• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Jé tak to já ji mám moc ráda a taky mám ráda grilovanou, pomazanou máslem a česnekem, ale takovou už jsem hodně dlouho neměla.

Kdy letíš do Čech?
25. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
blondy: a co takové jablko, jaký má glykemický index?
25. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
as, hm tak tuhle úpravdu já taky můžu :sweat_smile:
Letím v úterý.
Jablko je právě nic moc, chcete ho také kombinovat s bílkovinou nebo tukem
25. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
co nic moc? Jako že má vysoký index?
25. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
jojo, já si přesnou hodnotuto z hlavy nepamatuju, ale patří do střední kategorie, neboli potraviny s omezením....
Má víc než třeba pečivo....
25. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
aha, tak děkuji za info - hlavně, že jsem si jich nakoupila 2 kg. :wink: Ale zatím jsem měla jen jedno malinké. Tak budu jíst taky jen přiměřeně.
Přeji ti dobrou noc, já jdu do hajan. Pá.
25. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobrou a hezké sny
Ps: jablka vydří dlouho :grinning:
25. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahoj holky moje,já dneska ráno jela za sestrou,mamčou..celou rodinkou na chatu na Podhradí,je tam opravdu nádherně..u řeky...vzala jsem psa,ten tam lítal jak urvaný z řetězu..a já se jen opalovala a opalovala a docela dobře chytla manža měl jet původně taky,ale skolilo ho nachlazení,tak zůstal doma...možná tam pojedeme ve čtvrtek až do soboty poledne,pak máme oslavu narozek..už se těším...

vůbec nemám na vás čas,ale to je tím,že pokud nejsem v práci trávím svůj volný čas venku...jaro/léto miluji. :slight_smile:
26. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
holky,ted jsem vás trošku pročetla...
mám kamarádku,byla u dietoložky..tak vám tady pár rad napíši...čemu se vyvarovat...

ovoce se nesmí jíst od 14hod odpo,tělo to pak nedokáže zpracovat a hnije to v nás...pít by se měli spíše neperlivé vody...a to nejvíce v dopoledních hodinách,tím nabudíte metabolismus a rychleji spalujete..je dobré vypít za dopoledne 1,5 čisté vody z kohoutku třeba...má se jíst 5x7denně menší porce,stejný čas...tělo si zvykne a vy začnete hubnout!zelenina neomezené množství po celý den...a každý den ráno by jsme měli sníst dvě kostky cukru...
je toho více,ale moc si nevzpomínám...čaje se mají pít jen ráno a menší množství,dehydrují tělo...

a celulitida se dělá z bublinek,roztahuje pory a v něm se ukládá tuk.. :wink:
26. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
v kombinaci se cvičením,tady tohle co jsem psala,to jsou pak hotové zázraky... :slight_smile:
as:at to dotáhneš do zdárného konce...vím,že to dáš :dizzy_face:
26. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
očko: díky za podporu, budu se snažit. Dala jsem si před hodinou mrkev, studovala jsem jaký má glykemický index, ale nenašla jsem to, tak jsem si vzpomněla, že blondy psala, že se zvyšuje GI když se mrkev vaří, tak doufám, že to nevadilo, když jsem si ji dala. :wink:
Dnes jsme byli s manželem na kole a docela mě pořádně prohnal. Aspoň budu mít na ten úterní spining trošku natrénováno.
26. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
na spining jsem taky chodila..ale více mě chytli ty kolečkovky...a pokud to dostanu,chystám se na power plate,stojí to sice 100,-kč na půl hodky...ale výsledky jsou znát velmi brzy.když chodíš aspon 2x do týdne...je to jak 1,5h v posilovně... :wink:
26. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
hnedoocka, se vším co jsi psala tak souhlasím. Akorát tedy ne s tim ovocem, to je fak nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

as, syrová mrkev nevadí :grinning:
26. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky,přeji hezký den všem :slight_smile:

blondy:to není z mé hlavy,ale od dietoložky...
27. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
hnedoocka, jojo, to jsem pochopila. Ale i tak to není pravda, nemá to reálný základ. Ale co člověk to názor :wink:
27. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
no a já jsem dnes v poledne dala malý čokoládový šejk z mekáče a odpoledne dva párky v rohlíku z Ikey. :grinning: To jsem hříšník, že? Doma mě chytala ještě chuť na čokoládu, ale tu jsem zahnala prací.
Udělala jsem si na zítra kuřecí masíčko se zeleninou a kuskusem a mlsně jsem kolem toho chodila, ale kdybych si to snědla, tak bych byla zítra o hladu a to nechci. :grinning:
27. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
as, no tedy :angry: Párky bych ti ještě odpustilla ale ten šejk. No fůj, samý tuk a cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
no já vím, ale byla jsem v práci nějaká unuděná, nic se mi nechtělo akorát tak spát a pak jsem si udělala radost. :grinning: :grinning: :grinning: Zítra to zase napravím. Ale od 16:30 jsem už nic raději nejedla, když jsem to tak za celý den přehnala. :wink:
27. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Pro dnešek končím, přeji pěkný zbytek večera. :wink:
27. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdu to ještě vysportovat s manželem do postele. :grinning: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
hlásím příchod ze spiningu. Jak jsem šla zpátky domů, tak jsem si chtěla za odměnu koupit hamburger, ale odolala jsem. Přece poctivě vypocených 80,-kč za spining potom nezaplácnu hambáčem.
28. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
blondy: ty jsi asi dnes letěla do Čech, že? Tak doufám, že bylo cestování příjemné a rychle ti to uteklo. a pak dej vědět jak jsi dopadla u doktora. :wink:

kackark: a co ty naše těhulko? Jak se daří?
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Holky, kde jste kdo?
Kaczkark: chodíš sem ještě?

Musím přidat příspěvek, ať nás zase pošoupnu na začátek a vy se zase připojíte.
4. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj as,
byla jsem v čechách ale úž jsem zas zde :sunglasses: . Jak se vede, co hubnutí? U mne je naštěstí vše ok, ale byla jsem skoro každý den v nemocnci pro vyloučení mimoděložního těhotenství, děloha byla vyčištěná pěkně ale hladina HCG byla stále ještě docela vysoká a nechtěla moc klesat. Ale nakonec klesla, takže vše v pohodě :dizzy_face: . Manžel byl na spermiu a výsledky jsoou dobré, takže jsem ráda....
5. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
blondy: a pokud se můžu zeptat, kolik měl spg? Nám už to klesá hodně pod 20 mil.
Hubnutí sice pokračuje, ale trošku jsem to začala flákat.
Naše psisko je nemocné - má zánět střev, tak teď lítáme po veterině, ale naštěstí už je to lepší.
6. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
as, vidíš, já jsem taky přehlédla že jsi včera sem něco psala :grinning:
Flákat? Jen se snaž :slight_smile: Chudák pejsek, ať se brzy uzdraví....
Zbytek už jsem ti včera napsala do IP :sunglasses:
7. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Včera jsem se sem nedostala, protože jsme byli koupit šatní skříň, konečně už máme tu ložnici kompletní - teda ještě přivrtáme garnýž, kterou jsme dnes koupili a pak nechat ušít závěsy a záclony a to se budou dělat děti. :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
as, takže ložnička už bude dokončená? :dizzy_face: To je super, pořádná postel je na dělání miminek potřeba :grinning:
9. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
No včera jsme ještě přidělávali garnýž (chtěla jsem původně jinou, ale ujde to, hlavně že už mi bude vyset záclona). Koupili jsme obyčejnou teleskopickou, takže se dá roztáhnout na různé délky a je stříbrná z Ikey. Když jsem totiž viděla ty pálky za podobnou garnýž v jiných obchodech, tak jsem šla do vývrtky. Ještě musím koupit záclonu a závěsy a bude. Teda jak se znám nebude. Ještě si chci koupit polštářky a ušít na ně povlaky a potah na postel.....

Jo a včera jsem začala běhat. Měla jsem totiž výčitky po včerejším obědu. :grinning:
10. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
as, copak jsi měla dobrého? :slight_smile:

Běhat jo? A jak dlouho? to tě docela obdivuju, já nemůžu kvůli kloubům :pensive:
10. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.