• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
jj kačí to by bylo krásný kdyby se to povedlo taky jsem psichycky uvolněná když vím že vlastně nám oni už od trápení pomůžou ale u nás bude problém a budou ho řešit v artu je fakt že teď už za milováním s manžílkem vidím jen radost ale nikoli dítko protože vím že se to nepovede ale bylo by krásný kdyb jo..jinak holky nevíte jestli mi třeba udělaj ivf když je mi teprve 20???holky říkali že prej to udělaj až od 22??:frowning2: ale snad nám pomůžou jinak a nebude to hned na ivf..
9. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj hnedoocka,
nějak mi to uniklo, jak ti vůbec dopadlo to IUI? Nebo stále ještě čekáš-nečekáš? :confused:

lulunka, s tím věkem nevím, podle mě hodně záleží na tom kde bude problém. Když by třeba manžel (nebo přítel, nevím jak jsi na tom) měl hodně špatné spermio že by to normální cestou nešlo, tak pak asi věk nehraje roli, jinak si myslím že ano. Ale je to jen moje doměnka :wink:
9. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
já právě nevím a jinak manžel:slight_smile:už....:slight_smile: ale asi to stou hranicí tak je i když si teda jsem skoro jistá že manža má spermouše ok u mě je problém že nedochází k ovulce tak třeba nasadí jen closík a mimi bude to ten můj packla vůbec nezkoušel!!
9. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
lulu a nechceš fakt jít někam jinam? No já si taky myslím že má manžel spermie ok, jedno dítě už má, žije zdravě, já jsem otěhu ale přeci jenom ho na spermio radši pošlu, člověk nikdy neví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
blondy tobě to asi uniko ale my jsme s manžou objednaní na přístí pátek do sanatoria art v ČB už jsem to s tím mým dr nevydržela a jdu jinam a proto doufám že budu brzo těhu že mi tam pomůžou..víš??
9. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
lulu, tak to mi fakt asi uniklo jak jsem tady nebyla.... Tak to je fajn, konečně se to někam pohne :wink: .
9. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
to neva já to ráda připomenu:slight_smile:
9. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
:slight_smile:
ahoj holky
blondy:já to dostala o 3 dny spíše,ale co...máme další pokus a snaženíčko před sebou,tak to neřeším...venku je krásně,já jsem spokojená a žádné depky se o mě nepokoušejí :dizzy_face:
9. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
15.4.mám IUI a v pátek bude asi reinseminace...
jdu umýt a vydrhnout balkon :slight_smile:
9. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
hnedoocka, jo to určitě, proč se tím zbytečně trápit :slight_smile: Ono to všechno nějak dopadne :dizzy_face:
Tedy ty jsi ale pečlivka. Hele nechceš mi také přijet uklidit :sunglasses:
9. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Péťo: taky bych brala úklid. Mě se dneska nijak nic neche. Jsem asi dost nervozni před zítřejší kontrolou :confounded:
9. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
kackark: nebuď, uvidíš, že bude všechno v pořádku a už tam uvidíš malou bublinku.
9. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
Dnes jsem si dala závazek, že budu žehlit, tak se s vámi loučím a asi se sem nedostanu dřív jak v pondělí, jedeme do Jeseníku. Takže vám přeji pěkné velikonoce a ať se nelíhnou jenom kuřátka, ale začneme pučet všechny.
9. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
As: tak si nádherně užij Velikonoce a neboj s jarem začnou pučet i vaše vajíčka a pak i bříška, věřím tomu :dizzy_face:

A ať ti žehlení utíká. Mě to čeká zítra, teď mi toho venku schne kupa.
9. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
Kačko,držím palečky at zítra je vše v pořádku..věřím,že to tak bude :slight_smile:
balkon je čistý konečně..uvažuji,že ho ještě líznu barvou,at září ty šprušle.. :wink:
9. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Péťo, díky :dizzy_face: Seš šikulka :slight_smile:
9. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
no nemáš zač Kači a zítra dej vědět,jo :wink:
9. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
karckark, držím palečky :dizzy_face:

asmeena, hezky si to užij a vrať se nám :wink:
9. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
holky,krásnou dobrou nocku..zítra dříve jak v 11hod nestávám a pak jdu zase na kolečkovky...a v pět do práce pá :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Dobré ráno kočky :dizzy_face:
Tak za dvě hoďky jdu na to a pak se určitě ozvu :wink: Snad i s fotečkou :slight_smile:
10. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
kačenko držíme palečky ať je vše ok!!! :wink: :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Ahojky kočky moje,
tak jsem neviděla ani mimíska, ani srdíčko. Gestační váček tam byl a prý s možným náznakem mimíska, ale do zprávy to paní doktorka nenapsala. Prý mám být naprosto v klidu, že těhu odpovídá týdnům od PM. Mě to docela zklamalo, ale věřím jí. Další kontrolu mám 23.4. - necelých 14 dnů. Věřím, že to už se mimi ukáže v plné parádě. Jinak mi s klidem dovolila vychlazenou colu :wink:
10. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahoj holky,tak to je super,příští kontrolu určitě mimíska uvidíš a jak mu bude krásně tlouct srdíčko :dizzy_face: těším se na fotečku..
10. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky,

kackark, tak hlavně že tam něco viděla a že je vše ok :wink: Na té další kontrole už bude krásně vidět, uvidíš :dizzy_face:
10. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Holky jste moc hodné.
Věřím tomu, že za 14 dní bude vše tak jak má být. Nic se nedá uspěchat.
10. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
kackark, tak já si myslím podle toho co jsi psala v albíčku, že je to tak akorát přimeřené době těhu ne? Jak píšeš, nic se nedá uspěchat a třeba už bude za 14 dní srdíčko, stačí jeden den a už je to všechno jinak :wink: Tedy napsaal jsem to lehce kostrbaě, snad pochopíš jak jsem to myslela :wink:
10. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
To víš, že to chápu. Myslela jsem si, že miminko by mohlo být vidět, ale asi to je naivní představa, když jsem podle OVU 5tt a 1 den. To nevadí, trpělivě si 14 dní počkám a budu se těšit na mimčo i se srdíčkem.
Paní doktorka říkala, že tam pulsovat něco vidí, ale že je to šíleně maličké a že toho ve sliznici pulzuje víc, tak že nemá cenu z toho dělat nějaké závěry a radši si počkáme.
10. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
Hlavní je, že něco vidět bylo... Je to ještě fakt brzy, určitě bude příště vidět pokrok. Brala ti krev na HCG? Hlavně, že máš rozumnou doktorku :wink:
10. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Ne nebrala. A ta dr. je vlastně nová viděly jsme se teprve dvakrát. Ale je moc milá a jak píšeš připadá mi i rozumná. Dokonce se ptala, jestli jsem v minulém těhu brala něco na podporu a když jsem řekla že ne, tak že to ani nemá cenu dávat teď. Že když je miminko bojovník, tak se udrží :wink:
10. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
Já si myslím, že dokuď nezačneš špinit nebo nemáš jiné problémy, je zbytečné tělu dodávat nějaké hormony, ono si poradí samo....
10. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.