• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Tak jsem zpátky z nákupů, máme super kočárek, nakonec teda ten co mám v albíčku, ale tmavě modrej s modrou kostkou, ale moc pěknej. Několik dupaček a bodýček, ale ne moc, zejtra vyrážím ještě jednou s našima na výlet. Všechno se pokusím vyfotit co nejdřív, akorát kočárek už je zaparkovanej u našich, tak až mi mamča pošle fotky.
Prcek si dal skoro přes celý nákupy voraz a nechal nás vybírat, ale teď už se zase probral, tak uvidím jak dlouho mu to vydrží. Když už jsem v tý nakupovací mánii, tak jdu ještě objednat povlečení do postýlky :sweat_smile: :slight_smile:
28. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem zpět z dovolené :slight_smile: spokojená lehce utahaná a trošku i vynervovaná- ráno jsem zase začala špinit :confounded: , zítra jdu na 3D tak to hned s dr. pořeším.
Merc: jsi už začla nakupovat jo, šikulka :slight_smile:
Lend: s tím cvičením to vidím stéjně pro mě je vrchol všeho zaváza si boty popř., chůze do schodů
Zbytku se omlouvám nedočítám ´, jen ležím na gauči
28. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
Ahojky lilly, vítám tě zpátky. A nestraš, všechno bude určitě v pořádku.
Jaká byla dovča?
O cvičení mi ani nemluvte, nějak mám co dělat, abych doběhla na záchod se vyčůrat a to je asi veškerý cvičení. :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
Merc: dovolená super jezdili jsme autíčkem prošli kus Prahy i se zoo nohy bolely každý den jako čert ale jinak v poho pak jsme jeli do Plzně do zoo (mimichodem řekla bych že je i hezčí než Pražská) za kámošema na vodu na dva dny pod stan.Super jen to rychle uteklo.
Začala jsem špinit jak jsem byla na velké, pocit spodek mě bolel jako bych snad už měla rodit - trochu krev, jako by se tam něco natrhlo no .Uvidím přes den byl klid a teď trošku zase, tak jdu spinkat a zítra ráno k dr. :unamused: raději
28. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se včera na cvičení úplně zničila,že jsem měla problém se nachystat i na dnešní poradnu :confused:

@lillyzelvicka pro klid duše si k dr. zajdi,věřím ,že vše bude dobré :dizzy_face:

@mercedesse tak nákupy se vydařily,to je super,jdu mrknout jestli už jsi dala do alba fotky
29. črc 2010 v 05:37  • Odpověz
autor
Marlin: jsem ostuda a ještě jsem nefotila, celej večer jsem hledala na netu postýlku, ale našla jsem a asi se na ni pojedeme v pondělí podívat. Hodím fotku do alba. No a přebalovací komodu, ta bude teda v jiný barvě, ale stejnej výrobce. Budu to mít v jiným pokoji a tam mám světlej nábytek.
29. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
lilly: přeju ať to dobře dopadne, dej vědět.
29. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak zase další čůrací noc :confounded: Alespoň budu vytrénovaná na kojení :wink:
Já jsem zjistila, že jsme uplně zapomněli sehnat vaničku :sweat_smile: Už jste jí někdo kupoval? Nějaké reference? Mě stačí nějaká obyč, ale musí být na stojanu. Koupání miminka si zabral manžel, tak snad ho to nepustí :grinning:
29. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
@lillyzelvicka tak ať poradna dopadne dobře. Asi ti nařídí klidový režim, tak se na to připrav :wink:
29. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
Holky průser, právě se mi omylem podařilo smazat album. Já jsem takový tele. No psala jsem adminovi, jestli se s tím dá něco dělat. Chtěla jsem smáznout jednu fotku a jak měl počítač zpoždění tak v tom místě, kam jsem klikla už neblo vymaž fotku, ale vymaž album. Já se asi pos...
lend: s vaničkou neporadím, dostanu jí od sestřenky i s nějakou podložkou a řešit to asi už nebudu. Beztak tam vydrží chvíli a pak se bude cachtat ve vaně.
29. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
@mercedesse jé, tak to je nepříjemný. Máš ty fotky alespoň v PC?
My právě máme jednom sprcháč - druhá koupelna je rozestavěná a hodně dlouho ještě asi bude, protože nejsou peníze. Takže budeme muset používat vaničku dlouho.
29. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
No fotky snad najdu, ale text co byl ke kontrolám a podobně, tak to je asi v tahu. No uvidím jestli se admin ozve a pokusím se to když tak dát nějak dohromady. Ale popravdě mě to sere.
Tak to je s tou vaničkou jasný, já mám velkou vanu, tak si myslím, že ho pak můžu koupat tam, no uvidím, zatím nemám moc představu.
29. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
to mi nedošlo, že součástí alba je vlastně i ten text :unamused:
Co si pamatuju, tak ségra koupala ve velké vaně už asi od 8. měsíce. Chodila s malou na plavání, tak doma trénovaly:slight_smile:
29. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
Merc: tak to je naprd s tím albíkem, tak snad ti admnin pomůže :wink:
Lend: já jsem si dneska dovezla domů koupací kbelíček :grinning: a pak musíme do našeho sprcháče koupit hlubší vaničku a to bude mrňouskovi stačit na dýl:slight_smile:
Jinak 3D byla sranda mrně se po nanesení gelu začalo otáčet, takže za tři týdny jdeme znovu na nový pokus :grinning:
A na to krvácení jsem se ptala a říkal mi že je to normální , ale kdyby to bylo i přes víkend musela bych znovu k dr.
29. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@lillyzelvicka tak to jste dopadli na 3D podobně jako my :grinning: My jsme museli přijet až za 14 dní, protože malá se prostě odmítala otočit.
29. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
Lend: no to bylo fak jak hodina tělocviku na povel :grinning:
A zrovna teď hodina tělocviku pokračuje :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak na dnešní poradně docela pecka... :sweat_smile:
Byla jsem objednaná na 11 a dr. mě bral okolo 12:30 hod! :angry: Čípek je zkrácený na 32tt, tak prý se může dít cokoliv :sweat_smile: Ale hrdlo zatím uzavřeno! Ale největší pecka bylo to, že malej se otočil a byl zadečkem dolu :confounded: Takže dr. ho nemohl ani pořádně nahmatat, jak se mlel! :grinning:
No a ve 13:10 hod jsme šli na UTZ - teda šli jsme okolo 14:10 hod :unamused: :angry: Ale čemu dr. nemohl uvěřit co to naše číslo za hodinku udělalo :grinning: :grinning: Otočil se hlavičkou dolu!! :grinning: :grinning: Máme cca 40cm a 1867g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prý jsme pořádní kluci!! :wink:

Jo a ještě jedna krásná hláška od doktora dneska!! :grinning: :grinning: Zažil jsem hodně živých dětí, ale co předvádí ten Váš jsem za posledních 10 let nezažil!! :grinning: :grinning: :grinning: Takže asi budeme mít pěkné uličníka... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak mám v albíku jednu fotečku z focení, tak jestli chcete, tak se mrkněte :dizzy_face:
29. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj Eli,no máš v bříšku pěkného akrobata,ti povím.. :grinning:
My včera v poradně taky vše bobré,tak jsem byla ráda,no. Celkem jsem přibrala 3,3 kg...ale z toho ty 3 kila za poslední měsíc...
:sweat_smile: tak v tom nemám prý pokračovat...jo a příští týden na testy na cukrovku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 06:28  • Odpověz
autor
Holky gratuluju k úspěšným kontrolám. Eli tak to se máš na co těšit a máte teda už pěknýho macka.
Já začala taky trochu přibírat, tak jsem zvědavá kolik to ukáže na kontrole. Na cukr půjdu asi příští týden v pátek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme koupili postýlku a objednali přebalovací komodu, tu neměli na skladě, tak ji přivezou příští týden. Mám hroznou radost, postýlka je se stahovacím bokem a šuplíkem. A je docela honička sehnat nějakou pěknou, aby měla tohle dohromady. Fotky bohužel zatím nepřidám, admin řeší to albíčko a možná se to povede vrátit. Tak budu doufat a fotky přidám až budu vědět co a jak. Jsem prostě střevo, no.
30. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
@lusye dlouho si se neukázala, ja vše OK? Kdy dáš nějakou fotku? nebo se s náma jako nebavíš? No, holky vy něco o ní nevíte?
30. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
nejsou holky na dovolený? Ztratila se i nadja a zlababa, ale ta psala, že zaskočí jen občas.
30. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás a hlásím, že žiju :slight_smile: dneska jsem byla na kontrole, ale tedy vzali mě dost fofrem, jen tlak, moč, váha a prohmat, všechno vypadá v pohodě. Ultrazvuk už mi teda nedělali od 20.týdne, ale mimčo se každý den ozývá, tak jsem v klidu :dizzy_face: Všem přeju hodně pohodičky a užívejte léto a pupíky :wink:
30. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
@zlababa07 : Tak to je super, že se Vám tak daří!! Mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jen tak dál... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
@eliska_v to víš, taky mám radost, že jste tu všechny v pohodě ;) koukala jsem, jak se pěkně kulatíš, váš klučík bude pěkněj neposeda viď?
30. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@zlababa07 : No to asi bude!! ALe třeba nás mile překvapí Brouček náš!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska mi tvrdne bříško :unamused: Ale snad bude ještě chvíli malej v klídku u mě v bříšku :wink:
30. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
@zlababa07 ahoj :slight_smile: TO je dobře, že všechno probíhá ok :wink:

Nadja je na dovolené, myslím, že ještě na jeden týden. Lusye nevím :unamused:

Já jsem si dala odpoledního šlofíka - 4 hodinky :sweat_smile: A teď jsem jak praštěná palicí po hlavě :unamused:
30. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Ahojky zlaby, to je dost, že se taky ozveš. Mám radost, že je všechno v pořádku a doufám, že nám to všem vydrží. Když koukám, že lenda už má jen 6 týdnů do termínu a může to být i za 4, tak začínám mít obavy, abych všechno zařídila.
lend: já si takhle schrupla posledně taky a celej den jsem pak byla nepoužitelná, tak se to snažím nedělat, ale někdy to prostě nejde. Dneska je taky tak nějak divně a chce se mi dost spát, ale rozchodila jsem to prací a vyžehlila tu hromadu prádla, co se mi do ní pořád tak nechtělo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
@mercedesse zrovna jsem pročítala mailík z babywebu a psali mi, že mám 6 týdnů a 3 dny :confused: To už je docela mazec. Včera večer jsem měla ASI první poslíky, nebo něco podobnýho, já nevím. Prostě mě najednou krátkodobě chytnul podbřišek a stalo se to za večer párkrát. Ale možná to bylo něco úplně jinýho, kdo to má poznat.
Už jsem se psychicky smířila s tím, žež můžu jít na císaře a ten se plánuje, takže budu přemlouvat Dr., že chci "rodit" 1.9. maximálně 2.9. :grinning:
Nemám ještě nic moc připravenýho - kromě dětskýho oblečení, to mám všechno vypraný a vyžehlený. A plenky už jsem taky naskládaný v novoskladech. Vlastně už chybí jen smontovat postýlku, sehnat vaničku a sbalit tašku do porodky. Ale furt nevím co do ní dát - jestli budu rodit přirozeně, nebo císařem - dle toho se obsah dost mění. Na kojící noční košily prdím z vysoka, použiju erár - leda kdybych opravdu šla na císaře, tak se vezmu asi vlastní noční košili s větším výstřihem. KOjící podrpdu taky nemám, nevám jak velkou koupit. Před těhu i teď mám 90F, tak uvidímě, kam až to poroste. Snad ne moc.
30. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
Většinou to holky chystaj až v 36tt, ale to už bych chtěla mít tu tašku opravdu připravenou, abych pak nevyšilovala. Já nemám vlastně koupenýho nic, kromě pár kousků oblečení, postýlky a kočárku a chůvičky. Nějak mi i došla inspirace, co mám všechno nakoupit. Musím hodit řeč se sousedkou, snad poradí. Času mám teda ještě dost, ale já se právě bojím, že se mi pak už nebude chtít nic dělat. O tý podprdě jsem taky přemýšlela a právě že nevím jak velkou. Tak to taky zatím nechávám plavat.
Poslíčky už jsi klidně mohla mít, vždyť už se řítíš do finále :wink:
Oblečení vyperu a vyžehlím až někdy na záčátku září, aby se to zase nezaprášilo a až budu mít tu komodu, teda oni jí přivezou asi příští týden, ale jako i smotovanou abych to tam všechno rovnou dala. Pak musíme úplně přestavět ložnici a smontovat postýlku. Takže práce asi dost. A vůbec nevím, kdy se zařizuje mateřská a já musím ještě na matriku, protože nejsme svoji a aby se taky Michal přiznal, že je prcek jeho. :grinning: Pak jsem chtěla zavolat na ten předporodní kurz, to jsem taky ještě nestihla.Jsem tak hrozně líná.
30. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
Tak já mám radši tašku ode dneška zbalenou a ostatní věci už máme připravené :wink:
30. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.