• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
ahoj holky,tak z prcce jsem dorazila až ve čtxři ráánoo,al ještě jsme s holkama kecalii atd..však to znáte
dneska jsem byla moji lásce na hřbitově zapalit svíčku a položila mu tam květinku...vůbec jsem nevěděla,kde mají hrob,alenakonec jsem to našla,aspon jsem se prošla trošku...ted jsem přišla s čikem z procházky a už budu jen lenošit..lehnu na balkon dám si latéčko a pustím si nějakou hudbu...dneska je opět krásně,už se to počasí drží pěkně dlouho,jsem jen ráda :wink:

holky všem vám přeji krásnou níčím nerušenou sobotu :slight_smile:
11. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Kačko,vše bude v pořádku,věřím v to..a za 14dní se budeš radovat ze srdíčka :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky,právě jsme došli s manžou a sčikem z prochajdy,prošli jsme stříbrné jezero,bylo fajn..venku je opět nádherně,ale trošku studený vítr...ted trošku zppočnu a půjdu na kolečkovky,sama mp3 to jistí.. :slight_smile:
12. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
Hnedoocka ahoj, tak to máte hezký víkend :wink: . Na brusle bych šla taky, tady bohužel ale není kam.... :frowning2:
12. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
blondy,vy tam nemáte park velký nebo stezku na kolo? :confused:
12. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
hnedoocka, nene :grinning: tady tyhle věci vůbec nejsou....
12. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
chci vám popřát krásné Velikonoce, ať co nejmíň bolí. A musím vás trošku poprskat, svátečně :dizzy_face:

Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.
13. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky, přejí vám krásné Velikonoce.
Kačko, Tobě mooooooooooooooooooooooooc gratuluji. :dizzy_face:
13. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj mati, ráda tě vidím. Jé už 14tt, toto letí... Jak ti je těhulko? :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: já na prdelku nedostala,velikonoce nesnáším...ani nemám výzdobu nic prostě :grinning:
mato,jak se máš???co pak děláš,že ani nenakoukneš...
13. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
hnedoocka, proč nesnášíš velikonoce? :confused:
Já to taky nějak nepřeháním, má to význam spíš pro děti. Takhle mám jen mám drobnosti. Jo a taky jsme nedostala, tak uschnem obě :grinning:
13. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
nevím,prostě mi vůbec nepřirostli k srdci..a spíše si velikonoce mají užívat na vesnicích a ne ve městech..pro mě je to dost otravný vstát jen k vůli tomu,aby mě slili a pokyčkovali...velikonoce bch zrušila... :grinning:
13. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
hnedoocka, no je pravdaž e na vesnici to bylo vždycky lepší.... No každý má hold oblíbené jiné věci :grinning:
13. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
třeba první máj je krásný..to je aspon romantické :slight_smile: to se zase budeme s manžou lúbat pod třešní :slight_smile:
13. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se po návratu z Jeseníku. Bylo báječně, užila jsem si sluníčka a nachodila spoustu jarních kilometrů. :wink:

Maty: koukám do tvého albíčka, jestli třeba nepřibyla fotečka rostoucího bříška a ono nic. Tak by si se měla polepšit, abychom se taky trošku inspirovaly. :dizzy_face: :wink:
14. dub 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Ahojky as, tak to je príma, že sis to takhle užila :wink: :slight_smile:
Mato: díky za gratulaci :dizzy_face:
14. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
ahoj holky,nikdo tady není dneska?? :astonished:
14. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně zavítala i já na koníka. Měla jsem perný den. Po celodenním přemýšlení v práci a po ustavičném nadávání jsem skončila ve 14:30 a letěla jsem domů učesat psa a rychle s ní ke kadeřnici - to jsme měli s manželem hodinku čas než jí ostříhala, tak jsme zašli nakoupit do Kaufu, pak jsme psisko vyzvedli a hned vedle je veterina, tak jsme ji hned vzali na očkování - tam jsme čekali hodinu. Čekala tam i jedna paní s papouškem, ale už se nedočkala, protože jí tam umřel. :confounded:
Domů jsme přijeli v 17:30 a hned jsem začala vařit. Manžel si ještě naporučil upéct zákusek, tak jsem pekla a teď jsem konečně douklízela kuchyň a dlábím se zeleninovým salátem.
14. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
holky můžete kouknout do mého albíčka, mám tam svoji novou košilku (když si to tak můj manžel přál, abych si ji koupila, já na takové věci moc nejsem) a potom dvě fotečky nové postýlky. :wink:
14. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj,

as, to je to prádélko o kterém jsme se bavily nebo zas něco jiného? :slight_smile: . Tak to jsi měla včera docela perný den :wink:
Jinka košilka moc pěkná, to se bude mimi dělat :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
to je asi to prádélko o kterém jsem mluvila, ale fotku jsem dala až teď.

Jak se máš blondy?
15. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
as, no mám se docela dobře. Akorát mi není občas úplně nejlíp, ale předpokládám že je to antibiotiky a duphastonem.... :confounded:
15. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
a na co bereš antibiotika, na ten zánět?
15. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
as, no na tu mrchu bakterii co mám. Mám je na 3 týdny, takže docela opruz :unamused: . Ale hlavně že to pomůže. A kdyby to bylo to, co mi způsobuje ty problémy, bylo by to super :dizzy_face: . Ale nechci si dělat zbytečné naděje.... :unamused:
15. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky podctivě si zapisuju každý den teplotku do wunschkinder, jsem už 23DC a pořád se mi tam nezobrazila ovulka? Na fertility už jí mám vyznačenou, ale na wunschi né. Tak jsem z toho magor.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=4/userid=65657

a fertility pořád neumím vložit, tak mi to budete muset asi vysvětlit jak se to přesně dělá (prosím, prosím).
16. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj
asmeena, tak jsem koukala na ten grafík. Já myslím že byla ovu 15DC a přijde mi to docela jednoznačné... to nechápu proč to neoznačil, i když mě to občas dělá i fertility. Ale já to nemám dle teplot úplně vždy jednoznačné :grinning:

K tomu fertility, je to fakt jednoduché :wink: Po léve straně si klikni na sharing, home poage setup, tam si pak navol co chceš aby se zobrazovalo a máš to. Hned nahoře máš link, končí na 6 číslic a malých písmenek (je to označené jako Your Charting Home Page Web Address:slight_smile: Tak snad to zvládneš :grinning:
17. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
17. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
jé, už to asi taky umím, děkuji blondy.
Byla jsi dnes cvičit?
Já jsem strašný lenoch, jak jsme přišla z práce, tak jsem usla a pak jsme šli s manželem na pivčo a večeři. :wink:
17. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
As, no vidíš, já věděla, že jsi šikovná holka :sunglasses:
Ano byla jsem, chodím každý den, jen o víkndu většinou vynechávám, protože to nestíhám. Tak se většinou protáhnu jen doma....
Hm, tak hezký večer, už došlo na košilku? :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Na košilku došlo během plodných dní, teď už jen čekám jestli se teplota udrží nebo klesne :confounded: Měla bych to dostat ve středu. Už jsem z toho docela nervózní.
17. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.