• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Od pondělí najíždíme s kolegyní na hubnutí. Na www.idnes.cz v ONA je o hubnutí a je tam i přehled jednotlivých surovin, kolik mají KJ a denně se má jíst 5000KJ, tak budeme počítat a zkusíme to. :wink:
17. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
To jsi dobrá, že se tak přinutíš cvičit, já jsem strašný lenoch.
17. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
as, no já ji čekám zítra.... Grafík vypadá docela dobře, a ajk vidím, ovu jsem odhalda stejně jako program :slight_smile: Jaký máš pocit, myslíš že by to mohlo být ok? :dizzy_face:

K tomu hubnutí, 5000 KJ je nesmysl, akorát si zkazíš metabolismus. A bez pohybu stejně pořádně nezhubneš, nebo tedy možná zhubneš, ale nikdy to nebude trvalé a navíc pak postava stejěn nevypadá hezky....

Tak mě napadá, ty potřebuejš hubnout? :confused:
17. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
potřebuju 8kg dolů. Teď jsem to za poslední rok přibrala.
Ale možná už to hubnou nebude ani za potřebí, pokud mi testík ukáže // :grinning: To by byla ale asi hodně náhoda po těch třech letech.
17. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Kolik vážíš a meříš, jestli se tedy můžu zeptat? Jestli by spíš nechtělo změnit poměr tuků a svalů....

Život je náhoda :wink:
17. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
měřím 166 a vážím 70kg
17. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
hlavně vím, že by to chtělo začít sportovat, ale teď se ještě trošku šetřím, protože co kdyby už konečně to IUI vyšlo. Jsem devátý den po IUI. Včera jsem zkoušela testovat a nejspíš jsem si vysnila druhou čárku, chvilkama se mi zdálo, že ji tam lehce vidím, pak zase né, tak nevím. Zkusím znovu testnout, ale nevím kdy.
17. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jsem už nějaká unavená, tak jdu do hajan. Dobrou blondy.
17. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jé ty jsi byla na IUI? :confused: To ani nevím... Myslela jsem, že jste se snažilkovali normálně... Tak takhle po té laparce je to velká šance :dizzy_face:
Jinka netestuj, zbytečně tě to stresuje. Počkej zda přijde MS a když nepřijde, tak testuj. A nebo když bude teplotka vypdat, že se jí nechce klesnout :grinning:

No chtělo by to začít sportovat, to máš pravdu.... Já jsem docela odpůrce diet, protože to nic z dlouhodobého hlediska neřeší. Většinou stačí vynechat alkohol, některé potraviny a vyměnit je za zdravé a alespoň 3x do týdne se hýbat v aerobním tempu :wink:
17. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
no já jsem po IUI a ještě jsme se doma snažili s košilkou. :grinning: Byla jsem minulé pondělí i středu na IUI a byly to mé poslední hrazené pojišťovnou v tomto roce, tak už si teď dáváme pauzu.
Rozhodla jsem se, že budu testovat tak až v úterý. :slight_smile:
Dobrou noc.
17. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Kolik jich hradí pojišťovna? 7?
Doufám tedy, že se v úterý pochlubíš 2 čárkami :dizzy_face:
Dobrou noc a hezké sny
17. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
hradí 6.
17. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Holky potřebuji poradit co to na fertility znamená, když se mi vyznačily kolem 12-15DC v kalendáři zelená políčka - tak to jsou asi pravděpodobné plodné dny, ale potom se mi tam až na 27.4.2009 což už by bylo 34DC změnila barva toho čísla co znázorňuje datum takže 27 není modrá ale růžová a potom v grafu mám u příští středy, což bych měla normálně dostat měsíčky zaznačenou v růžovém políčku pětku a u toho STATS. Tak nevím co to je. Anglicky zas tak super neumím.
18. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj as,
tak jsem i na ten grafík koukala, co ze zobrazuje mně... Ty máš VIP členství? K té pětce, prvděpodobně by jsi tam měla mít 5 pak 4 až do jedničky a naznačuje to počet dní do ideálního testování. Růžová je LH fáze a taková ta tmavší je předpokládaná MS. Doufám, že jsem to vysvětilia srozumitelně :wink:
18. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
aha, děkuji, tak tomu už rozumím. Ve VIP členství asi nejsem, za to se platí ne?
18. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
as, no prvních měsíc to máš zadarmo a pak se to platí. Ale oni ti pak vnucují různé promo akce za sníženou cenu a tak, tak to možná bude to :wink:. Jak se vede takhle o víkendu? :slight_smile:
18. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš AHOJ holky,zdravim z wroclavi jsem prezrana jak bravek..chlapi spi,ti uz to nedavaji..bzli jsme dneska nakupovat,koupila jsem si jen kabelu cernou,ale fakt moc peknou a penezenku cervenou..nic vic jsem nechctela,nakoupila jsem si haderky u nas.. :slight_smile:
18. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
blondy: já jsem ale zatím nic neplatila, takže to mám asi teda zadarmo a víc si stejně platit nebudu. Ty za to platíš?
18. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
as, ne neplatím. Já se přiznám, já si to trošku crakla :pensive: . Ale jinka bych nic neplatila, to co máš navíc za peníze je sejně o ničem a normállní člověk to nevyužije..... :wink:
19. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
blondy: ty jsi ale opička, :sunglasses:
19. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
as, hm, tak to dík za poklonu :grinning: . Vyznávám teorii proč platit za něco, když to není potřeba :grinning: .
19. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
to máš blondy pravdu. Přijde mi, že za chvíli začneme platit už i za vzduch, který dýcháme.
20. dub 2009 v 05:49  • Odpověz
as, hm, to máš bohužel také pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jak se jinka dnes máš? :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Dnes jsem se měla pracovně. Najeli jsme dnes na tu dietku, takže jenom vážím a počítám. Už se těším na večeři, která mě čeká v 18 hodin, musíme jíst i pravidelně.
Už jsem nervózní z té mrchy, tuším že přijde, ale přitom tajně doufám, že budu těhu. Ráno jak měřím teplotu, tak se jenom třepu ať neklesá. A ona stejně klesá. viz: http://www.fertilityfriend.com/home/251134
20. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Takže dietka začala, jo. Tak hlavně ať se zadaří :wink:
Koukala jsem na grafík, zatím to nevypadá tak hrozně, uvidíš jak zítra.... :dizzy_face: Nebo máš nějaký jiný důvod proč myslíš že mrcha přijde?
Mně zatím stále nepřišla a to měla dorazit už v sobotu :confounded:. A BT roste. Akorát pravděpodobnost, že jsme těhu je fakt nimimální a test byl dnes negativní, ale byl to nějaký divný noname, jiný jsem neměla :unamused:
20. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
tak třeba noname kecá, nešla sis koupit jiný? Já jsem testovala naposledy v sobotu ráno a to tam byla jenom jedna čárka, jinak krásné bílo. A dnes jsem měla chuť si test koupit, ale pak jsem to vzdala, buď mrcha dorazí nebo né.

blondy: to vypadá hodně nadějně. Pošli mi odkaz na tvůj grafík ať se inspiruji.
20. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
as, myslím že je lepší počkat na mrchu....

No uvidíme, kdyžtak koupím zítra.... Já nevím, myslím že spíš ne, jelikož když byla ovu, byl manžel pryč, bych musela mít nějaké super vajíčko, aby vydrželo tak dlouho a mohlo být oplodněno.... :confounded: Tenhle cyklus jsem fakt brala jako ztracený, protože to bylo jak bylo dlouho pryč a pak ty ATB.....
20. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
a možná jestli ti to nedělají ta antibiotika. Raději nedoufat a být mile překvapená.
Jak ty se dlouho snažíš?
20. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
as, grafík jsem si dala do albíčka, tak se schválně koukni....
To si nemyslím, beru už je 14 dní a že by najednou začaa růst teplota.... Zvlášť tento cyklus jsem brala duphaston a už jsme 5 dní od vysazení.... A od té doby akortá teplota roste, schválně se koukni. Já tedy nemeřila úplně každý den.....

No v podstatě 4 měsíce, z toho jednou jsme ovu prošvili úplně, byl opět pryč a jednou to byl ten raný abort...
20. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
teda ale podle grafíku to vypadá hodně nadějně. Tak zkus koupit testík a znovu otestovat. Moc ti držím pěstičky.
20. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.