• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Ahoj holky,
najde se tu některá, která by se mnou prožívala novoroční testování a případné těhotenství? Prostě tomu moc věřím, že to tentokrát vyjde, a to jsem teprve 2DPO :grinning: :grinning:

Těším se na vás :dizzy_face:
22. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
ahoj kačenko :dizzy_face: budu ti moooc držet palečky!
22. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
no já se možná přidám (moc zaťukávám) jsem 25 DC a teplota pořád stoupá.... :dizzy_face: kackark držím palce
22. pro 2008 v 18:30  • Odpověz
achal že by? :dizzy_face:
22. pro 2008 v 18:33  • Odpověz
katuš no možná clostil zabral....
22. pro 2008 v 18:34  • Odpověz
jájo jo?to by bylo moc príma
Holky....všem testovatelkám doufám, že to na nový rok bude to pravé a na dlouhou dobu poslední :dizzy_face:
leni ahoooj!!!! teď jsem četla "u nás" na diskusi o tvých vánočce - nic si z toho nedělej, mě stejně víc chutnaj kupovaný :grinning:
22. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
jojo ,je to hnus..manža se málem udusil smíchy..aspon že tak ..
22. pro 2008 v 18:38  • Odpověz
achal já nakonec jdu v lednu na ivf...
22. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
ahoj na nový rok testuju, 2 bych to měla dostat tak držte palce, ale ted mám asi mykozu tak nějak si moc nevyřím nevím no...
22. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz
katuško vím koukala jsem někde na nějakou diskusi kde´s to psala. Budu ti moc držet palce ať se zadaří a ono se povede, uvidíš. Musíš už se taky dočkat. Moc ti to přeju :wink:
22. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
Jé holky, vás tu je. To mám velikou radost. Byla jsem si s kamarádkou předat dárečky.
Moc doufám, že nám všem to dopadne a založíme téma září 2009 :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
kackark to zní báječně, kéž by to vyšlo :dizzy_face: ....
22. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
achal: já tomu prostě vážně věřím a nedáme se a ono to určitě tentokrát dopadne :wink:
Teď nám nezbývá než čekat :wink:
22. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
kacko to jsme na tom podobně, před asi půl rokem mi jedna kamarádka na diskusi řekla, že nejpozději do vánoc budu těhu, tak si říkám, že jsem už třeba, ale ověřím si to až v příštím roce - tedy pokud dřív nedojde mrcha. BT zatím vypadá báječně :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
Pro mě ten letošní rok nebyl zrovna z těch nejlehčích. Tak jsem si řekla, že by ten příští mohl začít krásnou nadějí. Takže opravdu testnu až na nový rok a to budu 12DPO. Já se tak strašně těším :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz
Kačko četla jsem v tvém albu :pensive: ....opravdu ti moc držím palce a moc ti přeju, abys tam ty // našla. Musela sis hodně vytrpět a je čas, aby se štěstí usmálo i na tebe :wink:
22. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
Achal: děkuji moc :dizzy_face: Já si právě doprohlédla Tvé album a máte užásného pejska, je nádherný. A ten koníček taky :wink:
Jak dlouho se snažíte?
22. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz
Díky, no budou to v lednu 2 roky. Manžel je v pořádku, já PCO (snad už vyléčené), ale stále se nedaří. Momentálně neberu žádné léky, jen tento cyklus jsem brala poprvé clostil. V březnu bychom rádi do CARu...
22. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz
autor
Já Ti moc přeji, aby CAR v březnu byl už zbytečný :dizzy_face:
My začínáme třetí rok...
22. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz
moc děkuji, tak zas někdy na napsanou, jdu se věnovat manželovi.... :wink:
22. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
JJ, měj se moc krásně, a už se těším. Já asi půjdu spát, manža chce koukat na nějaký horor a to pro mě není :confounded:
22. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
no my zrovna horor zapli (máme je rádi), tak dobrou a budu hned informovat kdyby něco nového...pa pa
22. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
Už se těším. Pá a dobroou :wink:
22. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno přeji všem, kdo sem zavítá :dizzy_face:

FF: mi vyznačil ovulku, snaženíčko by bylo, tak teď už vážně nezbývá než čekat...

http://www.fertilityfriend.com/home/204321
23. pro 2008 v 09:28  • Odpověz
Já se k Vám také hlásím! Jsem dnes 10. den po ovulaci, 24. den cyklu...takže na Nový Rok už bude jistě jasno. Akorat nevím jestli odolám tak dlouho..mám hrozné nutkání testnout už zítra..to sice bude teprve 11.den po ovulaci, ale kdyby tam třeba už byly //, měli bychom s manželem opravdu velmi krásný Štědrý den...váhám..
23. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahojky Kačenko..
chodím vás občas číst do Vlastoviček.. moc ti přeju aby se z tvého pocitu staly krásn dvě // tlustice!!A za 9 měsíců z toho bylo krásné zdrav miminečko!!!!!
Já bych testovala až kolem 6 ledna zrovna mám kolem ovulace.. ale testíky kupovat nebudu nějak není důvod ani chuť.. ale leden/únor snad bude náš!!!
23. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
ahojky, ja testuju na stedry den, muzu se taky pridat? :slight_smile: ja porad nevim nevim, zitra tedy stedry den jsem 14DPO a zatim zadne priznaky bolesti nic uplne hlucho :slight_smile:
23. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Ahojky holky :dizzy_face:
nanai: taky bych asi být tebou testla zítra, to bych tak dlouho nevydržela a myslím, že 11DPO by se tam už něco rýsovat mohlo :wink:

wrtulko: seš moc hodná, a budu Ti moc moc držet pěstičky, aby ten leden nebo únor byl váš. Ale budeme rády, když tu s námi zůstaneš nebo občas nakoukneš :wink: :slight_smile:

hypo: jasně, že se můžeš přidat, tak to si zítra ty palečky umačkám, ale strašně moc ráda :dizzy_face:
23. pro 2008 v 10:01  • Odpověz
na novy rok uz budu vedet na cem jsme a budu mackat palce ja vam :slight_smile: zatim se mi teplota drzi na 37 ale to minuly cyklus udelala taky a pak najednou hups dolu :frowning2: tak uvidime :slight_smile: a hnedle dam vedet
23. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.