• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Ahoj blondy: zrovna jsem se přemohla a vrátila jsem se opět z běhání. Jsem zvědavá jak dlouho mi toto vydrží. Spining byl na mě poněkud drahý i když mě to moc bavilo.

V pátek jsme byli na večeři - smažený sýr a hranolky a včera na oběd zase hranolky a kuřecí špíz (snědla jsem teda jen půlku a druhou si vzala sebou a měla to dnes na oběd),ale i tak to bylo až moc.
Na zítra jsem si navařila zeleninovou polívku a lososa s bramborem a ještě jdu udělat trošku zeleninového salátu.
10. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
A neběhám moc dlouho, zatím jen 20 minut - musím se rozběhat - nějak mi nestačí dech a mám těžké nohy.
10. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Kolik u v8s stojí spinning? Já v Praze platila 180, taky mi to přišlo docela dost. Ale byla to prodloužená lekce a se samými chlapi, vždycky to byla horzná legrace :grinning:

Tedy dvakrát zasebou hranolky jo? No tedy :angry: :grinning: :grinning:

Nechceš zkusit pro začátek rychlou chůzi? Pro hubnutí je to lepší než běh....
10. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky moje zlaté....omlouvám se,trošku to ted zanedbávám,ale jsem věčně v práci,víkend jsem dělala a po+út a pak nečekaně čtvrtek,kolegyně má angínu....
jinač u mě nic nového...beru tu antikoncepci,jak ji doberu mám přijet za Kájou,koukneme zda už pojištovna schválila ivf a jdeme do stimulky...mensky by měly dorazit zhruba za 15dní...
jinač pohyb v práci a minimum jídla udělalo své a mám dole další dvě kilča...takže 57kg...jsem ráda,zase se opět do všeho vlezu.. :slight_smile:
blondy,kackark,jak se máte???
10. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
hnedoocka, ty taky hubneš jako as?
Jé to mi je novinek, vůbec jsem nevěděla, že bereš HA a půjdeš na IVF.... Doufám, že vám to tedy pojišťovna schválí :wink:

No já se mám docela dobře, jde to. Nakonec měsíce jsme objednaná do caru, tak snad najdeme důvod, proč se miminkám u mne nelíbí... Zatím jen vím, že spermiogram máme v pořádku :wink:
10. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
blondy:hubnu,ale né cíleně....sice jsem ráda... :wink: to ten pohyb a nemám čas se najíst,takže jsem se přistihla,že za celý den jsem měla jen polévku a třeba nějakou tu zaleninku..ted do toho kolečkovky a jde to krásně dolů.. :slight_smile:
jo,po další nezdařené iui jsem mluvila s dr.a zepatala jsem se ho,jakou mám vlastně šanci při endometrioze..tak u IUI 5% a u IVF 25%..není na co čekat,hlavně když jsem po laparce... :wink: v červnu začínám stimulovat...
10. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
hnedoocka, no ale na jídlo by sis měla čas udělat.
Já nehubnu, nemám důvod, ale v únoru se mi také podařilo schodit asi 3 kila, aniž bych chtěla, takže vím o čem mluvíš :grinning:

To je to při endimetrioze tak hrozné? :confused: Vy máte ještě nějaký jiný problém nebo jenom tohle? Budu ti držet všechny palečky co mám, aby to vyšlo :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
blondy:to vím,ale v hospodě to nejde..nemůžu si sednout a neobsluhovat...už jsem zvyklá :wink:

mi naši jen Endošku,jako hlavní problém a to stačí...mám sice jen 1.stupen,ale i to stačí k tomu aby to zabránilo k vývoji embryí... :unamused: endoška vylučuje nějaké látky,které brání vývoji..
10. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
uvidíme,ale děkuji..snad se už zadaří...a jestli ne,dávám si půl roku pauzu a vracím se do práce..
10. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
hnedoocka, tak to já si někdy k tobě zajedu, ju? :grinning: . Bohužel dost často jsem s obsluhou spíše nespokojená.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hm, já věděla, že je blbá, ale že až tolik, to ne.... Snad ano, musíš tomu veřit.

Já to teď tak nějak vypustila, uadaří se nezadaří, prsotě se uvidí, a jednou to určitě vyjde :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
jednou určitě jo,tím se taky utěšuji :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
hnedoocka, to je náhodou dobrá utěcha :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
blondy: já zas nějak rychle neběhám. Za těch 20 minut zvládnu jenom 2km :confounded:

ahoj očko: tak koukám, že jsi v jednom pracovním kole. Ty jsi zase zhubla? Tak to už si úplně průhledná ne? :wink:
10. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
as, hm, tak to je takový běhochůze ne? :grinning: . Ale vážně, hlavně že ti to vyhovuje :wink:
10. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
blondy: to jsi vystihla přesně - já jak se pokouším o ten běh, tak musím vypadat hodně srandovně. :grinning:
11. kvě 2009 v 06:19  • Odpověz
as, to neřeš jak přitom vypadáš. Hlavně vydrž, ono to pak půjde lépe. Já dnes strávila v tělocvičně dvě hodinky, ještě k tomu takhle ráno a asi po týdnu co jsem nic nedělala, myslela jsme, že pak do auta neodejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky,

to se ti blondy nedivím. To já jsem nikdy v tělocvičně 2hodiny nevydržela.
Dnes u nás prší, takže místo běhání zasednu na rotoped. :wink:
11. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
as, mně to normálně navadí, je to moje bežná dávka. Ale kdyžpak člověk párkrát vynechá, jde to hůř. Navíc ja cvičení po ránu moc nemusím, protože toho ráno moc nesním a pak mám děsný hlad. Ale bohužel mi to tak vychází, že minmálně dvakrát týdně chodím takhle ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsme si to ale vylepšila, byla jsem celé odpoledne na pláži, docela jsem se opálila a i si hezky zaplavala, ikdyž tedy moc teplé to ještě není :sweat_smile:

Rotoped taky dobrý, ale minimálně půl hodinky :wink:
11. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: asmeen vidět mě ještě jde :grinning: já jsem spokojená..a kdyby šli dolů ještě dvě,nic bych nenamítala :sweat_smile: vypadá to,že tedkom budu mít celý týden volný,tak zajedu na kolečkovky,pokud se počasí umoudří..dneska pršelo a to fest i kroupy padaly....
blondy:závidím,moře pláž,sluníčko...jéje :sweat_smile: :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
blondy: taky ti tu pláž a moře trošku závidím, ale mě by to stačilo tak na 8 dní a dobrý. To už bych byla dostatečně nabažená a zase bych se těšila na naši zeleň a kopečky. :wink:
Rotopedila jsem včera půl hodiny a dnes jsem byla běhat, ale jsem debil, protože jsem si dala odpoledne zeleninový salát a potom jsem ho zajedla čokoládou. Takové zmařené úsilí.

Očko: ty už nehubni, protože to je zbytečné, protože po IVF přibereš až budeš mít v bříšku ta dvojčátka jak ti předpověděla ta kartářka. :dizzy_face: :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: já taky závidím,jak už jsem psala..pro mě strop u moře je 11dní,pak se nudím..a těším se domů...a to nevyleháváme jen u moře,ale i jezdíme na výlety..
asmeen,salát a pak čokoláda...dobrá kombinace :grinning: no a co,já taky občas zhřeším...tělo cukr potřebuje...
a stěma dvojčatama uvidíme....uvidíme :grinning: a kdyby se nezadařilo,vracím se zpátky na plac na stálo..
12. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
as, tady je zeleně a kopečků dost :grinning: . Já nechodím každý den, spíš když mi to vyjde. Ale moře miluju, tak je to pro mně super :wink:
Čokoláda je zdravá, tedy když jí nebylo kilo :grinning:

hnedoocka, to je v čechách tak blbé počasí? :confused: Hlavně, že je tě ještě vidět :wink:
12. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahoj blondy,dneska všelijak bylo....i sluníčko chvilkama...
vidět mě jde :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
hnedoocka, takže aprílové počasí, jo? :sweat_smile:
To je dobře, bylo by škoda, kdyby nebylo :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
přesně tak aprílové počasí...
ty ale někdy bych chtěla být neviditelná,podívat se na všechny,co dělají a jestli mě třeba nepomlouvají :grinning: to by byla prča...
12. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak tohle bych si snad radši nechala ujít. Co nevíš, to tě nebolí. A někdy je lepší nevědět :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
co to máš za foto,jsi tam vůbec na té fotce? :grinning: :confused:
12. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
hnedoocka, to je dlouhá historie :grinning: Ale jsem to já :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
a kde tam jsi???fakt tě nevidím.. :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
koukni se lépe na ten strom :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.