• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Holky a jak je to s tím voskem já jsem se k tomu nikdy neodhodlala ne ze strachu ale z kopru.A příjde mi že by to teď mělo spoustu výhod hlavně by to bylo rychléjší.V čem je lepší horký vosk od studeného?
Jinak naše zlato nás poprvé koplo předevčírem v noci když jsem se spršla studenou vodou abych usnula :sweat_smile:
A včera jsem si donesla domů od známe spoustu věciček.Ale chci si nejdříve pouklízet třetí pokoj(budoucí dětský) a pak dělat komínky věciček:slight_smile:
Lend: a chceš u mimi používat se začátku čč nebo jiné plenečky?
14. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holky,teda čtu že nemáte chuť (hlad)...tak to já teda nééé. Teď jsem se vrátila z dobrého oběda..měly jsme kuřecí plátek s ananasem,hranolky a zelný salátek. Mňam..bylo to výborné...
S tím holením je to teda šichta, taky budu muset říct Martinovi...mu to nevadí,ale já jsem z toho taky trochu nesvá. :confused:
Jo a dobře mi začíná vykukovat pupík. Když si kýchnu,tak mi úplně vyleze až mě ťukne do ruky. :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
no já hlad taky nemám,
jím jen když mi škručí v žalůdku a protože vím že mimi potřebuje papkat:slight_smile: :slight_smile:
Ale nad dobrým salátkem nepohrdnu:slight_smile:
14. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@lillyzelvicka s tim voskem je to dost o zkusenosti. Kdyz jsem se s nim zacala delat pred cca 10-i rokama, tak jsem vzdycky od toho byla tak zapatlana az hruza, ale je fakt, ze je to rychlejsi, dyl to vydrzi hladky a tolik chloupky nezarustaji. Financne je to taky mnohem levnejsi. Kdyz si vezmu, ze tady v Prg stoji odepilovani nohou po trisla minimlane 500 czk a me ty doma vyjde max na 130 czk, tak je to uspora velka.
14. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@lillyzelvicka ze začátku bych chtěla používat čč a kombinovat to s jednorázovkama Pampers - protože je mi jasný, že budu uplně vyprdlá ze všeho a poslední co se mi bude chtít je motat se s plenama. Koupila jsem 1 svrchňáčky Haipa Daipa S, a 2 x Thirsties (XS a S). Čč mám Kiko eco lux 10ks, 10ks libštátských a potom asi 30 zděděných, to budou asi obyčo tetra pleny. No a čaasem bych ráda přešla na nějaký bambusovky, zatím mám 1ks Haipa-Daipa pastelka, uvidím jak mi bude vyhovovat. Koupím ještě nějakou od Imse Vimse a asi ještě od Thirsties a uvidím co nám sedne.
14. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
Nad: no já to asi vyzkouším protože to zvládnu doufám u zrcadla a nemusím být ve sprcháči:slight_smile: A co myslím studený nebo teplný pro začátek?
Lend: tak to máš podobnou strategii jako já.Jen teda doufám že nebudu používat jednorázovka :sweat_smile: A jinak na začátku čč a pak přejít na jiné druhy dle toho co mi bude vyhovovat, chtěla bych pastelky haipa daipa tak uvidím:slight_smile:Jedny svrchňačky si chci koupit a další ušít:slight_smile:A pak i nějaké ty pastelky a SIO a AIO:slight_smile:
14. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
lilly, co jsem vyzkousela studeny vosk (pasky), tak ten neni tak prilnavy, malo toho sebere a je ho spotreba strasnyho mnozstvi, urcite vyjde financne draz.. ja jsem spokojena s tim teplym, ale ty sama vyzkousej, co ti bude nejvic vyhovovat. jo a od toho studenyho nebudes tak zapatlana, aspon ze zacatku, nez se s tim teplym naucis delat.
14. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
Nad: a máš nějakou osvědčenou značku?A jak se "manipuluje" s tím horkým pálí to?
14. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
@lillyzelvicka ja si vsechno kupuju v Prg od firmy Bellazi. nepali to, rozpousti se to asi hodinu a je to prijemne teply. kazdopadne ti doporucuju, aby jsi se nechala nejdriv tim voskem odepilovat u kosmeticky, ta ti ukaze jak na to a pak se rozhodnes a bude ti vsechno jasnejsi.
14. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
Nad:Aha tak to nevím já kosmetičky nemám lád :grinning: no zkusím ten studený nejdřív:slight_smile:asi :grinning:
14. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
Tak jsem se dneska ráno ještě chlubila jak mi nenatejkaj nohy a prd - je sedm večer a já mám nohy jak kdybych šlápla do vosího hnízda :frowning2: Navíc mi pupek od včerejška vyskočil tak o pět čísel dopředu.
14. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
@lillyzelvicka ty už budeš brát látkovky i do porodky? Na to já jsem teda dost velkej srab. Proto ty jednorázovky :sweat_smile:
14. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Tak se mi podařilo odchlupit se sama, ale asi naposled, jestli mi břicho ještě povyroste, jako že jooo, tak už si neoholím ani nohy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
lend: kup si ten krém na nohy elasti-q relax. Mě ještě vůbec neotekly za celý ty horka a to dřív stačilo, aby bylo 25 stupňů a byla jsem jak stará bába.
14. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@mercedesse zítra se pro ten krém vypravím. Snad pomůže. Já na otoky nikdy netrpěla, ale teď je to fakt maso :unamused:
14. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
no já před tím taky ne, ale teď snad od prvního dne těhu. Prý to teda s těhu nesouviselo, ale proč jsem tak najednou otekla mi nikdo nedokáže vysvětlit. Ale teď už je to naprosto v pohodě. Nožky jako laňka, teda v rámci možností při mý postvě, že :sweat_smile:
A co jinak? Už je depka pryč? Neboj už jen max osm týdnů a bude Bětuška s tebou.
14. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@mercedesse s těma náladama je to u mě teď dost divoký. Včera jsem se večer rozbrečela jen proto, že se mě manžel zeptal, proč tak upřeně zírám na tu reklamu v TV. Dneska se zatím držím bez slzičky :grinning:
14. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
Lend:no u nás chtějí do porodnice jedno balení jednorázovak tak tam to přetrpím a doma si budu dělat co chci:slight_smile:
14. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
lend: tak to je taky síla, no tak si pobreč a ono to zas přejde. :grinning: Jestli mě tyhle nálady chytnou tak se snad radši odstěhuju někam na samotu a počkám, až to přejde. Nevím jestli by to Michal ještě vydržel :grinning: Dneska jsem jak na trní, vždycky jezdím k dr ráno a teď jsem do toho Podolí objednaná až na 12:30. Doufám, že to tam najdem.
15. črc 2010 v 08:00  • Odpověz
@mercedesse v Podoli je to dost bludiste, vzdycky jsme tam bloudili a nebyli si jisti, jestli jsme spravne. Doufam, ze az me tam manza poveze k porodu, ze pojedeme primo na misto urceni a ze tam nebudu hulakat na celou porodnici :grinning: Tak drzim palce, at se prcek ukaze v tom nejlepsim svetle. My to mame zitra taky odpo, v 13:00 hodin, tak budu taky cele dopoledne na to myslet. Ale nastesti nase mala se mele, tak to cekani je prijemnejsi. :dizzy_face:
15. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
jojo taky se mě brouček snaží uklidňovat kopáním :slight_smile: Ale nervy jsou. Doufám, že to najdem dobře. Beru navigaci, tak se snad neztratím, ale potřebovala bych nějakou, která mě dovede až ke dveřím :sweat_smile:
15. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@mercedesse tak k poordnici se podle navigace dostanes dobre. Jak uvidis areal, tak projedes zavorama, kde si vezmes parkovaci listek a pojedes doprava a hned pred barakem uhnes doleva, kde je takove male parkoviste, kde nechas auto. Vchod je jasny a pak se radeji asi zeptej, jestli netouzis po bloudeni. :slight_smile: Snad budes mit stesti na parkovaci misto. My tam vzdycky byli brzo rano. JInak by jsi auto musela nechat na velkem parkovisti pred arealem.
15. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré rankoh holky,
Merc: tak držím palce ať to najdete :wink:
Mě včera v noci dalo mrně kopaneček až jsem poskočila.Ale mohlo by mě už kopat častějic ne co dva dny večer :unamused:
15. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Merc...držím pěsti...dobře to najděte a hlavně určitě budou dobré výsledky! :wink:
15. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
@lillyzelvicka ja zacala mit kopanecky taky vzdycky jen vecer, kdyz jsem uz lezela v posteli. je to neco pres 2 tydny a ted od vikendu kope i pres den. Neboj, on/ona se rozjede :wink:
15. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
Nad: asi jo jenže já už bych chtěla mít kopanečky častějic:slight_smile: je to uklidňující
15. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@lillyzelvicka tak to kazdopadne, ze to je uklidnujici. jenze ted, kdyz mala kope skoro cely den, tak zase hystercim, kdyz si da treba na 2 hodky slofika a ani se nehne. to si nevyberes :slight_smile: vcera ospo jsem volala manzovi, ze mala uz dlouho hraje fotbal a ted kope penalty :grinning: je to sranda. ale rikam, neboj, on/ona se rozjede :wink:
15. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
no já cítím lehounké pohyby asi týden a včera jsem cítila takové trochu silnější kopanečky,tak jsem byla ráda. :dizzy_face:
Do alba jsem dala fotky dvou kočárků-favoritů tak mi prosím napište svoje názory k nim..budu ráda, protože mám dilema.. :confused:
15. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
Holky díky, jdu se osprchnout, namalovat si obličej na ksicht a před 11 hod vyrážíme.
15. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
@mercedesse držím palce, ať všechno dobře dopadne.
S těma náladama - mě to popadlo až ve 30tt. To se mi i začaly dělat strie a ve 32tt mi začaly otékat ty nohy :angry: Už se těším na další týdny :rolling_eyes:
15. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
@lendaw kliiiiiiid, to bude dobry :slight_smile: uvidis, az budes mit v naruci ten maly uzlicek stesti, ze si ani nevzpomenes na blby nalady a otekle nohy :slight_smile: ale verim, ze ted to otravuje :confounded:
15. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.