• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
no podle grafíku ano, i od soboty mám hrozně nafouklé břicho a občas mě v něm tak dloubne, mám cdost citlivé bradavky a bílý výtok a občas mi je lehce blivno, ale ot je myslím z těch anitibotik. Ale já si prostě stejně spíš myslím, že ne.... :confounded:
20. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
blondy: takže zítra kup testík, otestuj a hned mě informuj, jsem napnutá jak struna. :dizzy_face:
20. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
as, jsi mi to dala příkazem jo? :grinning: No uvidim, jak zítra teplota, ale asi mi nic jiného nezbyde. Na MS to zatím fakt nevypadá.... Ale fakt na 99% ne.....
20. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
ano, pochopila jsi to dobře, dala jsem ti to příkazem. :grinning:
20. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
as, ok tak já zítra nakoupím :grinning:
20. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
ale hlavně si kup kvalitní a žádné noname. :dizzy_face: a chci zítra jenom samé dobré zprávičky. Budu netrpělivá.
20. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
as, tenhle byl ještě z čech. Oni měli nějak vyprodáno a tak mi nabídla tento, nějak jsme to neřešila.
Tady se v testech moc nevyznám, navíc tu neuvádějí citlivost....
20. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
tak uvidíš jestli zítra nějaký seženeš.

Já jdu už spát, protože mě šíleně bolí hlava a oči. Pá a zítra hodně štěstíčka. :dizzy_face:
20. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
as, tak dobrou a ať je brzy lépe :wink:
20. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
blondy: takže mi dnes klesla docela značně teplotka, takže to je jasné. Ale tobě držím pěstičky a doufám, že překvapíš. :dizzy_face:
21. dub 2009 v 06:04  • Odpověz
As, hm, koukala jsem, to je mi líto :unamused: . U mě žádná změna, MS nikde a BT se drží. Hold nudu muset jet dnes zakoupit nějaký testík :grinning: . Ale moc šancí tomu nedávám :confounded:
21. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
blondy: tak mě nenapínej, dřív jsem se sem nedostala a když už se sem dostanu, tak jsem myslela, že bude nějaká pozitivní zprávička a zatím nic. Testovala jsi? Nebo lépe řečeno, sehnala jsi nějaký normální těhu testík?
21. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
as, no koupila jsem si dva testíky, ty nejdražší, tak snad budou ok... Netestovala jsme, když BT vydrží, tak zítra.... :wink:
21. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Ty mě napínáš, tak jeden zkus. To tě ani neláká, když už ta mrška tak dlouho nedorazila?
21. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
as, ale tak to víš že bych to chtěla vědět, ale nějak nechci být smutná, a ten pohled na jednu čárku fakt nemusím.... A jelikož byl ten večerejší negativní, i když tedy po limitu tam nějaký stím asi byl, tak tonmu chci nechat čas :wink:
21. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Jé, blondy, ty se chystáš testovat a takhle nás tady napínáš :confused: To nám nedělej.
As: je mi líto, že teplota klesla :pensive:
21. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
aha, ty jsi testovala tím noname včera? Já myslela, že dřív.
21. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
kackark, ahoj těhulko. To zvládnete :wink:
as, právě že včera....
21. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj kackark, tak jak je těhulko? Na výsledek od blondy si budeme muset asi počkat, rozhodla se, že nás bude napínat. :grinning:
21. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
as, rozohlda, opravdu až zítra. To vydržíte :wink:
21. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Holky, je nic moc, ale to je prý dobře, říkala paní doktorka. Každý den zvracím. Ve čt jdu na kontrolu, tak uvidím, co mi řekne :wink:
autor
No jo, ale ráno :grinning: :grinning:
kackark, no říká se že když je těhu zdravé, tak je špatně. Ale řekla bych že je to spíš individuální. Brzy to určitě přejde :wink: . Dej ve čtvrtek vědět. Už by mělo být srdíčko, ne? :dizzy_face:
21. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
JJ, čekáme na srdíčko. To dr. říkala taky, ať jsem ráda, že mi je špatně. Já s Natálkou zvracela každý den do konce 4. měsíce, tak vím, že to jen tak nepřejde, ale to nevadí, hlavně že bude mimís v pohodě :wink:
21. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
kackark a dáš potom fotečku ať se pokocháme?
To nevadí, že zvracíš, hlavně že jsi zdravá těhulinka.
21. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
kackark, no tak to tě tedy čekají ještě hezké věci, ale co by jsi pro mimi neudělala, že? :dizzy_face:
21. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Já teď holky vařím na zítra kuřecí vývar a peču kuřecí stehna bez kůže na kyselém zelí - musím to mít pořádně odvážené, ať je dietka pořádná, když jsme jí včera začaly s kolegyní držet.
Už aby ta mrcha dorazila a já věděla na čem jsem, protože k té dietce chci přidat běhání a kolo.
21. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
As: samé dobrotky si děláš.
Nebojte o fotečku si určitě řeknu :dizzy_face:
21. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
as, tedy ty do toho jdeš pořádně :sunglasses: Teda stehna bez kůže? To to nejlepší na tom mít nebudeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
tu kůži jsem dala vyvařit do polívky. Miluji křupavou kůžičku, ale co nadělám. Lehce jsem se přibrala 10 kg, tak teď potřebuju dát něco dolů. To jsem si pořád říkala, zítra začnu hubnou a prd, zase jsem si dala třeba brambůrky a tak jsem si zase řekla, začnu hubnou zítra a tak to šlo pořád dokola, až přibylo těch 10 kg. To mám za to, takže teď to musí dolů.
21. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.