• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
tak to máme stejné já po něm taky prahnu od 18let ,18 mi bylo v červnu 2007 v červenci jsem se nastěhovala k příteli tam jsme bydleli rok a v letos v červnu jsme se brali to bylo tři dny po mých 19náctých narozeninách a kupovali jsme byt a stěhovali jsme se a ten byt je zařízenej (chybí třeba nové vnitřní dveře do místností ,nebo vymalovaná koupelna,nebo sedačka v obýváku ale tu se chystáne koupit zítra se na ní jedem kouknout ale to jsou vše takový prkotinky bez kterých se dá žít jinak je vše ok,nové a čisté:slight_smile:)tak aby nám v něm nic nechybělo ,a tak teď už nám tu chybí jen miminko:frowning2:tak snad brzy..
28. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
Romčo: tak s námi můžeš testnou ještě jednou na nový rok :dizzy_face:
Máš nádhernou holčičku, dívala jsem se do alba :wink: :slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz
JJ romčo holčička je fakt panenka... :wink:
28. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
lulu: tak to jste na miminko krásně připravení a myslím, že by mu už nic nemělo bránit, aby k vám konečně přišlo :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz
kackark díky je to naše zlato. Mě je už 32 a to první nešlo až tak dobře a taky nechceme velký věkový rozdíl. Ještě mám jeden test, tak to testnu s Vámi. Moc držím palečky.
28. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
autor
To budeme fajn, když s námi testneš, to budeš mít už úžasnou tu druhou čárku :dizzy_face:
Malá je opravdeu moc roztomilá :wink:
28. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz
jo já si taky myslím navíc která holka v devatenácti letech rok pracuje,je vdaná, stará se o manžela,zastane domácí práce ikdyž s vařením se trochu peru,a má byt a je připravená na mimi já osobně si teba připadám spíš na takových 25let:slight_smile:jo a ještě jsem vám neřekla že teď moje teta čaká miminko v červnu a sestřenice v červenci tak by jsme mohli být třeba do třetice v té naší rodině rodině ne?? :slight_smile: :wink:
28. pro 2008 ve 22:28  • Odpověz
Tak se loučím jdu hajat. Občas nakouknu a doufám , že brzy založíme téma září 2009
28. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz
moc bych si přála aby jsme v téhle sestavě do září 2009 přepluly:slight_smile:byly by to takové ježíškovské dětičky..když ale ne nebudou špatné ani novoroční dětičky a říjnové porody:slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:37  • Odpověz
autor
lulu: ano, je to obdivuhodné, že to vše ve svých letech zastávaš, to leckterá v těch zmiňovaných 25 zdaleka nezvládá. A s vařením, žádný učený z nebe nespadl a časem to příjde samo neboj. Stejně se člověk celý život učí.
Romčo: tak dobrou noc, hezky se vyspi a hlavně hezky opatruj mimíska a na nové téma se těším. A možná, že bychom mohli založit třeba nějaké podzimní téma, aby se mohly přidat i holky, kterým by to vyšlo třeba o měsíc, dva déle :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
lulu: no právě, proto navrhuji po tom Novém roce založit nějaké to podzimní témátko a vědely by jsme, že je pro nás a pro hodné holčiny, které se nechtějí a nebudou dohadovat :dizzy_face: :dizzy_face: Je to totiž hrozné, jak to v některých diskuzích vypadá :wink: :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
K té poslední větě jsem dala špatné smajlíky. Nejsem nějak na ty negativní zvyklá, tak jsme se ucvakla.
Jinak jsem právě zjistila, že slabě špiním. Tak doufám, že to není příchod MS, ale zavrtávání se mimíska :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 22:42  • Odpověz
kačí držím palečky zrovna jsem koukal do tvého svatebního alba.krásný!!!moc držím palečky aby to bylo zavrtávání se miminka a že vzkazuji ať to udělá pořádně!!:slight_smile:a s tvým návrhem souhlasím!!kdo je další??pokud tu teda už všichni nespinakjí?? a pokud ano tak nea asik se kním přidám pač zítra razíme do budějic juknout na tu sedačku a taky jdu k tomu dr tak bych pak až se vrátím hned napsala jak sjem dopadla..tak kočky krásnou noc romuš tobě držím všechny pěsti stejně tak ivuš a as a no prostě všem nám aťs eto konečně podaří a těm co to zas nevyjde přeju hodně sil,jakož i sobě..tak dobrou noc!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
28. pro 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
lulu: díky za pochvalu, mám pocit, že je svatba strašně dávno za mnou :wink:
Tak zítra dobře se sedačkou pořiďte a hlavně taky u dr. budeme zvědavé, co ti řekne.
No a teď se hezky vyspi a sladké sny, dobrou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz
ahojte holky,
já sem zítra 7den po ET,už to nevydržím zítra si jdu koupit do kaufu ,tam to mám nejblíže těhu. test.
Když si pročítám konika tak si říkám že sem u předešleho těhu. a ivf.musela mít hodně moc štěstí,že mi to vyšlo.
Nemužu si tedkom pomoct ale začínám být přesvědčena že to ivf.ted nevyšlo :frowning2: ,ted mě každý den bolí břicho jak před MS :rolling_eyes: ,tak se s tím už začínám smiřovat :frowning2:
Tak když to teda nevyjde ,na další stimulku musím jít až v dubnu,ACH JO,zase čekání :frowning2:

Držím vam paloše at vam to vyjde,a jdete mi jako vzor.
28. pro 2008 ve 23:08  • Odpověz
autor
Miky: to budu zítra držet pěstičky, si další testovatelka :dizzy_face: Hlavně se nevzdávej a věř :wink: :dizzy_face:
Mě břicho bolí taky, dokonce slabě špiním, ale dokud MS nedorazí, tak se nevzdám a ty nesmíš taky :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
autor
Teď jsem mrkla na tvoje motto a moc se mi líbí :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
kackark:tež sem ho dlouho vybírala :sunglasses: :wink: :dizzy_face: ,
tlačí se mi tu manža ,musím vyklidit pole :unamused:
28. pro 2008 ve 23:55  • Odpověz
Ahojky holky tak co jak to s vámi vypadá???tady pořád nic tak dobře pořiďte moc vám budu držet pěstičky..já mám do testu ještě 4dny:frowning2: jsem ale nevydržela a testovala dnes,je to brzo a byla to hloupost ale na tom testu je něco moc divnýho,nevím,možná už tam tu druhou chci vidět a tak jí tam vidím i když tam nejni no uvidíme v pátek v každém případě mě teda břicho a prsa bolí slušně.. :frowning2:
29. pro 2008 v 08:47  • Odpověz
tak už sem z lékarny zpět a na testu NIC jen jedna hnusná čárka a ještě mě děsně bolí břícho :rolling_eyes: ,tak u mě už je to jasné.

Holky,jak je to u vás ,taky se musí po nezdařené ivf. čekat 2-3měsíce?nebo to naplanovali jen mi tak?
29. pro 2008 v 09:02  • Odpověz
Miky to je mi líto ale nezoufej třeba ještě nejni ten správný čas na to ztrácet hlavu!!! :slight_smile:
29. pro 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahojky holky přeji krásné ráno,
miky doufám, že Ti MS nedorazí a ještě se Ti na testu ta druhá potvůrka vybyví. U mě teplota nic moc tak taky nevím, nevím :unamused:
29. pro 2008 v 09:10  • Odpověz
u mě už je to definitivní začla sem ještě s předstihem špinit.
nechapu proč musím tak dlouho čekat na tu další stimulaci :angry:
29. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
Miky: tak to je mi moc, moc líto, ale doufám, že se třeba nalezne nějaká cesta, aby si nemusela na tu další stimulaci tak dlouho čekat. Ale v tomhle ti já neporadím, s tím zkušenosti nemám...
29. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, no než jsem se prokousala vším co jste ještě za včerejší večer napsali, tak mi to dalo docela zabrat. :grinning:
Taky jsem dnes testovala a samozřejmě nic, jenom jedna /, možná je ještě brzo osmí den po transferu.
Miky nevěš hlavu, třeba to špinění nic neznamená a jsi teprve sedmí den po ET, to je na testování brzo, stejně jako já jsem brzo testila, ale když už jsem ten test měla doma, tak jsem ho musela vyzkoušet, jestli není pokažený, a on asi pokažený je, když ukazuje jenom /. :dizzy_face: :grinning: .
lulu: jsem zvědavá jak jste pořídili u doktora a co sedačka?
29. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Miky, myslim, ze to cekani na dalsi IVF je proto, aby se telo dalo trochu dohromady. Precijen jsou vsechny ty stimulacni hormony pro nej docela napor, takze prat to do nej bez prestani by asi nebylo to nejlepsi :wink:
29. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
přesně tak jak píše zirafka. Tělo se musí vzpamatovat. :wink: Mě se třeba po neúspěšném IVF podařilo otěhotnět přirozeně :wink:
29. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Holky, holky, já vám naplácám.... :grinning: :grinning: :grinning:
Vážně musíme vydržet do toho Nového roku, jinak jste pak zbytečně zklamané a trápíte ty mrňátka v bříšku :dizzy_face:
as: jj, včera jsme se pořádně rozjely :wink: :slight_smile:
29. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
No v našem centru doktor doporučuju mezi stimulacema půl roku pauzu, ale mezitím třeba chodit na IUI. Tak jestli to teď nedopadne, tak to takhle vyzkouším.
29. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Miky: vidíš, tak když holky takhle krásně poradily, tak neztrácej naději. Moc Ti přeji, aby to co nejdříve vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.