• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
kackark: koukala jsem, že jsi měla včera přímo ukázkový testík s krásnými // :wink: :dizzy_face:
4. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
kacko..ty jsi těhule :dizzy_face: móóóc gratuluji

ahoj holky :slight_smile:
4. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
As: dneska už je testovací čárka silnější než kontrolní :dizzy_face: Bolí mě prsa a jsem utahaná a strašně jím, ale nevolnosti zatím nejsou. Ťuk, ťuk, ťuk. Ikdyž jsme dnes byli na grilovačce u našich a měli jsme špízy, tak ty jsem trošku rozdýchávala.
Cambi: moc děkuji :dizzy_face:
A všechny vás teď pro štěstíčko poprskám....
Připravit, pozor, jedeme...

Prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prks, prsk, prsk, prsk, prsk.
4. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
kackark: a už jste to rodině oznámili, nebo to budete nějakou dobu tajit?
4. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
As: včera jsem to chtěla říct našim, ale manža mě tak rozčílil, v něčem mi lhal, že jsem neměla náladu takovou hezkou zprávu říkat :frowning2:
Jinak všem přeji krásný den :dizzy_face:
5. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
ty se nesmíš kackark rozčilovat, to těhulkám nesvědčí. Když tě naštve, tak si zajdi ven na procházku a užij si krásně sluníčka a načerpej sílu. :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
As: já vím :dizzy_face: Já si nenechám kazit radost, ale naštval mě dost a v tom stavu jsem tak pěknou zprávu říkat nechtěla.

As: a jak se máš ty? Kolikáty DC si a co tě čeká?
5. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
já jsem dnes 12DC a teplotka mi krásně klesá, zítra jdu na IUI a ve středu znovu IUI. :wink: Potom už to balím a dám si tak rok pauzu a možná pokud se přirozeně nezadaří (nenašli nám žádný problém, krom horšího spermiogramu), tak půjdu za rok v květnu na 3.IVF
5. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
kackark: tobě to perfektně vyšlo, že? Přišla jsi na první schůzku do CAR a místo toho aby ti navrhli léčbu, tak ti oznámili, že jsi těhulka. :grinning: To je úplně super. :dizzy_face: Doufám, že nám neutečeš do nějaké těhulkovské diskuze a budeš nás stále navštěvovat a prskat na nás bacilky.
5. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
As: já věřím, že když je teď jaro, tak IUI bude bohatě stačit a pomůže :dizzy_face:
Oni my tam neoznámili, že jsem těhulka, ale že mám pěknou sliznici, a že určitě ovoluji (to byl páte) a já v sobotu našla slaboulinkou čárku na testu a v pondělí jsem tam volala, že jsem teda těhu :grinning:
5. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
To je stejně super, že to tak vyšlo.
5. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
To jo, ja z nějaké pohádky, a nebo šíleně romantického filmu, kdyby si chtěla, tak to nevymyslíš :grinning: :grinning:
A neboj budu tu s vámi pořád, než vás všechny poprskám, a budou ze všech těhulky a založíme diskuzi na těhulkách :wink: :dizzy_face:
5. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
no než já budu těhulka, tak to ty už budeš možná čekat druhé miminko. :grinning:
ale opravdu to máte jako z filmu. A tebe manžel nemá naštvávat, má tě spíš rozmazlovat. :slight_smile:
5. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
mně dnes měl přijít malíř dodělat v ložnici stěny, protože nám ta barva co dělal ve čtvrtek popraskala, ale nakonec nepřijede, protože nemá auto a kolegovi, který ho vozí se nemůže dovolat, tak přijde až zítra. Doufám, že to už zítra dodělá, protože nám budou v úterý pokládat a lepit nový koberec, tak bych ho měla nerada hned špinavý.
5. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
jé zítra dávají Saturnina, můj oblíbený film
5. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
As: tak to je hezký, když doma takhle inovujete :dizzy_face: Snad zítra přijede.
A jinak nestraš, budeme těhulit spolu, já jen o ten měsíc napřed :grinning: :dizzy_face:
5. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
JJ, Saturnin je úžasný :slight_smile:
5. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
no, možná když tomu budu hodně věřit, tak už se zadaří, že? Takže počkej, já tě teda tento měsíc doženu. :dizzy_face:
5. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdu si udělat frapíčko a k tomu vynikající cheescake. :wink: a asi kouknu na toulavou kameru.
5. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
As: tak dobrou chuť a už se moc těším na společné těhulkování :wink: :dizzy_face:
Já už mám kuřátko v troubě :slight_smile:
5. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
já jdu udělat rýži. Frapíčko bylo výborné.
Venku trošku pokukuje sluníčko, tak půjdu asi vyprat zimní bundy, ať už je můžu zazimovat.
5. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
As: to je dobrý nápad, to asi udělám taky. Jen nevím, kam je zazimuji, máme málo skříní, ale něco vymyslím, protože mám ve skříních málo místa.
5. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Jinak já už jsem po obědě a nemůžu se ani hnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda, že jsem dolezla k PC :grinning:
5. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
tak se pěkně válej a odpočívej.
Jak máte velký byt? My máme 2+1, ale mám v obyváku samé vysoké skříně, v předsíni vestavěnou, takže je místa docela dost. I když skříně už praskají pod nátlakem samých krámů. Nejhorší je, že skladuju hodně staré hadry, do kterých se už nevlezu, ale pořád si říkám, že to je škoda vyhodit.
5. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
As: my máme barák a máme pro sebe tři místnosti s kuchyní :grinning: Ale prostě zatí,m nezbyly penízky na skříně, tak máme staré a jejich málo a na půdu se mi to dávat nechce, myslím, že by to načichlo. Budu muset něco vymyslet.

Jinak jsem solidně vytuhla :grinning:
5. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahoj holky..přeji hezkou slunečnou neděli,já se chystám na kolečkovky a mám to vlastně v plánu asi každý den na dvě hodky,je třeba postavu zpevnit a mít taky ten pohyb...
jinač mrcha o tři dny spíše dorazila,ale co..mám ještě dalších 5 pokusů IUI..tak to musí vyjít a každopádně se už těším na snažilkování..na iui jdu 15 dubna... :slight_smile: akorát manža byl z toho celý smutný... :frowning2:
5. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Péťo, tak to mě mrzí a je mi líto, že i manža to bere špantně a je smutný. Ale uklidni ho, že je jaro, čas mláďátek, a že se v dubnu určitě zadaří :dizzy_face: A jako bonus, že vás tady každý den poprskám. A to by bylo aby nebylo :grinning:

Užij se krásně brusle, ty teď tiše závidím :wink:
5. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Kačko,jo byl z toho přejetý...ale musíme bojovat dál..nic jiného nezbývá :slight_smile:
já ti zase závidím těhulkování :dizzy_face: :wink:
5. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Péťo, to věřím a za brusle bych vážně neměnila. Ale neboj, vím, že Ty i ostatní holky tady se brzy dočkáte :dizzy_face: Uvidíš :slight_smile:
5. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
já taky v to věřím...léto je snad naše :slight_smile: pádím se obléct a vyrážím..už se těším..pápá
5. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.