• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Mě se taky nejprve nezobrazovaly v limitu, neboj :wink: Nechceš test zkusit vyfotit? :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
kackark, no ještě negratuluj, ještě nevím že je to umístěné správně a jestli se to udrží....
Jinak ono to možná bylo v limitu, já úplně přesně nevím. Protože jsem se na to šla kouknout za ty dvě minutky a to sem tam nic neviděla, ale já to moc nezkoumala, ani jsem si na to nerozsvítila, protože jsme byla přesvědčená, že tam žádná nebude no a pak jsme se na to vykašlala... No a potom až odpo, když jsme ho chtěla vyhodit. V návodu psali něco o 15 minutách, ale bylo to italsky a já přece jenom všemu ještě úplně nerozumím.
Tobě se nezobrazovaly v limitu? :confused: To jsem vůbec nevěděla... No doufám, že jsem se od tebe nakazila :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
blondy: tak doufám, že čárečka bude sílit a bude se ukazovat rychleji. :wink: Jsi naše další těhulka.

Já jsem dnes byla na první vyjížďce na kole a bylo super - akorát jsem svou dietku porušila kofolou, ale byla dobrá. :grinning:
22. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Ach jo, tak jsme napsala odpověď a neodeslalo se mi to...

as, no já si vůbec nejsem jistá, zda budu další testík dělat. Příští týden letím do čech a už jsme objednaná k doktorce. ale ještě jeden testík mám, tak uvidíme, zda to vydržím :grinning:

Tedy kofola? Cukr a bublinky? Že se nestydíš :grinning:
22. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
nestydím, jsem to vyjezdila :grinning:

a co to máš za novou fotečku? To nejde poznat jak je to malinké, mám už horší zrak - připadá mi to jako rozpláclá čarodějnice o kmen stromu :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
tak ti možná těhotenství potvrdí doktorka, protože ti určitě bude brát krev a z té to už bude tutovka, takže testíkovat ani nemusíš.
Jak dlouho budeš v Čechách?
22. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Musím končit a jít žehlit, dala jsem si závazek, že hned jak to uschne, tak to vyžehlím, tak musím mizet. Teď tady moc dlouho čas trávit nebudu, když musím sportovat a pak jsem unavená, tak je to akorát na spinkání.
Mějte se holky.
22. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
as, měj se hezky
V čechách budu zas týden :slight_smile:
Když jsi to vyjezdila, tak to je v pohodě. No hlavně, že se občas přijdeš mrknout. K té unavě, ona za chíli přejde, až si tělo zvykne :wink:
22. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
no, aby si zvyklo, protože já jsem unavená z práce, pak sportování a ještě potom vaření a doma uklízení - no já nebudu mít ani čas zadělat na miminko, ale ono mi to jen prospěje. Už se 3 roky snažím a nic, tak možná to půjde nějak trošku vypustit z hlavy. :wink:
Jo a to moje imuno vyšetření - musím zavolat do Brna do Viamedy a poptat se kolik to stojí a pokud nebudeme moc platit ze své kapsy, tak se objednám. :wink:
dobrou noc.
22. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky,já vůbec nemám na vás čas...bud jsem v práci,nebo doma lítám s hadrou :grinning: zrovna včera jsem sadila kytičky do truhlíků a květináčů,a moc mě to bavilo,lituji,že jsem se vyučila servírkou :grinning:
jinač dneska jsem byla u kadeřnice,mámzase ofinku,zkrácené konečky a celkově prostříháné..ale s tím jak mi to roste,tak za 2 měsíce to mám zpátky :sweat_smile:
víkend dělám za barem...moc se netěším,víkend má být totiž pěkný..ale i tak si zajdu zítra na kolečkovky..
za necelou půl hodku jdu brášinovi pomoct do kichyně,vydat akci..musím nachystat oblohy..a slíbil mi,že za to mi udělá šopský salát s nálevem,ketrý tak miluji...
blondy:moc ti to přeji..a tiše gratuluji,už bylo na čase... :dizzy_face:
Kačko:ty naše těhulko,jakpak se máš..??a cítíš se těhotně? :wink:
23. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
očko: tak se nám moc nepřepracuj a ten šopáček ti trošku závidím a ještě když je tak skvělý.
23. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
hnedoocka, no ty se tedy máš :slight_smile: .
Děkuju, ale ještě to není úplně jisté... :unamused:

as, jak jde dietka a pohyb? K tomu vyšetření, měla by ho uhradit pojišťovna :wink:
23. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Dnes jsem se objednala na imuno do Brna, taky mi paní doktorka sdělila, že to bude zdarma. Máme to vyšetření na 10. 6.

Jinak dietka - dnes jsem měla odpoledne trošku krizi, dostala jsem chuť na oplatek, ale ustála jsem to.
23. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
as, no super. Ne že bych ti to přála, ale kdyby se našlo že je tam problém, na jednu stranu by to bylo super, protože to by se určo dalo nějak vyřešit. Tedy doufám, že chápeš jak jsem to myslela :dizzy_face:

Jeden malý oplatek vyjímečně neuškodí. Lepší než si to odpírat a pak jich s prominutím sežrat kopec :grinning: . Ale když jsi to ustála, tak je to fajn.

U mně nic nového, zítra možná udělám ještě jeden testík, ale ještě si nejsem úplně jistá.... :pensive:
23. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
No, právě, že bychom aspoň věděli kde máme problém.

blondy: tak dej potom vědět jak dopadl testík, ale z krve to budeš mít určitě nejlepší a už to máš taky za pár dní až půjdeš k doktorce.
23. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
blondy: zítra čekám pozitivní zprávičku a pro dnešek se loučím. :wink: Dobrou.
23. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
as, no jo, už se to blíží.... Určitě dám vědět. Měj se hezky a dobrou :wink:
23. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj as, tak u mne zase nic,
včera než jsme šla spát, tak mi to nedalo a udělala jsme si ještě test, asi během půl minutky byl krásně pozitivní. Tak jsme měla radsot že čárka tak krásně zesílila a všechno bude v pořádku a že nějaké špinění přeci nemusí nic znamenat. Ale to jsem se spletla, v podstatě scénář jako minule, v noci mě zbudily křece, tak jsme šla do koupelny a začala jsme pořádně krvácet, teď mám něco jak silnější MS. Ráno jsem si ještě zajela koupit test a před chvíli si ho udělala, čárka tam sice je, ale už skoro neviditelná, takže je to jasné...
Já už nevím co dělám špatně, tohle je fakt hrozný.... Kdyby to bylo ještě před termínem MS, brala bych to jako normální ale tohle.... Asi se objednám do CARU, přece jenom tam o těhle věcech vědí víc
24. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky,jdu vás jen na skok pozdravit,jdu na kolečkovky a pak do práce....má být krásný víkend,tak si ho užijte a pokud to půjde,tak né doma :grinning:
Blondy:to mě sakra mrzí.. :pensive: ale další snaženíčko je tady za chvíli,tak pozitivní myšlení :dizzy_face:
pápá všem....
24. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
blond: to je mi lito, drzim moc palecky!!!Uvidis co ti reknou v CARU!
No jo nasi occe se to rekne,pozitivni mysleni,vzdyt my se o to snazime vsechny:slight_smile:
24. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
hnedoocka, jojo.... :wink:
ywushka, ahoj, jak se máš? Dlouho jsem tě tu neviděla
24. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
blondy: celý den jsem měla dobrou náladu, ale tím co čtu se mi zkazila - moc jsem tomu věřila, že je to u tebe tutovka. Jsem z toho zklamaná. Možná je u vás nějaký genetický problém, v CARu by vám udělali různá vyšetření a možná by přišli čím to je, když už se ti to stalo po druhé.
24. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
as, tak to promiň, že jsme ti jí zkazila :pensive: . Doufám, že už je to dnes lepší :grinning:
Uvidíme, snad se na to přijde, už jsme se objednala :wink:
25. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky

blondy: držím pěstičky, aby ti na to přišli co nejdříve a nebo aby jsi byla co nejdříve těhulka a hlavně, aby se mimi udrželo 9 měsíců. :dizzy_face:
My jsme dnes byli v Olomouci na Flóře, bylo hodně lidí, ale mačkanice jsme přežili a já jsem si dovezla spoustu kytiček, které jsem do teď přesazovala na balkóně.
25. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
as, tak ty jsi zahradnice jo? :sunglasses: . Jak jde hubnutí? :slight_smile:
Dík moc, uvidíme, snad to vyjde, nám oboum :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
snažím se držet našeho plánu s kolegyní, ale včera večer jsem si po večeři dala ještě pár koláčků z listového těsta. :grinning: Ale dnes na Flóře jsem se držela, místo smaženého bramboráku nebo opečené klobásy jsem si dala vařenou kukuřici a sebou jsem měla na oběd bramboráčky pečené v troubě z celozrnné mouky (byly opravdu dobré, vůbec nešlo poznat, že jsem je nesmažila)
25. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
as, tak to jsme ráda že chutnali. :dizzy_face: Vidíš jaké mám dobré rady :grinning:
Jinak na kukuřici pozor, má hodně vysoký glykemický index :confounded:
25. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
to možná má, ale já jsem ji měla se třema mini bramboráčkama k obědu, tak to snad půjde. A snědla jsem jí jen půlku, pak už jsem byla plná a předala jsem ji manželovi :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak slibuji, kukuřici už nebudu. :wink:
25. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
as, jen si jí dej, když jí máš ráda. Ideální je ale kombinace s bílkovinou, třeba masem a nepřehánět to s ní :wink:
Já bych se třeba bez ní neobešla :grinning:
25. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.