• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Ne,ne já ty mimi v břišku netrápím, jen jsem to musela zkusit, ještě naději nezahazuji, vím že to je na testování brzo.Ale prostě jsem to musela aspoň zkusit.
Taky jsem si ráno zkoušela měřit teplotu (někde jsem se dočetla, že by před MS měla klesnout pod 37) a já mám jak na digitálu tak na rtuťáku 37,2 - co na to říkají měřičky odbornice?
29. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
A podle cyklu bych to měla zítra nebo pozítří dostat, tak to by teplotla byla už pod 37?
29. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
As: teplota nad 37 je úžasná, a v kolik si měřila? Já totiž měřím ve 4,30 tak je nemám tak vysoko. A s tím poklesem je to individuální někomu klesá postupně před MS, nekomu klesne v den MS, a někomu dokonce až při MS. Takže podle toho se moc usuzovat nedá. Nedá se vážně nic jiného dělat než čekat :wink: :dizzy_face:
29. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
já se měřila v 5:40. No uvidíme, pokud se nám to nerozběhne a nepřijde MS, tak otestujeme a budeme doufat v // hooodně tlusté. :dizzy_face:
29. pro 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
As: tak to je dost brzy ráno, to je úžasné, že máš teplotu takto vysoko :dizzy_face: Vypadá to nadějně :wink: :slight_smile:
29. pro 2008 v 10:00  • Odpověz
No doufám, a myslím, že testování bylo moc brzo. Tak jsem to aspoň zkusila a teď to vydržím do toho nového roku, spíš uvažuju, že se testnu až 2.1. to budu 12 dní po transferu, tak to bude možná ještě lepší.
29. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
Možná, že těch 12 dní je rozumných a věřím, že se dočkáš :wink: :dizzy_face:
29. pro 2008 v 10:09  • Odpověz
holky, jdu trošku uklízet, ale ještě dnes mrknu. Kdybych se od zítra neozvala, tak se omlouvám, protože jedeme k rodičům do Jeseníku a mamka má vždycky řeči, když sedím na netu. Takže zdar novoročnímu testování a všem přeji //. Ale ještě určitě dnes juknu. zatím pá. :wink:
29. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
As: tak zatím ahojky, kdyby jsme se už nepotkaly, tak Ti přeji, ať si to u rodičů pořádně užiješ. A já půjdu zase vařit :dizzy_face: Tak zatím pá :wink: :slight_smile:
29. pro 2008 v 10:18  • Odpověz
autor
lulu: čekáme na zprávičky od Tebe, jak si dopadla :wink: :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
Jo,jo jsme holky zvědavé.
Právě jsem si nacpala bříško polívečkou a rýží se zeleninou a kuřecím masem a jsem přežraná a nemůžu se ani hýbat.
29. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
Já se takhle přejedla před hoďkou a půl, teď mi slehlo, tak se tu nalívám kávičkou :wink: :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
já kávičku poslední dva měsíce raději nepiju, ale dnes mi kamarádka napsala, jak si dává kávičku s bayleis a čokoládovou šlehačkou a hned jsem na to dostala chuť, škoda jen, že nemám tu šlehačku
29. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
Tu mám zase já, ale emám bayleis :confounded: Když jsem byla těhu, tak mi dr. jednu denně povolila, tak to tak nějak dodržuji. Piju jen tu 3v1 a ta mi připadá hodně slabá, tak to snad ničemu nevadí.
29. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
to by nemuselo vadit, ale já už jsem vyloučila všechno možné, abych vyloučila možná rizika. :sunglasses:
29. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
Já jsem to před tím dělala taky tak, a vidiš jak jsem dopadla. Nekouřím, piju jen velmi příležitostně, tak jsem si dovolila jeden z hříchů ponechat /aby to nevypadalo teď že jsem někdy kouřila a chlastala - tak to teda nikdy/.
29. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
já jsem teda nikdy nekouřila, akorát v práci jsem dala dvě kávičky, ale to jsem si zvykla kvůli jedné kolegyňce, dělali jsme takové minutové dýchánky v kuchyňce, když jsme si tu kávičku zalívali a doma na ni ani chuť nemám, ale věřím, že kdybych šla do práce, tak hned od rána na tu kávu myslet budu, to je už takový syndrom
29. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz
autor
Já věděla, že jsem to asi špatně napsala, a že to bude k nepochopení. Chtěla jsem tím říct, že jsem v životě pusu nezvracela a ani nevím co to je okno nebo nevolnost po nějaké oslavě :wink: :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz
to já zvracela naposledy v 18 letech a od té doby nikdy.
29. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky holky,ja mam testy porad negativni,volala jsem dnes uz i sestrence,ktera ma taky dedatko po umelem a rikala,ze na tom byla uplne stejne a ze se ji objevila druha / az 12.den po transferu a to uplne slabucka!!!Tak ja nevim!!A jeji sestra mela zase uz mesic tehulkovani za sebou a mela taky porad jen /!!!Tak trosku tomu nerozumim,ale nevadi!Vysledek bude jasny ve stredu,to uz nejak vydrzim!!!At uz to nebude negatvni nebo pozizvni,vzdycky si rikam,ze to tak melo byt....a ze ja uz to proste nezmenim....!!!Mejte se hezky a ve stredu vam urcite napisu,jak jsem dopadla!!!PA
29. pro 2008 v 16:27  • Odpověz
ivuš: to bude v pohodě, někomu se prostě // ukáží později, chce to jen vydržet a my jsme holky statečné a my to vydržíme
29. pro 2008 v 16:30  • Odpověz
autor
Ivuš: tak moc držím pěstičky, aby to byl také tvůj případ a ty dvě mršky se tam ukázaly :dizzy_face:
29. pro 2008 v 16:40  • Odpověz
taky jsem si založila album, ale zatím tam mám jenom tři fotečky, tak můžete kouknout. Ta první fotečka jsou ty oblečky, co jsem neodolala předevčírem a musela je koupit. :wink:
29. pro 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jestli to vyjde dnes tak neodolám a testnu se - kámoška by mi měla večer donést testy :dizzy_face:
29. pro 2008 v 17:11  • Odpověz
tak držíme pěstičky achalteke: už se to jednou povést musí. :wink: Tolik snažení, tak musí být taky nějaký pořádný výsledek.
29. pro 2008 v 17:12  • Odpověz
autor
as: na albíčko určitě mrknu :dizzy_face:
Jáji, jsem nedočkavá, šup, šup do testování a honem sem s dobrými zprávami :wink: :dizzy_face:
29. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
Jájo povinne testnes a das alespon Jani vedet jasny? :wink: zadny jestli to vyjde ono to vyjde takze cekam IP mocinky ti drzim palec!!! :wink:
29. pro 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
as: to oblečení je nádherné, to si určitě ten andílek pospíší, aby si ho už mohla do té krásy obléci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak zdravim ostatni a omlouvam se za vpadnuti ale musela jsem kvuli Jáje my na to cekame jako struny napnuty zda jsou tam tlustice :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
Jani, určitě jsou, my tomu všechny věříme a Jája se musí okamžitě ozvat, jinak všechny praskneme :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2008 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.