• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
no,něco tam je..ale nevím,kde máš hlavu třeba.... :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
No nahoře,tam kde má být :wink:
12. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
počkej,takže ty objímáš ten strom a máš na hlavě klobouk???? :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ano, pochopila jsi :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
To víš no :grinning: Jak jsem psala, je to dlouhá historie :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
blondy,loučím se..jdu do vany a směr postel :slight_smile: pápá,hezký večer
12. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
hezký večer a dobrou noc
12. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
blondy: to teda nevím jestli to jsi ty na té fotce, protože přesně taková kolovala na čarodejnice teďka. :grinning: Nebo že by jsi nám na sebe zapomněla něco prozradit?
13. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
as, tedy ty na všechno přijdeš :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky,blondy???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
hnedoocka, copak? :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
takže to nejsi ty :grinning: :grinning: :grinning: no počkej.. :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
blondy je pěkně záhadná a trošku si z nás dělá šprťouchlata, ale sranda musí být. :grinning:

Očko: tak ty si užíváš kafíčkování na balkóně a kocháš se kytičkama?
Já si dnes koupila lobelky a petržel a mamce veliký truhlík plný malých žlutofialových macešek je překrásný, dostane ho ještě dodatečně ke dni matek, protože jsem jí poslala jen sms a tento víkend jedeme zase do Jeseníku. Už se těším. Bude grilovačka.
13. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Zrovna přemýšlím, jestli jít běhat nebo rotopedit. Manžel šel slavit narozeniny jejich šéfa a když půjdu i já pryč, tak bude pes vyvádět a výt na celý barák. Ona je zvyklá, že chodíme do práce, to je v pohodě, ale jak přijdeme domů z práce, tak už nás nezpustí z očí.
13. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak jsem to riskla a šla si zaběhat a psisko to přežilo. Dala jsem si teď zeleninový salát a snad to vydržím, abych to nezajedla čokoládou. :grinning:
13. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
já taky byla na kolečkách,dala jesm 18km...ale jsem k.o.ted ju na salát těstovinový,manža mi aspon uvařil těstoviny,tak to bude rychlovka... :wink:
já mám surfinie bílé+žluté...pak kopretiny fialové a ještě begonky...
13. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
kopretiny (osteospermum? ty jsou moc pěkné),
já mám petúnie, milion belsy, lobelie, minimacešky a muškáty. :wink:
To máš hodného manžela, že ti aspoň uvařil těstoviny.
18km? Tak to bych tak zvládla na kole, ale na bruslích to né.
13. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
hnedoocka, 18km na bruslích? To tedy kloubouk dolů.... Ikdyž já si vlastně nikdy neměřila, kolik jsme kdy ujela, ani jsem to nějak neodhadovala :grinning:

as, takže běh vyhrál? :sunglasses: . To víš no, já už jiná nebudu :grinning:
13. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
blondy: takovou šprýmařku tady potřebujeme, zvedá mi to náladu. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
as, to jsem ráda. Ale víš že jsi první co jsi mě odhalila? A to už jsme to řešila s holkama několikrát :grinning:
Tak co čokoládka? Ještě sis nedala? :sunglasses:
13. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
já mám ten okruh změřený a je to i na tabuli v sadech napsané,jinač bych asi taky nevěděla,kolik najezdím..na kole jsem jezdívala víc...na kolečkovkách mi to přijde větší makačka,no... :sunglasses:
teda asmeen,to máš taky hodně druhů květin na balkoně... :astonished: já kytky miluji a holý balkon bych nemohla mít...

já tedkom papakám zeleninku jarní na másle+sýrem..mnamka...a manža tlačí těstovin.salát...
13. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
a jaestli to mám osteospermum nevím... :grinning: ale kopretiny to jsou :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
hnedoocka, na kole by to byla pohoda, ale na bruslích a mými kotníky asi těžko... To bych to asi radši uběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
18km uběhla? Ani náhodou, jedině na kole a to bych si dala dvakrát - to by mi nevadilo.
13. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
očko: koukla jsem ti do albíčka a máš pěknou pracovní fotečku a ten pupík - teda to tam máte potom určitě větší tržby. :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
as, no nejvíc jsme uběhla půl maraton, ale psoledních pár kolimetrů jsem si myslela, že tam nechám duši. A hlavně nejvíc ze všecho mě bolely prsa, i když jsem měla hodně dobrou sportovní podprsenku, proto běhání moc nemusím. Když to někde náhodou řeknu, tak se mi každý směje :grinning:

Jé tak já se jdu také kouknout na fotečku :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
běh nemusím....jednu dobu jsem denně běhala tak 5km a už nikdy...byl to jen hec s kamarádama a kdo to zrušil,platil v hospodě...pak jsme se na to všichni tři vykašlali :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
blondy: to věřím, že prsa bolely, to snad každou ženskou, která není plochá.
13. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
jo pupík,ten ukazuji často :grinning: a pupíky je neberou,spíše prsa :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.