• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Merc: nejsi divná :wink: ale jaký má na to vliv 24tt? jsem trošku mimo:slight_smile:
Mi jdeme spíš kouknout po obchodech , protože já dostanu jěště věcičky od švagrové a už mám dost věcí od známé.Takže výbavičku až tak do jara né-li do konce příštího roku máme.Jen nám zbývají plenky, kosmetika a pár drobnosti co se mi bude líbit:slight_smile:A pak teda vybavička pokoje-nábytek
A teď mám jít ven s manžu a pesanem , ale nevím nevím v tom horku se mi teda vůbec nechce
17. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
To je taková pověra, že by se nemělo pro mimčo nic kupovat do 24tt, od tohto týdne je mimčo schopné samo přežít, tak to asi souvisí. Uvidím, třeba to nevydržím. Já jsem takhle hrozně pověrčivá od tý doby, co jsem minule začala vybírat kočárek, jeden si zkusila povozit a druhej den jsem začala krvácet, tak mě to pořád nějak drží.
17. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
Merc: aha tak to tě chápu :wink: já koupila zatím jen capačky za průkazku a za kontrolu dupačky a jinak kočárek :grinning:
17. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
No dva týdny to snad ještě vydržím a pak bude nakupvací smršť :grinning:
17. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
Merc: tak to držím palce ať to vydržíš:slight_smile: :wink:
17. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
Dobré ráno, tak co je u vás novýho? U nás krásně pršelo a teď je konečně chládeček, tak jdu vyžehlit. I nožky zase splaskly, nevím, co to včera bylo za tlak, ale já je zas měla jak konve. Miláček večer namasíroval a ráno docela dobrý. Jo a poprvý ho prcek kopnul do ruky, to bylo tak hezký. Už má docela sílu, ráno mě i vzbudil v půl sedmý jak kopal :grinning: Zatím mi to příjde krásný, jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží, než mě bude štvát :sweat_smile: :grinning:
18. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahojky, u nás aky pršelo už večer a to fakt lilo a celou noc :wink: venku je teď pod mrakem ale teplo tak akorát:slight_smile:
Mě mrňousek včera večer jak jsme přišli z procházky kopal jako o život nevím jestli hrál fotbal ale bylo to fajn :grinning:
18. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky, pěknou neděli. Tak naše "opice" taky včera poprvé kopla tak,že to cítil i tatínek. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak to máme takový společný celkem významný den Merc,že? :grinning:
18. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
No to je super :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem nakonec vyžehlila všechno, ale zase mi ty nohy natekly, takže už dneska nic dělat nebudu a hodím nožky nahoru. Teď jsem si dala borůvkový knedlíky a budu odpočívat.
18. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Teda holky, tady to dneska vázne. No nic, jdu okouknout, co maj na netu pěknýho pro Mišulku v bříšku.
18. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
Tak na mě včera přišla nějaká plačtivá nálada. No snad zas brzo přejde, akorát jsem si přiznala to co už vím dlouho, že žít s tchýní a tchánem v jednom baráku mě asi zabije. Celou dobu si namlouvám, jak to půjde, ale já prostě vím, že když jí stokrát řeknu nedávejte malýmu sladký, tak schválně ho s tím bude cpát. Nemůžu nic udělat podle sebe, pozvat si svoji návštěvu, když se nedá sedět pod pergolou, protože hned sedí v obýváku s náma a tak. No prostě mi to slušně pije krev. Nejhorší je, že to prostě nemá řešení.
19. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
mercedesse..no to je těžké, zkus si přečíst knížku Tchýně - tuším Petra Smetanová. Mám zadělané koblihy, jdu jednu vyzkoušet..nedala jsem do nich rum, tak uvidím jaké budou. :wink:
19. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
@mercedesse já tě obdivuju, že jsi na to vůbec kdy byla ochotná přistoupit - žít s tchánovcema. Já, ačkoli mám tchánovce zlatý, tak bych s nima bydlet nemohla, stejně jako s mojí mamčou. Mám ráda věci po svém a pokud mi do toho fušuje někdo jiný, je hned oheň na střeše. Obzvlášť teď v těhu. V sobotu jsem musela u tchánovců na oslavě několikrát vysvětlovat, že mi opravdu není příjemný, když mi někdo ošmatává bříško (kromě manžela samozřejmě). A nakonec mě dorazilo to, že tchýně si plánuje, že okamžitě po porodu přijede do porodinice na návštěvu. Je to tak týden dva, co jsem se o tom bavila s mužem, že si rozhodně nepřeju, aby za mnou v den porodu kdokoliv chodil, žádné návštěvy bez vyjímek. Samozřejmě mi rozumněl a věechno odkejval a v sobotu, když jsme přijeli z té oslavy, tak už začal: "Jedna návštěvu mojí maminky by si snad skousla, ne?" :angry: Já tam normálně podepíšu ten papír, na který se píše kdo za váma smí a komu se smějí podávat informace a bude hotovo :angry:
19. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@mercedesse Jináč jsem si koupila ten krém na oteklé nohy, co jsi doporučila a nějak mi nezabírá :unamused: Chladí příjemně, to jo, ale kotníky mi po něm moc nesplasknou. Ale budu mazat dál, třeba se to chytne :wink:

Dneska jsem se vážila a pořád +7kg, jako před 3 týdny na KO. To jde. Pupek teda od té doby vyrostl dost, spaní už je hodně nepohodlný. Na zádech to nejde, na břišee logicky taky už ne. Na jednom boku nevydržím moc dlouho, protože to začne bolet a k převalení na bok druhý bych potřebovala kladku :angry: Navíc mi dneska v noci mimčo tak efektně tlačilo na žaludek, že mi to několikrát vehnalo do pusy obsah žaludku - fakt hnus :angry: Měla jsem jet ráno od 7 odučit jednu hodinu ale musela jsem to zrušit, protože nejenže jsem nebyla vůbec vyspalá, ale ještě mi bylo navíc pořád na zvracení. A to jak mě pálí žáha ani rozebírat nebudu. Naštěstí zabírá mlíko .- po kterým se mi ale zase dělá blbě :unamused:

Ale jinak to jde :grinning: Včera před spaním mi manžel dával pusu na pupek a Bětka si na něj počíhala a dala mu pěknej kopaneček přímo do nosu :grinning: Tak jsme se před spaním pěkně nasmáli :grinning:
19. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
No Merc,teda nic moc ti povím... :unamused: Já bych s tchánama bydlet nemohla a to jako v ŽÁDNÉM případě. :angry: Ale jak z toho ven,že? Nic jednoduchého!
Lend,to tě Bětuška pěkně zlobí...potvůrka jedna. A taťkovi to nandala pěkně,dobře mu tak...
Holky...furt uvažuju o těch jménech a stále víc se mi líbí jméno Eva,ale Martinovi se to moc nelíbí a furt špekuluje o jiných jménech...tak budu muset trochu přitlačit a asi si dupnout... :grinning:
Merc,teď si vůbec nejsem jistá,jestli jsem ti už gratulovala ke klučíkovi...tak ještě jednou to neuškodí... :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
@marlin3 Evička je hezký jméno, v dnešní době už se ani tak moc často nedává. Teď je to samá Terezka, Eliška, Adélka, Anetka, Natálka...Čas ještě máte, třeba vás napadne ještě něco jinýho. :wink:
19. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
@marlin3 já už si to taky nepamatuju, tak díky :wink: :grinning: Dneska má nějakej veget, začal kopat trošku až teď jinak byl od rána klid, až mě to děsilo. Jinak už mě ta nálada zas trošku přešla, sice to nic neřeší, ale už mě to zas tak nehlodá, ono to ale zase příjde. Michal má na sebe psanej ještě babičinej barák, takže jednou se odtrhnem, takže nějaký vyhlídky jsou, no ale za jak dlouho, že. Snad to přežiju já i náš vztah.
Evička je moc hezký, jméno a dá se sním hodně pracovat, já nemám ráda jména, který jsou netvárný.
@lendaw s tím krémem je to fakt bez záruky, co pomůže mě, nemusí pomoct jinýmu. :sweat_smile:
Já zatím nepřibrala nic a na stav váhy jsem - 0,1kg, takže zatím v pohodě, ale myslím, že teď už to začne přibejvat. Malej přece jen dost roste. Dneska jsem koupila na doma ten tlakoměr (2000,- v prde...) ten krém na nohy a ještě jeden na břicho, něco domů k jídlu, psovi tyčinky na zuby a kapky do uší a udělalo mi to pěknej vítr v peněžence, ještěže mám nějaký penízky na mimčo stranou a hodně toho platí miláček. Přece jen ta nemocenská nic moc.
19. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky tak jsem byla ráno na masáži pak na sociálce- ať zjistím jak to mám s mateřskou a tak. :rolling_eyes:
A pak jsme šli po obchůdcích a koupili jsme jedny PULky a čepičku a rukavičky takové ty do porodnice, aby se nepoškrábali :grinning: jo a snapy sponky:slight_smile:
Ale že mají moc krásných věcí.To kdyby člověk měl všechno koupit tak na to potřebuje hypotéku :sweat_smile:
Pár foteček jsem hodila do albíka :grinning:
19. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
lilly krásný plenkový kaťátka jste vybrali, já vás obdivuju, u nás se určitě látkovat nebude. A kde je zbytek holek?
19. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
Merc: kde je zbytek holek nevím :unamused:
Moje mamka mi dneska řekla že si k sobě domů oupí papírovky :rolling_eyes: tak jsem jí řekla že v žádném pípadě že mrně bude jen a jen látkovat :grinning:
19. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
Tak to jsi jí pěkně zhatila plány :grinning: , ale správně, musí se přizpůsobit tomu co chceš ty. :wink: To je to, čeho se u naší tchýně bojím :unamused: Ale zase já jsem pak tak nepříjemná, že si třeba nechá říct. Uvidíme. I když plínek se to týkat nebude, tak ono se najde něco jinýho.
19. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
Merc: no občas to bude sranda občas boj- hlavně u nás co se týká spousty věcí v čem budeme mimi "omezovat" kvůli zmenšení náěhu alergii astmatu a ekzému-po mě má vysoké procento :confounded:
20. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
:slight_smile: Jééé, včera už jsem "skočila" do šestého měsíce...jupííí..to fak ďábelsky utíká!
Kde jste holky? :confused:
20. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
Ahojky marlin, no to je dost, že se tu taky někdo ukáže, já už se taky těším na pátek :wink: Ale některý servery mi píšou 6.měsíc už tejden, ale beru to podle tý tabulky co mám v albu, stejně to fakt hrozně letí.
20. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
ahoj,ahoj..holky to tady nějak flákají,že? Taky to beru podle těch tabulek co máš v bloku. :wink:
Má tento týden některá kontrolu nebo něco? Nějak už nemám přehled a nechce se mi hledat tabulka :confused:
20. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky, já mám KO zítra + krev. Tak jsem zvědavá jestli se něco nezměnilo. Budu teď mít KO každých 14 dní a od půlky srpna potom každý týden.
20. črc 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
lendi no taky už jdeš skoro do finále, to je fakt neuvěřitelný. Určitě se nic nezměnilo, leda by narost piňďa, ale to taky asi ne. :grinning: Já jdu zítra jen na tu internu na kontrolu s tlakem a jinak nevím, kdo co má, to nestíhám sledovat.
20. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak jsem se nechala nafotit dneska od manžílka, tak se můžete mrknout.... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
eli hezký fotečky, vypadá to, že máš pod těma šatama takovej střední meloun :grinning:, ale moc a moc ti to sluší. :wink:
20. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
@mercedesse : A víš jak je těžkej :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.