• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Péťo, pá, pá a pořádně si to užij :wink: :slight_smile:
5. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Peti na jaře teď všechno pučí a množí se a my budeme taky pučet. :wink: a množit se. :grinning: :dizzy_face: Taky mi někdy přijde, že to můj manžel prožívá víc než já.
5. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
As: určitě máš s tím pučním a množením pravdu :grinning: :dizzy_face: Tak jak bundy, už máš vypráno?
5. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
jednu jsem vyprala a tím jsem zkončila. :grinning: Už je i skoro suchá.
5. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
jak si se kackark prospala?
5. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
As: já prala zase potahy do auta. Dobře jsem se vyspala, musím nabrat sílu na poslední pracovní týden :wink: :dizzy_face:
5. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
jo, tak ty už vlastně končíš - to ti závidím.
5. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
As: končím a moc se na to těším :dizzy_face: Dvakrát se mi z práce nechtělo a dělala jsem hrdinku a snažila se to co nejdýl vydržet. Ale teď se na PN těším, budu si to užívat a miminko hýčkat :dizzy_face:
5. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
práce nikdy neuteče a ty si to pěkně užívej doma v klídečku.
5. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
As: to víš, že budu a ty určitě brzičko taky :dizzy_face:
5. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
přeji pěkný večer, jdu se umýt a chystat na Donutila. :wink: Dobrou noc.
5. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
As: já jsem se byla taky sprchnout a je mi fajn. To u nás dnes bude asi boj, protože já bych ráda manželky a manža zase Donutila. Tak nevím, ale přežiju oboje. Máme totiž málo místa na disku a špatně se mi cokoliv většího z netu stahuje :frowning2:
Pěkný večer :dizzy_face:
5. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
holky,taky jdu na kutě...jízda na bruslích mi dala zabrat,zítra ráno jdu zase,už se těším a pak mě čeká práce :slight_smile: hezký zbytek neděle..dobrou nocku
5. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Krásné ráničko, kočky :dizzy_face:
Péťo, to je fajn, že sis tu jízdu takhle parádně užila, tak si to užij i dnes.
A vám všem přeji krásný a klidný den. Já jdu pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 06:20  • Odpověz
Ahojky holky..tak u mého dr jsem opět neuspěla řekl že nasadí zas climen a že nabere HP a nasadil jen ty léky krev už nenabral a spermio pro mnžu jako doporučení jsem z něj tahala jakou dobu ale tak jsem se naštvala a řekla jsem si že tam už nepůjdu takže jsem nás s manžou objednala do Budějic do sanatoria a jdem příští pátek tak mám obrovskou radost že třeba mimi už brzo bude:slight_smile:
6. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
No holky tady to teda fakt nějak vázne:frowning2:jj je hezky tak se všichni potulujete venku,že??jinak kačí pěkný poslední pracovní týden a ať to rychle uteče:slight_smile:
6. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak jsem doma z práce, dnes mě bolí opět hlava.
Byla jsem ráno na IUI a mám krásných 5 folikulů a co nevidět prasknou. :wink:
6. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
a kde máme blondynku?
6. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Luci: gratuluji ke změně doktora a věřím, že to velmi brzy zabere, tak jako u nás :dizzy_face:
As: gratuluji k folíkům a IUI a věřím, že tentokráte to bude vítězné :dizzy_face: :dizzy_face:

A všem přeji krásný a pohodový den :dizzy_face:
7. dub 2009 v 06:12  • Odpověz
Ahojky děkuji za gratulaci i když já jsem doktora tak nějak nevyměnila jen sem se objednala do toho artu a doufám že tam otěhotním za jejich pomoci pak se asi zas jako těhu vrátím na svojí gyndu nebo jestli budu celé těhu jezdit tam do budějek to nevím jak to pak chodí..
7. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Luci. já taky nevím jak to chodí, ale v pátek to vyzjistím a dám ti vědět. Věřím, že to zabere stejně jako nám :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Holky, venku je krásně, tak vás to tu asi nebaví, co? :grinning: :sunglasses: Tak já vás za odměnu zase poprskám :dizzy_face:

Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.
7. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlasím návrat.... Pokusím se vás pak nějak dočíst :wink:
Kackark koukám že je vše ok, takžě předpokládám že čárečka pěkně sílí vše je ok. Takže konečně můžu pořádně gratulovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Lucii: tak to je dobrý krok k miminku. Určitě ti tam pomůžou a vy budete brzo měřit zvětšující se bříško.

kackark: už chytááám

blondy: co to zemětřesení? Dotklo se vás to nějak?
7. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já jsem byla dnes v Ikey pro postel, matrace a rošty - kolegyně z práce mi půjčila svého muže s větším autem, tak jsem s ním lítala po Ikey. Zatím můj muž hlídal doma malíře a pokladače koberce. Jak jsem se vrátila z Ikey, tak jsme se hned vrhli do skládání a už máme krásnou ložničku, ještě to teda chce skříň, ať je kam uklidit binec.
Jo a taky sranda. Jak jsem myslela, že všechno narvu pod postel, tak bohužel, protože ta postel je tak nízká, že tam můžu tak zasunout úzkou krabičku.
7. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno :dizzy_face:
Blondy: čárka zesílila tak, že už ani netestuji a v pátek mě čeká dr. tak se moc těším :dizzy_face:
As, jů nová ložnička, tady se někdo má :slight_smile: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 06:17  • Odpověz
as, nene, nedotklo, to bylo severně od nás, my jsme v pohodě :wink: . Jé tak už ložnici máte, to je super :wink:

kackark, tak to je fajn. Tak ať kontrola dopadne dobře a dej vědět, ju? :sweat_smile:
8. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Kačí já tě trochu nechápu jak myslíš že to určo zabere brzy i nám jako Vám??vžd\ť já myslela že máš miminko normál přirozeně nebo jak to je??asi my to nějak uniklo..
zdravím tě blondy!!!a as gratuluji k ložničce to se to teď budou prckové robit..

Jinak holky taky doufám že v artu to půjde rychle a já se dočkám brzy miminka..jinak jsem ještě včera objevila dobrou práci,dělat úvěrářku v autobazaru nabízí 18.000Kč tak jsem zvědavá..jenže jsem tam poslala životopis a teď čekám jesti se zvou:frowning2:Jinak snad mimi brzo přijde a nebo budu naopak ještě rok čekat:frowning2: kdo ví...
8. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Luci: myslela jsem to tak, že nám pomohlo se někam objednat a myslet si, že nám tam pomohou. Psychicky jsme se uvolnili a šlo to samo :grinning: :sunglasses:
8. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
ahoj holky,nemám šanci vás dočíst,ale pokusím se,snad mi nic neunikne..nějak není čas poslední dobou,když nejsem v práci,pobývám venku na kolečkovkách nebo prochajdách teplo prostě miluji a pohyb taky... :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.