• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplá zmrzlina. Znáte recept?

(Zamčená)
5. května 2009 
ahojte devcata, neznate nektera recept na tuto pochoutku? Jedla jsem ji v opave, v cukrarne na ostrozne ulici. :wink:
12. dub 2009 ve 23:26  • Odpověz
Seš si jistá, že se jednalo o teplou zmrzlinu? :astonished: , to se mě nějak nezdá :slight_smile:
Jediný o čem vím, tak je recept na zmrzlinu, kterou si můžeš udělat sama doma:
http://www.frigomat.cz/aktuality/recept-domaci-zmrzlinu/
Ale to je klasická zmrzlina ... takže studená :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
je to s ovocem a s vynikajicim bilym kremem :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
A nemáš nějaký odkaz nebo info o této zmrzlině? alespoň třeba z té cukrárny bo podobně? :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj já si něco jako teplou zmrzku pamatuju jako malá kdy to prodávali v Brně na svoboďáku nebyla to teda zmrzka, ale pěna v kornoutku a bylo to výborný
26. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
ja to videla v tom salat baru na Ostrozne a me to teda nechutnalo blee..celkove tam maji ty zakusky horsi a horsi a hlavne tam davaji 50%off mezi cerstvejma tak me to nelaka ,ale je to jakoby snih na kolaci mi to tak prijde
3. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
no, je pravda, ze jsem ji jedla naposledy pred x-lety :unamused: a tenkrat ten "podnik" byl vyhlaseny svymi salaty a tepla zmrzlina mnam mnam. Hledala jsem na internetu a nasla jen poznamku jednoho pana, ktery si teplou zmrzku taky chvalil a jedl ji nekde na severu Cech (mesto jsem zapomnela).
Je to takova kremova pena na tenkem kolaci a nahore ovoce.
4. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
gio ja vim co myslis,neni to nejhorsi,ale dle me se to tam hodne zhorsilo a je to na jedno brdo sice milion salatu,ale v podstate par druhu jen prekombinovanych jestli mi rozumis,jako5x fazole na nejakej zpusob apod..fakt nic moc a ted sme si dali krasne dorticky a nechutnaji nijak jak mdle umele veci..je to kumst sehnat zakusek co chutna jako zakusek..
5. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
tak já znám jen smaženou zmrzlinu :confused: jak je v takovém těstíčku, je z toho udělaná koule, to se poleje alkoholem a zapálí... bylo to fakt úžasný :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.