• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
asmeen,ale třeba to ještě nic neznamená....
25. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky,

as, také si myslím že to ještě nemusí nic znamenat :wink:

hnedoocka, tak vidím, že dnes jsi vstávala dříve. Jak se ti včera usínalo, šlo to? :slight_smile: Pro změni jsem já dnes vstávalap ozději a jsem jak kdyby mě někdo přejel parním válcem.... :sweat_smile:
25. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
blondy:šla jsem spát něco po půlnoci,dřív ani za boha neusnu...vstávala v osum,šla jsem na prochajdu,chvíli pokecala s holkama v jiné diskuzi,umyla si vlasy a šla zase zalomit a ted před půl hodinou jsem vstala..ale dobrý :grinning: :grinning: :grinning: odpo mám nehtíky,tak se už těším..dělá mi je ségra..no a nemáme auto ted 4 dny,něco se v něm vyměnuje,tak půjdu pěšo ke školce,počkám na ségru a jedeme k ní....přijedu beztak až kolem 20hod,vždycky ještě kecáme,no znáš to :grinning:

zítra chci poklidit a pak jdu odpo k máti,takže žádné dlouhé vyspávání nebude..no a víkend konečně dělám,už se těším,zase budou penízky :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak hlásím příchod té hnusné mrchy, takže teplotka to dobře naznačovala, takže ať už je rychle pryč a my se můžeme zase snažit.¨
Včera mi manžel chtěl koupit nějaké erotické spodní prádlo, ale vůbec se mi to nechtělo zkoušet, protože jsem byla navlíklá v zimní bundě. Tak manžel, že mi to koupí od oka, ale to jsem nechtěla, tak si to asi zajdu vyzkoušet a jak bude příští ovulka, tak to vytáhnu a to by bylo, aby se ty jeho spermouše nezbláznily a nehryzly do toho moje vajíčka. :grinning: :dizzy_face:
25. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
hnedoocka, ty pracuješ nějak nárazově nebo jak to máš? Tak to máš a měl jsi na dnešek hezký program.... :wink:

asmeena, proč hnusné? Ber to tak, že přišla začíná dozrávat další vajíčko. Na všem negativním se musí hledat něco pozitivního :dizzy_face: . Hele to je dobrý nápad :grinning: A budete už mít v tu dobu tu novou postel? To se potom bude vajíčko tuplem nádherně znásilňovat :grinning: :dizzy_face: :grinning:
25. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
Víš asmen o miminko se snažíme skoro dva roky letos v létě to budou dva roky co jsem začala pracovat a stejně se nezadařilo,v době snažení jsme byli i na dvouch dovolených a taky nic..takže to asi bude fakt problém jinde než v psichyce..nevím mno..
25. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
lulunka, ahoj. A už jste byli na nějakých vyšetřeních?
25. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
lulu: my se snažíme 3 roky, jsme oba dle vyšetření zdraví, máme za sebou už asi 6 dovolených a taky nic.
25. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
as, vy ale čekáte na tu novou postýlku a erotické prádelko, ne? :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
blondy: já už nevím ani na co čekám. Přijde mi, že akorát čekám každý měsíc na krámy. :angry: Ale to prádýlko jdu koupit příští týden, ať toho svého muže trošku rozveselím. Včera byl z toho taky zdrblý, říkal, že je fajn, že máme aspoň pejska, ale že miminko by bylo lepší. :dizzy_face:
26. bře 2009 v 06:02  • Odpověz
asmeena,no jo, sanžíte se už fakt dlouho. Ale ono tgo jednou vyjde, nesmíš se vzdávat :slight_smile:
Jen si ho kup a vyber si nějaké pěkné :wink: Navíc to byl první cylus po laparce, uvidíš jak příště :wink:
26. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
dobré poledne holky.. :slight_smile:
26. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
hnedoocka, dobré. snad jsi teprve nevstávala :grinning:
26. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
vstávala jsem v 10,15..ale zabrala jsem až o půl 4 ráno..... :frowning2: někdy to prostě nejde spát....myslím dost často na svého kamaráda :pensive:
26. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
jdu něco dělat,mám tu bordel,hlavně v kuchyni :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky,blondy nebyli jsme nikde pořád jen do mě cpe ten můj debilní dr nějaký prášky a rovná mi cyklus jak debil :angry: :angry: iž ho mám fakt plné zuby a na spermio mi to vypsat nechce a dnes se sním jedu odpoledne domluvit na tu laparku ale určitě to zamítne řekne že nejni důvod mě takle ladou řezat ale že se dva roky snažím a ani jedny prášky které mi napsal mi cyklus nesrovnali to ho nezajímá to už se nebude píďit po tom proč to tak je..dnes mě fakt chytá vztek když si na to vzpomenu.teď jsem uklidila po bytě a ještě musím všude vysát..dělám to každý den jak máme světlý podlahy je na tom vidět každé smítko to též v kuchyni chtěl ajsem mít světlý byt a hodně světelný a tak to mám co je krásný je i nepraktický:-Pjsem zvědavá co mi dr dnes řekne.. :confounded:
26. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
at pořídíš dobře lulu... :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: jdu vás pozdravit a mrknout jak se máte :slight_smile:
asmen...už se to musí co nevidět povést..po laparce máš, tak třeba ted už to bude úspěšné
lulu..to je fakt divné s tím tvým dr....tak mi to připadá, že dělá jen,ab se neřeklo, ale problém neřeší :angry:
očko...a jak se máš ty?
26. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
JJ cambi taky si říkám že mě vždy jen tak odbyde aby se neřeklo a pak mě s úsměvem pošle domů.jenže já už na ty jeho hormony co mi pořád píše nejsem zvědavá,pač mě už to opravdu nebaví pořád se jen cpát a koukat jak ta mrcha pořád přichází teď mi volal manža že se trošku zdrží tak nevím zda to k tomu doktorovi stihnu mnža ořijdem kolem pátý tak snad to stíhám dr je tam do šesti mno..holky a jak to je to mě může objednat na tu laparku třeba hned příští týden nebo se třeba půl roku čeká?? :unamused:
26. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
lulu, ta kdej vědět.... Hele a nebylo by na čase změnit doktora nebo zajít někam do CARU?
S tou čekací dobou, myslím že to hodně záleží na nemocncnici. co vím tak většinou holky skoro nečekaly....

hnedoocka, tak jak šel úklid?
:wink:
26. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
lulu: já jsem řekla doktorovi, že tak za týden budu mít měsíčky a on mi to hned naplánoval po měsíčkách. Asi záleží na lékaři. Ale být tebou tak taky asi uvažuju o změně Dr. nebo návštěvi CARu.

Brácha si dnes odvezl konečně skříně a já mám teď všude bordel, jak jsem to z nich musela vytahat a protože nové ještě nemám, tak je to všude po bytě rozházené. :confounded:
26. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
ahoj holky,byla jsem u mamči..úklid se povedl,jsem i převlíkla ložní..a v brzké době se vrhnu na okna,je to už humus,až se stydím!!§
cambi:mám se docela,mám po IUI..ale testovat nebudu,nechávám tomu volný průběh... :slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
asmeena, ty nechodíš do CARU? Já myslela že ano... :confused:

hnedoocka a kdy čekiáš-nečekáš MS?
26. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
chodí asmeen do caru,do stejného kam já :wink:
očekávám ji 8.dubna...
26. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
hnedoocka, dík za upřesnění, já si to myslela... hold jsem to asi blbě pochopila :sweat_smile:
Tak doufám, že 8 dubna nepřijde :wink:
26. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
koukám na ordinaci,ale dneska to je celkem o ničem.. :unamused: pak zajdu s pejsanem ve,sprchnout se a na kutě,snad brzy zaberu,ach jo..
zítra jdeme s manžou a sstrou,švagrem,mamkou na večeři,měla jsem jít sice za bar,ale to padlo,jdu jen v sobotu :wink:
26. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
jestli nepřijde,budu jen ráda..a jestli jo,tak se budu těšit na další iui...
26. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
To je správný přístup :slight_smile:
co je to za podnik kam chodíš pracovat? Tedy jestli se můžu zeptat... (nechchi jméno, spíš typ...)
26. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
dobré ráno holky,

tak mám od včera pořád pochmurnou náladu, že se nám to miminko nedaří. Snad se mi dnes správí, jedeme do Jeseníku slavit mamčiny narozeniny, takže tady nebudu asi celý víkend. Tak toho moc nepopište. :wink:
27. bře 2009 v 06:23  • Odpověz
Asmeena, tak ať tě ta chmurná nálada brzy přejde a hezky si ten víkend užij a nemysli na to, ju? :slight_smile:
27. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.