• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Ahojky holky asmen usmívej se vždyť s úsměvem jde všechno líp:slight_smile:já jsem byla včra u dr a on tam nebyl tak musím v pondělí měl totiž dovolenou tak jsem moc nepochodila..jinak je mi nějak divně už druhý den a furt mám hlad ale je mi to nějaké dinvé vždyť jsem tprve 22DC...tak nevím co se ve mě zas plaší za hormony:slight_smile:už abych měla po té laparce,abych věděla že už jsem zdravá teď vím že se ve mě něco děje a naděje na miminko je nulová..:frowning2:navíc mi teď volala mamča že moje sestřenice přišla o miminko byla 22TT,minulý týden říkala že měla zkrácenej čípek a začala se otevírat a tak měla jít do rizikové poradny dali jí magnézko a železo a poslali domů no a včera o miminko přišla..tak jsem z toho taková smutná.no :pensive:
27. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
lulu,to je strašný :pensive: raději na takové věci nemyslím...
chci se tě zeptat,ty máš yorka taky,že???prosím tě,má lupy??ten můj poslední dobou jo a dost :confused:
27. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
jj očko mám a lupy??
stím jsem se nějak nesetkala.matěj nemá problémy s ničím krom toho že mu pořád teče z očíček.jinak je v poho.. :wink:
27. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
Luci,jo to čikovi taky teče,to je u yorků normální prý...ale ty lupy mě neznepokojují...raději zajdu na veterinu,třeba mu nesedí jen blbý šampon,uvidíme...nechci nic podcenit
holky,jinač jsme byli na včeři s rodinkou,bylo moc fajn a jídelko výborné..k tomu jsem si dala 2 mích.nápoje a jsem spokojená.. :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
jdu do postele...dobrou noc všem :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
hnedoocka, dobrou a hezky na tu zítřejší práci vyspi :wink:
27. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
dobré poledne,já už vyvařuji ostošest.venku je nádherně,tak bud půjdu s pejsanem do sadů na velkou procházku nebo se vrhnu na okna,přes ketré už pomalu nevidím. :grinning:
do práce se už těším...aspon budou penízky a mám vyhlídnutou v CA sukni dlouhou,tak si ji půjdu v pondělí koupit :slight_smile:
28. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Kačko a co ty,jak válčíš,už jsi byla v tom Caru?? :slight_smile:
28. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky,bylo super..ale jsem trošku z té procházky unavená..šla bych nejraději spát,ale nemůžu..jdu si dát lafčo a pomalu se chystat na šichtu,pá hezkou sobotu :slight_smile:
28. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky, asi tomu neuvěříte, ale dnes ráno 9DPO jsem našla stíneček druhé čárky, nevydržela jsem s testováním, protože jsem včera byla u dr. a ten říkal, že sliznice je nádherná. Tak moc tomu věřím a úplně se tu vznáším :dizzy_face:
28. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
kackark, drze jsem se ještě koukla na grafík, vypadá moc pěkně. :dizzy_face: Radši ještě moc gratulovat nebudu, abychom to nezakřikly. :zipper_mouth: Ale je to hrozně moc super, ani nevíš jak moc ti to přeju.... Ať čárka krásně sílí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Blondy, díky moc. Kdyby včera dr. nemluvil o té sliznici a teplota dnes ráno nebyla tak pěkná, tak bych netestovala, ale prostě jsem nemohla vydržet :confused: :grinning:
28. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
kackark, to docela chápu, červíček hryzal, to známe. :pensive:. Ale co, hlavně že tam něco bylo ne? co jsi použila za testík? Každopádně hlavně ať teplotka stoupá (nebo se alespoň drží) a čárka sílí... Držím ti všechny palečky co mám (a i ty co nemám), aby to dobře dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Blondy, myslím si, že na pět hodin a moje normální teploty je teplota OK a budu ráda, když vydrží tam kde je. A testy jsou gravid test a mamatest :wink: A za palečky moc děkuju :dizzy_face:
28. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
kackark, jé to jsi mě špatně pochopila. Mně se zdají tvoje teplotky úplně ok, už ty tvoje grafíky trošku znám :wink:
Tak mamatest nelže, to je super. Určitě nám dej vědět,jak to vypadá ju? :slight_smile:
28. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Blondy, ne pochopila jsem tě dobře, jen jsem tím myslela, že bych po teplotě asi chtěla moc, kdyby měla ještě stoupat. To víš že dám vědět. Přetestnu to zítra a v pondělí, a když budou sílit, tak se objednám k dr. aby mě vzala tak za 14 dní.
28. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
kackark, tak to jsme ráda, že jsme se pochopily :grinning: . Oni občas ty písmenka vypadají jinak, než to člověk myslel....
A co ty víš, třeba tě teplotka mile překvapí :wink: . Určitě budou a bude vše v pořádku :dizzy_face:
28. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Blondy, si moc hodná, děkuji. Mě to dneska totiž vůbec nemyslí, prostě jsem unesená tou obrovskou radostí :dizzy_face:
28. bře 2009 v 16:37  • Odpověz
kackark, tak to se ti ani nedivim :sweat_smile: . Řekla jsi to už manželovy, aby jsi na tu radost nebyla sama? Nebpo ještě vyčkáváš? :wink:
28. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Řekla jsem mu to, protože by to stejně poznal. On je dost pragmatický, protože je to technik, tak se raduje, ale prostě dokud nebudou stejně silné, tak snad ani neuvěří :grinning: :grinning:
28. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
No jo, je to chlap a oni některé veci vnimají jinak. Já si hlavně myslím, že záleží i na takovém tom vnitřím pocitu, a ten je někdy důležitější něž nějaké dvě čárky :wink: . Třeba v tom únoru jsem to na sobě poznala a doufám, že ještě takový pocit někdy zažiju :pensive:
28. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
kackark: neměla jsem čas dočíst, jsem u rodičů a tak jen na chvilku koukám na net a hned jak jsem koukla, tak čučím jak péro z gauče co to máš napsané u své fotečky 4tt :dizzy_face: Tak to je super. Tak ať se brouček drží. :wink:
28. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
kackark: ta super, nemusíte ani do žádného CARu. :wink:
28. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
As: díky moc. No my už tam v pátek byli a dr. říkal, že se mu líbí sliznice, tak mi to nedalo a dnes jsem testla a to jsem teprve 9DPO, ale slaboulinká čárečka tam je :dizzy_face:
28. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
nedalo mi to a dočetla jsem to. A jak máš vysokou sliznici?
28. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
a pošli mi tvůj grafík ať se inspiruju. :slight_smile:
28. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
Kačenko držím palečky ať ta druhá potvůrka sílí?a já jí tam u tebe taky vidím!!!tak držím palečky a potichonku gratuluji!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Holky, jste tak moc hodné, děkuji. Já se na výšku sliznice neptala, stačilo mi, že říkal, že je vysoká.
Tady je grafík:

http://www.fertilityfriend.com/home/204321

A v albíčku máte dnešní testík.
29. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
No ne Kačko co to vidím :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no teda :grinning: !!!!!!!!!!!! Jupí moc gratuluju, těhulínko!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Děkuji moc. Je to úplně neuvěřitelné, jak ti tam ty týdny přiskakují :dizzy_face:
29. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.