• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Jasný mám je pod přísným dohledem :grinning: :grinning: Hele ať si dělaj co chtěj, hlavně ať mě do toho netahaj. Já mám co dělat, abych se udržela sama na nohou. To horko mě ubíjí. To bych fakt neřekla, že je horko i v metru, když on už je ten vzduch tak ohřátej. Tady je teda od rána zataženo, snad sprchne, jenom aby z toho pak nebyla totální prádelna. Jinak od tý doby co mažu tím novým krémem tak nohy absolutně v pohodě. Mám je snad hubenější než před tím. Včera jsme Michalovi říkala, že se s tím asi namažu celá. Tak říkal že v žádným případě, že by mě pak musel v tý naší obrovský posteli hledat. Mě teda určitě. :grinning:
13. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
@mercedesse no, krasny kompliment, ne? ja si mazu jen bricho kremem Mamastrie a zatim teda ani naznak strii a to uz mam bricho vypoulene, i kdyz lezim. kazdy vecer mname ritual a manza maze a rpitom si povida s nasim detatkem :slight_smile:
my se pripravujeme na predelavani 2 mistnosti a vymalovani celeho bytu a to bude maso. Ja uz moc pohybliva nejsem, prd muzu nosit a manza se pri sebemensim nezdaru hned silene vzteka. To bude peknej narez :confounded:
13. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Bříško taky mažem (taky Michal)mám ten elasi-q a je dobrej, ale já už nějaký strie měla, udělali se mi jak jsme po potratu přibrala a ty už mi zůstanou, ale nemuselo by to bejt horší. Já prostě tloustnu s nervama. Teď jsme např. 2 kg zhubla, tak nevím jak to vysvětlim u dr. Asi nijak zásob mám dost a mimi netrpí, takže zatím přírůstek -1kg a to jsme nezvracela. No kdyby to vydrželo.
Já pořád se zařizováním čekám, ale už mám hrozný cukání. No ještě tak 2-3týdny a pak se do toho dáme.
13. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
tak, kdyz nejsi zadny kulturista z Dachau, tak by i to, ze nepribiras nemelo vadit. Nas fyzioterapeut rika, ze ted je generalem miminko a to si vezme to, co potrebuje a my s tim nic neudelame. Proste je to takovej nas male parazit :grinning:
ja mela vcera uspech u doktorky. Od posledka jsem pribrala 0.3 kg, tak byla spokojena a ja nakonec taky, ze nemusim poslouchat kecy, ze proste MUSIM pribrat. Jenze mam BMI 22, takze i tak bych ty kecy hodila za hlavu. I dr. v Gennetu rikal, ze mam vahu OK.
My budeme predelavat na konci srpna, ted budeme mit 14 dni dovoleneou na chalupe, takze budeme nabirat sily, jak fyzicke, tak hlavne psychicke. Manza na to, aby to zvladl a ja, abych pak zvladla ty jeho rvouci stavy. :sunglasses:
13. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Tak to se na to hezky odreagujte.
Mě to že nepřibírám opravdu neva, spíš mě to těší a doufám, že pak nebude žádnej raketovej nástup. Kdyby si mimčo vzalo všechno co mám navíc, taky by mi to nevadilo, akorát by hrozilo, že se mi narodí 40 kg dítě. :grinning: jinak může spápnout aspoň pár kilo. Jím úplně normálněl, možná trochu míň, protože na spoustu věcí nemám chuť.
Tobě u doktoky říkaj, že musíš přibrat, mě zas, že moc nesmím. Jsou oni někdy spokojený :grinning:
13. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
ja prave taky jim normalne. podle poslednich studii se ma jist normalne a ne za dva, pak, kdyz nepribiram, tak je to spatne. taky toho do sebe moc nenarvu, protoze se mi zmensil zaludek, jak ho deloha utlacuje a taky se mi mohl zcvrknout tim mym zvracenim. taky mas uz streva az pod hrudnikem? to jsou nekdy takove boule, az se clovek divi :sunglasses: proste to nebudeme dramatizovat, prcek si vezme to, co potrebuje a hotovo.hlavne, kdyz budou miminka prospivat. ja teda pro sicher bastim jeste vitaminiy, tak to kdyz tak dohoni timhle.
13. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
holky, jestli jeste nemate hotovy detsky pokojicek. tak jsem nasla e-shop s krasnyma motivama na zed. My teda urcite poridime, jen se musime domluvit, ktery vybereme :slight_smile: http://www.malli.cz/_650002-velke-dekoracni-prvky---more.html
my teda asi pujdeme do more nebo do safari, jej uz se tesim, az to budeme delat. :slight_smile:
13. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
Téééda, ty jsou nádherný. Asi vám příjdu jako cvok, ale mě se moc líbí i ta farma, asi už deformace nebo co. Safari a moře taky super. Určitě budu vybírat z těhlech tří. Díky za super typ.
13. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
@mercedesse hned me napadlo, ze farma se bude kupovat u vas doma :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
@mercedesse a je super, ze maji kamenny obchod v Praze, takze si pro to zajdeme tady....no, neverim, ze zustaneme jen u tehle dekoraci.....to bude zase pruvan na ucte :sunglasses: :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
Čauky holky,
tak já mám dneska údržbovej den, aby se mně zejtra nelekli. :grinning: Udělám k obědu asi bramborák a polívčičku a pak se musím oholit, ale po pravdě netuším, jak to udělám s tříslama. :sweat_smile:
14. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:
Merc: no to si užiješ já dělal udržbu dva dny zpět a i nohy a třísla mazec ani nevím jak to vlastně dopadlo neb se mohu prohlédnout jedině pak v zrcadle :slight_smile: ale pak už se mi neche lézt zpátky do sprcháče :sweat_smile:
14. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
Tak trošku uprava:slight_smile:
LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , KO 21.7.+krev - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO+UTZ 29.7. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010,KO 29.7., 13.8. 4D UTZ -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 16.7., velký UTZ 15.7.
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO + velký UTZ 21.7. ,sono srdíčka 16.7..3D 29.7.
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - velky UTZ 16.7., KO 9.8.
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10)...//29.3.2010....TP 7.12.2010....KO 22.7.2010 Genetika KO 26.7.
14. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojky těhulinky.
Tak jak se tu máte?
14. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
Ahojky eli, pro změnu nervózně :slight_smile:
lilly, já se lekla, že jsem sama, kdo si tam prostě nevidí. :sweat_smile: No možná to pak svěřím miláčkovi, když by to fakt nešlo. I když bych se asi bála, že mě řízne. Jééé to je téma. :grinning:
14. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
@mercedesse : Neboj všechno bude ok!! :wink: proč by nebylo!!?? :dizzy_face:
14. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
eli já vím, ale znáš mě, jsem prostě plašan, i když od tý doby, co se prcek mele, tak už je to daleko lepší, než před tím. Máš spoustu krásných foteček. :wink: Taky už bych měla pomalu nějaký udělat. Když já se tak nerada fotím. Ale chtěla bych mít nějakou památku na tohle období.
14. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
Merc: já jsem o svěřila párkrát manžovi a on se tak bál že to sice trvalo ale bylo to v klidu:slight_smile:
14. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
@mercedesse : Udělej spoustu fotek...Je to úžasný se teď koukat na ten začátek těhu!! :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@lillyzelvicka : Já bych se klidně manželovi taky svěřila, ale on se tak bojí, že ho tím netrápím..Už jsem se naučila holit popaměti :grinning: :grinning: :sweat_smile:
14. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
ahoj, to my meli odchlupovaci kuru ve ctvrek. Trham si je horkym voskem, ale jaksi vzadu na stehna se uz neotocim a tak nastoupil manza.Jeeeeeee, to bylo kecu, ze to delat nebude, ze me to musi strasne bolet. Nakonec se teda prekonal a zacal skubat. Me to sice fakt neboli, ale kdyz to delam sama, tak trochu primhourim oci, ale ted jsem musela furt porad stejne koukat, nedat na sobe nic znat, protoze furt me kontroloval, jestli me to neboli :sunglasses: no, komedie, ale povedlo se :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
tak to já strojkem škubu nohy a podpaží, ale v tříslech holím. To bych se asi posr... bolestí.
14. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@mercedesse tak to ja skubu tim voskem komplet nohy i trisla, to je u me v poho. ja bych se zase pos...a , kdybych si mela skubat podpazi :wink:
14. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Ono jde asi vždycky jenom o zvyk.
Já jdu dělat ten bramborák, nebo budem obědvat tak ve tři. Musím jich zas udělat hromadu aby zbylo na večer na tchána a tchýni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
@mercedesse : Bramborák v tomhle horku teda nezávidím!!Já si dneksa udělám k obědu šopáček :sweat_smile:
14. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
Když jsem blbá a slíbila jsme jim ho :sweat_smile: Dobře mi tak.
14. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@mercedesse : Ale že na něj mají vůbec chuť??!! :confused: :sweat_smile: Tomu já v tomhle horku nerozumím!! :grinning: :sweat_smile:
14. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
Já bych nejradši nejedla vůbec, takže taky tak. Mě bohatě stačila snídně a do večera bych vydržela. To jsem se vytočila včera u našich, když do mě babička a máma pořád něco cpaly a nechtěli si dát vysvětlit, že prostě nemám hlad. Jsou jak prdlý, teda hlavně babča. Ta si pořád myslí, že musím jíst za dva.
14. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@mercedesse : No jo to víš... :grinning: :grinning: :grinning: Já jak jsem doma, tak sice hlad mám, ale né zas tak tolik...To je i tím teplem!! :sweat_smile:
14. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, u nás nic nového, kromě toho, že nemůžu v noci už moc spát - nemůžu se otáčet, hekám u toho jak stoletá bába, Do toho ty vedra, komáři a pálení žáhy, no luxus, co vám budu povídat. Dneska ráno už jsem skoro zase brečela, protože už mi přišlo, že to nejde vydržet. Ještě 61 dní.
Tak bramborák bych si dala, vedro nevedro. Já ho miluju. My se ted pojedeme někam nadlábnout a potom k tátovi pro bedny s oblečením na mimi. To budu muset protřídit a začnu pomalu prát a připravovat.
Včera jsem objednala na netu troje svrchňáčky na látkovky, separačky a soupravičku do porodnice:slight_smile:
14. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.