• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
holky loučím se, jdu se osprchovat a číst si knížeku Vidlačka z chytrova. Je to o holce, která otěhotněla aniž by to plánovala, přítel se s ní rozejde (ale on neví že je těhotná) a matka jí začne organizovat život a tak se holčina odstěhuje hodně daleko a vychovává dítě sama. :wink:
13. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
as, zajímává knížka :grinning: . Hezké počtění a dobrou :wink:

hnedoocka, no nevím, na mě když servírka vyšpulí prsa, tak nic moc :grinning: Ale na pkěné ploché bříško se klidně kouknu :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
asmeen doboru noc a knížka vypadá zajímavě už podle názvu :grinning:
blondy:já ty prsa nešpulím na ženské,ale chlapy...jejich ženské jsou spíše ke mě chladné pak a nepříjemné..už jsem si ale zvykla! :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
a když mi dá jejich chlop velké dýžko,to se můžou teprve posrat..ale sranda to je :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
přeji pěkný večer..jdu do vany a navštívit lůžko...po inlinech jsem k.o.--- :grinning: pápápá
13. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
očko: ty jsi dobrá, tak to musí být, prachy se nějak vydělat musí. :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
hnedoocka, tak mě osobně je tohle docela jedno, spíš se akorát bavím, že to těm servírkám za to stojí :grinning: .
Jenže některé jsou občas oblečené, že i když nechtějí, tak je špulí. Ale chápu, že na většinu chlapů to docela zabírá :grinning: . Taky občas tuhle zbraň používám, i když v jiných souvislostech :grinning:

as, co ty tady ještě?

Dobrou noc holky
13. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahoj holky, dnes kolegyně v práci slavila narozeniny, tak jsem toho sežrala, až se tydím. Odpoledne jsem si ještě zašla s kamarádkou na vídeňskou kávu - šlehačka byla výborná. :grinning:
14. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
as, tedy styď se. Takhle se hubne :angry: :grinning:
Ikdyž já dneska nemám moc co říkat, snědla jsme všechno na co jsem přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
a teď to na mě nějak padlo, jsem šíleně unavená a nechce se mi dnes nic dělat a teď jsem dojedla celou tabulku čokolády. :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Tak čokoládičku jo? :grinning: . No já také přemýšlím, co bych si ještě dala, jen nějak nevím co.... :confounded:
14. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
tu jsem si dala místo večeře :grinning:
Taky jsem se dnes koukala na své grafy BT a nějak mi fertility ukazuje, že se ovulka posunula až na 20DC, což mi přijde jako úplná blbost, ale stejně je to jedno, protože orpavdu skoro vůbec nesexujeme. Už jsem měla dost toho ustavičného snažení skoro každý den.
14. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Hm, ono snažení za každou cenu k ničemu nevede, to souhlasím.... Navíc i jednou stačí, když je to správně načasované :grinning: Já ji měla také posunutou, na 18DC, ale to určo bylo tím, že jsem měla ještě dlouho HCG v krvi.... Moc nadějí, že by to vyšlo, ale tomu stejně nedávám... :confounded:

Tak čokoládka k večeři jo? To já měla kuřecí maso se salátem, grilovanou kukuřicí a česnekovou bagetkou, mňam :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
téda, tak to jsi měla výbornou večeři, to bych si taky nechala líbit, mně by stačila možná jen ta kukuřice
a jak děláš česnekovou bagetu? Nebo tu rovnou takovou kupuješ?
14. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
jdu zkusit přešít manželovi zip na bundě, nikdy jsem nešila, tak jsem zvědavá jak to nejtěžší co na šití je zvládnu. :grinning:
14. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Nu buď se dí koupit, i v čechách, chlazená od meggle (mají jí třeba v Hybernově) a pak jí akorát dáš do trouby a dopečeš, mají i bylinkovou a je výborná. Tady se neprodávají, takže vemu normální francouzskou bagetu, a ptořeš jí česnekovým máslem (česnek, máslo, sůl) a dáš do trouby zapéct a pak nakrájíš. Je to výborné :dizzy_face:

Nešila jsi a zip na bundě jo? To nezačínáš zrovna s lehkou věcí :grinning:
14. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky :wink: dneska jsem byla na kafi s kmoškou,pak u mamky na druhé kávičce a večer mě čekalo žehlení,vše jsem zvládla... :wink: zítra mě čeká práce a v sobotu asi taky...tak musím poklidit ještě trochu..v sobotu jdeme do toho cirkusu,tak se těším,jak malé děcko :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
a já dneska dietka,nějak není chut,jen zeleninku s vajíčkem a sýrem :wink: a ráno snídanku..
14. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
hezký večer všem..pápá :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
hnedoocka, do cirkusu? :confused: . Jé tam já nebyla dobrých patnáct let, takže tošku zavidim :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
očko: já jsem byla na nejkrásnější cikuse a jmenoval se Berolína a to mi bylo asi nějakých 8 let a od té doby jsem hezčí cirkus neviděla.

blondy: no tak zip přišit, ale protože bunda už byla trošku starší a sepraná, tak mi ten zip trošku přesahuje přes spodní okraj, ale to je jedno, to si manžel založí - má to jen do lesa. :wink:
15. kvě 2009 v 06:38  • Odpověz
as, tak když je to jen do lesa, tak to přežije. Jinak jsi šikulka, věděla jsme, že nezklameš :grinning:
15. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
dobré poledne holky...už se zítra na něj těším,jsem zvědavá jak budu z toho nadšená...včara tam byl brácha se švagrovou a byli hodně nadšení...

jdu vysát,vytřít...a pak si umýt vlasy a skočm na solárko asi,je mi pekelná zima a tam se aspon vyhřeji..pápá hezký pátek přeji...
15. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
hnedoocka, ty jsi dnes zase nějaká akční :wink: . Mně se nějak dnes nic nechce a anivác mi není moc dobře.... :confounded:

Tobě také hezký pátek :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky,jdu vás jen na skok pozdravit...včera bylo staršně moc lidí..jsme se nezastavili dneska nás čeká ten cirkus od 17hod a na 20hod jdu do práce opět,je zase plno a navíc hudba..tak se mějte ovečky..pápá..hezkou sobotu... :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
hnedoocka, tak si to pořádně užij. Tiše závidím :zipper_mouth:
16. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky,venku je nádherně,tady ani noha se ani nedivím....já už byla na prochajdě...a red tlačím halušky se zelím a uzeným..mnamka... :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
cirkus:holky bylo to pěkné...ALE..už to není to co bývávalo... artistů minimum...navíc,každý měl vždycky pod sebou nějaký druh zvířete,ted se jeden drezér stará o všechny...a jak dokončí své číslo,jde prodávat párky... nebo cukrovou vatu...pamatuji si,že tam bylo vždycky kolem 30osob..ted s bídou 10-15 a všichni dělají všechno...žádná živá hudba..jen z CD...je to jen otázka času,kdy cirkus zanikne úplně což je škoda... :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
hnedoocka, no jo, hold by to asi finančně neutáhli, člověk se ani nemůže divit... Já doufám, že nezaniknne, chtěla bych aby to ho moje dívě vidělo :sunglasses: . Který to byl cirkus? Myslím název?
17. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
hUMBERTO... :wink: PODLE MĚ ZANIKNE...ŠKODA...ted byli 10let v zahraničí,at si nahrabou peníze..kdyby jim stát ročně uvolnil nějaké ty milionky,bylo by to fajn :wink: fakt mě to štve...
17. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.