, že se nic neděje. Takže psycho
:grinning:
8. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak mám ze včera nové fotečky v albíčku :dizzy_face:
Ještě přidám fotečky hadříků na prcka jenom 3 kusy..Ale kouzelný :dizzy_face:
8. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: Jsme zpátky ze 4D UTZ a řeknu vám, že to naše mimi je pěkný sabotér. Celou dobu spinkalo a nedalo se probudit ani žďuchancema :rolling_eyes: Ale viděli jsme téměř vše podstatné. Srdíčko má dvě komory, vede z něj to co má, dále funkční ledviny, močový měchýř, žaludek, mozek, páteř vč. obratlů, prstíky, oční čočku....akorát mezi nožky nás nenechalo kouknout. Stehnka mělo úplně u sebe a ještě si je drželo ručičkou, abysme náhodou něco neodhalili. Dr. potom na něj koukala ze spodu a říkala, že ze 70% tipuje holčičku, ale že to je jen její tip. Vážíme 190g a podle délky stehení kosti (to si nepamatuju přesně, asi 3,5cm) odpovídáme na den stáří (17+2). Špatná zráva je, že nemáme žádné fotky, kvůli tomu jak miminko blbě leželo, ale dobrá zpráva je, že nás přeobjednali na 22.4. a dneska jsme to měli grátis :grinning: Takže budu mít teď utz každý týdne až do konce měsíce - příští týden poradna, potom 4D, potom velký UTZ a 14 dní poté opět poradna. To by bylo, abysme prďolku alespoň jednou nevyfotili :grinning:
8. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
LendaW.....31 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - KO 14.4.10, 4D 22.4., UTZ 27.4.10,
eliska_v...... 21 let ..... (MA 9/09) ..............//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - trippl testy 13.4.10, 3D- 22.4.10
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010
zlababa07 ..30 let ..... (MA 6/09, MA 10/09)................// 8.3.2010... TP 17.11. - KO 14.4., krev 19.4., NT 3.5.
marlin3......28 let ...... (MA 1/09,MA 9/09) .................//13.3.2010 ................KO 9.4.10
mercedesse.26 let .... (SP 11/09).............................//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 9.4.10
lillyzelvicka.........24 let....(MA 12/09).........................//21.3.2010 .................KO 20.4.2010
nadja73............ 37 let ....(MA 12/09) .......................// 23.3.2010..................KO 14.4.2010
lusye................26 let........(MA 1/10) ........................//26.3.2010 ...................KO 16.4.2010
faflina.............. 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10).........//29.3.2010...................KO 9.4.2010
8. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
lend, no podle toho, ze mimi melo nozicky u sebe a jeste si je drzelo rucickou je jasny, ze to bude holky.......kterej chlap by mel nohy u sebe? :grinning:
8. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.