• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
no tak to by mě teda nasralo...to je ale chování!!!
30. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak to mě tedy taky a asi až tak, že bych změnila doktora....
30. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
jo očko řekla jsi to správně!!!!mě to taky vysloveně nasralo čekámna tu jeho blbou konzultaci sním už šestý den a o buď přijedu blbě nebo má narvanou čekárnu!!!!chjo :unamused: :unamused: fakt mě to rozštíplo....
30. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
ted jsem to chtěla napsat,určitě bych změnila dr.to je přístup...
30. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
ahoj holky,jdu vás jen ppzdravit,dnes jdu za bar vypomoct od 15h....nikoho nemají...tak se mějte,hezké úterý...
kackark??a co ty,čárečka sílí??? :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
Holky mějte se tý hezky, zhruba týden se tu neukážu :wink: . Tak až se vrátím, očekávám nějaké novinky :dizzy_face:
31. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
jojo blondy,snad nějaké budou,jen ty dobré :slight_smile: Měj se hezky,pá
31. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
nějak jsem utahaná z práce, takže když odpolko příjdu, tak většinou spím. Tak se omlouvám, že o sobě nepodávám zprávičky. Čárečka sílí krásně, můžete se mrknout do albíčka a mě už začíná být špatně, ale s tím jsem počítala a nějak to vydržím.

Moc bych vám všem přála, aby // byli co nejdříve a proto:

prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk
1. dub 2009 v 06:01  • Odpověz
kackark: tak jsem ty bacilky pochytala a teď budu jenom čekat. V pátek jdu na UTZ jak mi rostou folíci po clostilbegytu, tak jsem zvědavá jestli mi rovnou budou dělat IUI. :wink:
1. dub 2009 v 06:03  • Odpověz
autor
As: tak to budu držet palečky, aby dělali a ty si za pár dní našla //.
Musím se jít připravovat do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 06:05  • Odpověz
kackark: a zase jsi tentokrát měřila BT?
1. dub 2009 v 06:08  • Odpověz
autor
JJ, měřila, dokonce ještě měřím, počkej, pošlu ti odkaz.
1. dub 2009 v 06:15  • Odpověz
1. dub 2009 v 06:16  • Odpověz
tak ať ti to v práci brzy uteče
1. dub 2009 v 06:21  • Odpověz
autor
Díky moc, už tam snad půjdu jen pětkrát a pak chci zůstat doma, nechci totiž nic riskovat.
1. dub 2009 v 06:29  • Odpověz
tak to máš dobře vymyšlené kackark. Asi bych udělala to stejné. Proč se pořád honit a stresovat prací a přitom zapomínat na své zdraví. To za to nestojí.
1. dub 2009 v 06:50  • Odpověz
Ahoj,dneska je venku nádherně...určitě půjdu na procházku do sadů...včera bylo v práci docela záděr,pracovala jsem nakonec i v kuchyni,protože hosti si objednali tak debilní jídla,že by to sám brášin nezvládl...přišla jsem ve 03hod ráno
jinač mě denně bolí břicho..už mě to sere..spíš si myslím,že to bude asi menstruací..a né roztahování dělohy...za 6 dní to mám dostat,tak se uvidí,ale šance si nedávám... :wink:
1. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Kačko,test krásně sílí..je to nádhera :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Peťulko třeba to bude roztahováním té dělohy,co ty víš? :wink: jinak my tu máme ošklivo vůbec nevykouklo sluníčko jak slibují,jinak já mám ms dostat v pátek a taky jí jistě dostanu,protože já prostě tu cektu k miminku budu mít složitější už jsem se stím smířila..jinak jsem se teď vrátila z nákupu mamka má v sobotu svátek tak budu péct tvarohový dortík protože ty u nás letí no a koupilajsem jí do obýváku takovou vysokou zelenou kytičku s vázou tak snad se jí bude líbit jinak jedu zas zítra k dr na konzultaci snad už mě vezme :angry: :angry: jinak :angry: :angry: protože už to chci mít vážně za sebou ale hrozně se na tu laparku těším to asi nejni normální:slight_smile:
1. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
JJ kačí testíky jsou krásný!!Moc ti to holka přeju a bacílky jsem taky nějaký chytala tak třeba za dva měsíce budu taky koukat na // .-)
1. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Teda holky mít na apríla negativní těhu testík to bych věřila nejspíš je rozbitej ale mít na apríla pozitivní ovulační testík tak to už opravdu hraničí se zdravím rozumem pač v pátek má přijít ms tak to tedy vůbec nechápu :unamused:
1. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Luci,já si taky nedávám naději...prostě když to nevyšlo předtím a předtím,tak proč by to mělo vyjít,ted??? :unamused:
1. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
přesně tak pěto taky si to tak vykládám proč zrovna teď když né předtím takže to taky vidím špatně!! :confounded:
1. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se že vás tak zanedbávám, ale mám toho nějak moc.
Zrovna mi přišli malíři, takže moje vysněná ložnička už se buduje. :wink:
2. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky...my už se zítra pouštíme do děcáku,začneme ho vyklízet...atd...
2. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
tak to ti očko nezávidím, mně stačí to moje dnešní malování a ta hromada krámů co jsem nanosila do obyváku,kde nemalujeme.
2. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
my se právě těšíme,je to otázka max dvou hodin... :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky tak dnes zas vyrážím k koktorovi tak jsem zvědavá venku je tak krásně úplně mě to nabijí energijí strašně se mi to líbí tak jsem se hned dala do okone mám už je hotový všechny teď ještě umyju nádobí a večer pověsím prádlo..to sluníčko je vážně tak krásný že ani negativní tt mi nedělá vrásky říkám si jednou se to povede nám všem!!jen na některé to nechává dýl čekat mno:frowning2:ale hlavu vzhůru zima je pryč a zas začíná jaro a pak léto a do podzima jsme těhu všechny!!!
2. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Ahojky kočky :dizzy_face:
Luci, jak si dopadla u dr?
4. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
lulu: přesně tak, toto počasí nahrává pozitivnímu myšlení. Ani mi nevadí všude maminky s kočárkama.
Kackark: a co ty? Už jsou nějaké těhu příznaky?
4. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.