• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
no tobě budou taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám z tebe velikou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: z tebe a Katušky....jen víc a houšť!!!!
29. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Prostě u nás vlaštovek je březen naprosto kouzelným měsícem :dizzy_face:
29. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
jo já to říkám furt - jaro je lásky čas...

Holky všem tady přeju ať zázraky se dějí i nadále a během jara všem // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Já přeji to samé a moc věřím na zázraky :dizzy_face:
29. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Kackark: koukla jsem do albíčka na testík a opravdu tam je, tak ať sílí. :dizzy_face:
29. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
kackark, koukla jsme na testík, druhá čárka tam vidět je :dizzy_face: Jo já ji vidím i na tom prvním testíku to ve sktečnosti musí být vidět lépe :dizzy_face:

asmmena, jk se máš, co víkend, povedl se? :slight_smile:
29. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
ahoj holky...
Kačko:obrovská gratulace....je to super,at čárečká sílí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad tě budeme následovat :slight_smile:
29. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
hnedoocka, tak ty budeš hned další, ne? :dizzy_face: :dizzy_face:
Jak bylo včera v práci?
29. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
jo blondy,to nevím.... :slight_smile: necháme se překvapit....
bylo fajn,ale dost lidí,přišla jsem až v 5ráno!!!!lidem se prostě nechtělo ít domů a příšlo mi,že všichni byli ožralí i ženské :grinning:
29. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
hnedoocka, jojo, to necháme....
Tak když bylo dost lidí, tak jsou i větší dýžka ne? Nebo to takhle nefunguje? Hm, nemám ráda opilé ženské, vypadá to hrozně :unamused:
29. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
blondy,jo mělo by to tak být,čím více lidí,tím více dýžek..ale taky záleží,jestli platí účty každý sám za sebe nebo dohromady..to už pak jdou procenta zisku dolů...nejlepší vývar na dýžka jsou panáky :slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
jsem si odpo schrupla...přitom počasí,to ani jinak nešlo..
29. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
hnedoocka, tak to věřím :grinning: . Tak to když se včera popíjelo, tak to nemuselo být špatné, ne? :sunglasses:
Ani nevím jak v čechách je, musím kouknout co mě čeká.... :slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
to uvidíme zítra..vyúčto se dělá až dneska po šichtě..ale snad vyjdeme
29. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
no počasí se má lepšit,konečně..ale třeba nm tady na moravě jako hrozí povodně,má přijít silný déšt v noci!!
29. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak doufám, že povodně nepřijdou a přijsou hezčí věci :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
no snad né,protože to bychom byli pod vodou..bydlíme u řeky blízko :angry:
29. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
Hm, tak to určitě přijít nesmí :wink: . A jak byly tenkrát na moravě ty velké povodně byli jste pod vodou?
29. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
to jsem ještě s manžou nebylaa..ale byl pod vodou..sice ho to zasáhlo jen po schodiště..ale nikam se nemohl dostat!!bylo to strašné....a toho bordelu,už nikdy...
29. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
sestra taky bydlela v té době u řeky,ještě blíže jak my,barák měli v takové dolině,takže té vody tam bylo nejvíce...barák je vvýšený,asi 5 schodů a i tak tam měli 70čísel vody...byli neštastní...
29. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
No já jsem zažila ty druhé povodně co byly potom v čechách (jak o vzalo i hodně Prahu), myslím že to bylo 2001 nebo 2002. My tedy u vody nebydlíme, ale naši dobří známí ano, měli vodu až do prvního patra, fakt ot byla tenkrát hrůza. Tak snad se to opkovat nebude :wink:
29. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
dobré poledne holky...dneska jsem se rozhodla ,že budu uklízet...i okna umyju,ikdyž je venku hnusně,ale neprší....
30. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
hneddocka, tak to ti přeju hezký úklid. Vy jste všechny tak pěčlivé, asi bych taky měla začít :grinning:
30. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky holky tak koukám že Kačenka se nám pěkně vybarvuje tak to mám opravdu i za tebe kačenko velkou radost a moc ti gratuluji a přeju ti to..Jo holky dnes v noci se mi zdálo o květáku a o těhu testu tak být těhotná znamená splnění přání a ten květák znamená slávu a prospěch tak třeba bych mohla v pátek objevit na tt //:slight_smile:ale moc tomu nevěřím spíš věřím té emdometrioze a její příčině toho neotěhotnění...ale tak uvidíme dnes to zkusím domluvit u toho doktora:slight_smile:
30. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
ahoj lulu a budeš testovat???já to nechám až do temínu ms...9 dnů,to ještě vydržím..nechci se nervovat...třeba to bude příjemné překvapené.jak u mě tak u tebe :wink:
at pořídíš dobře u dr..a jak ses rozhodla s tou prací??,
30. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
s tou prací zatím nijak pač se mi ještě neozvali:frowning2:jj testovat budu v sobotu prtž beru ten duphaston budu mám ms jak hodinky a jestli jí v pátek tak jak mám nedostanu tak v sobotu testnu ale jak říkám vůbec tomu nevěřím..:frowning2:to překvapení ti moc přeju a u tebe v to těhu věřím..

holky si přestavte že mi tady v pátek byl jeden chlápek nabídnout práci v životě jsem ho neviděla ale byla s ním ženská co semnou dělala v práci nabízeli mi že můžu jít dělat do nějaké firmy už nevím název jen zvedat telefony a objednávat klienty na určité hodiny pak bych s těma klientama sepisovala smlouvy a posílala pryč na schválení jde o nějakou úvěrovou firmu ale mě se to nezdá za jednu úvěrovou žádost bych měla 3500Kč pokud by jí teda schválili jinak bych měla jen 500kč za sepsání ale kdo vám dnes nabídne takovou práci já toho chlapa viděla pět minut a už chtěl občynku,číslo účtu a 1990Kč na nějaký školení na kterým mě naučí sepisovat smlouvy!!no mazec řekla jsem že teď jim nic nedám žádný iniciály a tak že až přijde manžel a on že chce aspoň ty peníze tak jsem se vymluvyla že nic nemám jako dejte nějakýmu chlapovi 2000Kč když ho vidím 5minut to vůbec a víc už jsem se snima nebavila jako práce by to byla v poho ale aby mě za 5let nezavřeli kůli daňovým podvodům tak jsem to radši nechala plavat...
30. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
Holky, tak třeba budete Kačku následvoat a uvidíte obě dvě čárky :dizzy_face:

lulu, k tomu chlápkovi. to si udalal jedině dobře. To vypadá fakt hodně pochybně radši rychle od toho :wink:
30. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
Tak jsem tady od doktora a zas jsem tam jela zbytečně nevzal mě...minule dovolená a teď narvaná čekárna a sestřička řekla že dnes už nebere prej nemaj zrcátka na to jsem odpověděla že nejdu na kontrolu ale jen se chci s něčím poradit řekla NE že tam jedu 45Km zbytečně už podruhé jí nezajímalo ,,chjo to je zdravotnictví hlavně že si to nechaj zaplatit!!!!tak jsem se smutnýma očima zas odjela domu..a jinak blondy já vím že jsem udělala dobře protože takový lidi jsou fakt podezřelí....já myslím že já určo kačenku následovat nebudu ..je mi sice už asi 4dny tak jako divně..ale to nebude od toho..já si počkám na laparku,jestli teda vůbec nějaká bude protože do té doby se snažíme zbytečně vlastně to děláme jen pro radost... :wink:
30. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
lulu a to tam nemůžeš zavolat, než tm pojedeš? Nebo to není na objednání? :confused: Uvidíš, vše dobře dopadne :dizzy_face:
30. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
ne tady neobjednávají a volat tam klíďo můžu ale já to mám 45minut cesty a to se taky úplně změní situace takže já tam zavolám nikdo tam nebude a pak tam přijedu a bude plná čekárna..
30. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.