• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
hnedoocka, na tohle se bohužel peníze neuvolňují, aby zbylo dost pro naše "nepracující bratry". A k tomu se podporuje kultura, ale tak, která se většinou uživí sama...
Je, to je cirkus, na kterém jsem byla naposledy :dizzy_face:

Kdy vůbeš začínáš s tou stimulací? :confused:
17. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
blondy asi za 15dní,těžko říct..ted beru antošku a nevím,jestli se mi ted cyklus neprodlouží tím....pokud to půjde tak,jak počítám,v polovině června odběr vajíček..uvidíme..nejpozději konec června :wink:
ted řeším dilema...fostimon-puregon...vím,že z puregonu jsou kvalitní vajíčka,ale zaráží mě,kolik za něj chtějí...!!! :angry: ve fakultce v Olmíku je zadara...ale u nás to pojištovna neproplácí...
17. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
hnedoocka, tak s tímhle ti neporadím, bohužel nemám žádné zkušenosti.... Znám puregon jen z doslechu a vím že se za něj platí... Já bych osobně tedy šla do toho, ž čeho jsou kvalitnější vajíčka, ale záleží na vašich finančních možnostech :wink:
17. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz
ahoj holky uz spite?????????
17. kvě 2009 ve 23:44  •  1 dítě  • Odpověz
musíte to pořádně zvážit s manžou...
18. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
hnedoocka, chtěla jsi napsat musíme ne? :grinning:
18. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se po víkendu, který jsem trávila v Jeseníku, celou sobotu jsem jenom žrala. :astonished: ale bylo perfektně. Konečně jsem si zašla pro hotové brýle, takže už konečně vidím i jednotlivé lístky na stromě - to je krása.

Asi teď udělám manželovi večeři a půjdeme vybírat nějakou dovolenou - letos chceme jižní čechy a rakousko. :wink:
18. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
as, a co tvá dieta? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning:
Rakousko a kam?
18. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
dieta? No to je sice pěkný pojem, ale o víkendu jsem hodně hřešila, ale ode dneška se zase snažím, proto zrovna popíjím bílé vínečko a k tomu přikusuju sýr :grinning: :grinning: :grinning:
Chceme do Vídně do Schonbrunnu a možná do Lince, dala bych si pravý linecký dort :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
ano blondy chtěla jsem naspsat musíme..jsem jelitko :grinning: my dovču neplánujeme..uvisíme,jak vše dopadne :wink:
18. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky nevíte někdo o nějakém levnějším ubytování někde v okolí Vídně?
18. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
ježiši asmeen vůbec nevím... :unamused: neporadím..
18. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tedy asmeena, ty jsi případ, vínečko a sýr :grinning:
S ubytováním neporadím....

hnedoocka, v pohodě, jen jsem cvhíli přemýšlela, co musíme s manželem zvážit :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
čuste buste :grinning: venku lije a lije a mi se nic nechce...byla jsem na drb u babi od manži,pak ji i nakoupit...a ted už trčím doma...vařím polévku,na víc se dneska nezmůžu :grinning: zítra dělám i čtvrtek..tak musím ještě vysát+vytřít,ale pořád si říkám,že zítra je taky den :rolling_eyes:
co vy ženské??kackark už tady nechodí? :confused:
19. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
a v pátek dělám taky,ale až od večera..takže se tady minimálně 4 dny neukáži..v sobotu jedu na Podhradí na chalupu a v neděli k večeru se vrátím,se už těším,mají být pařáky... :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
hnedoocka, kackark už na nás asi kašle :confounded:
Mně dneska nějak není moc dobře tak se flákám. dnesak je tady ale ukázkově, 30 a na nebí ani mráček :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
tak tady blondy celý den lije, teda teď už se to trošku vyjasňuje. Celý den jsem jenom v práci trnulu, jak budou vypadat mé petúnie na nekrytém balkóně, když tak příšerně lilo, ale naštěstí to přežily bez větší újmy.

Dnes jsem na zítra vařila špenát a drůbeží polívku - udělala jsem toho víc, tak máme s kolegyňkou oběd na zítra i pozítří. :wink:
19. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se máte? co je nového? :confused:
Já zas příští týden jedu do čech na pár dní, tak se docela těším :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahoj blondy, nového nic moc není, jen to, že nějak zanedbávám koníka, ale když je začíná být venku krásně, tak se nedá sedět jenom u počítače. :wink:
21. kvě 2009 v 05:55  • Odpověz
as, to jo, to je pravda....
Co hubnutí? :sunglasses:
21. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky,jdu vás jen pozdravit a mizím do práce..pěkný den,papa :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojík holčinky tak to vypadá že se nám to povedlo i bez pomoci lékařů:slight_smile:stačilo se jen objednat do artu podstoupit pár vyšetření.naplánovali nám na červen iui a já se tak uklidnila a těšila že bude brzy miminko že se nám to povedlo ani nevíme jak:slight_smile:a ani kdy:slight_smile: snad to še bude v pohodě a v naprostým pořádku,celá se z toho ještě klepu,mám strašnou radost ale zároveň se hrozně bojím že se testík zplet ale na druhou stranu že by se spletli tři a ještě sílili to je divý:slight_smile:tak nám držte palečky:slight_smile:
24. kvě 2009 v 05:04  • Odpověz
lulu, velká gratulace :wink:
24. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
lulu: tak to je super zprávička, tak ať se to potvrdí i z krve. :wink:
24. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Holky děkuju..doufám že to v krvi bude ale snad jo když už je to i na testíku a ještě ten druhý je z dvouch dnu před ms..tak snad jo já dám vědět a čekám další následovnici je jaro tose to krásně množí:slight_smile:držím palečky holky!!
24. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
lulu a kdy jdeš na gyndu?
24. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
no dostat to mám zítra a na gyndu půjdu asi příští pondělí aby už bylo něco vidět:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky,lulu gratuluji,testíky pěkné :slight_smile: psychika dělá svoje,jojo... :slight_smile:
já dorazila z chaty,bylo suprovně..
24. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
hnedoocka, to je dobře...
A jak to vypadá s tebou? :confused:
24. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já také hlásím pozivní testííík :dizzy_face: . Koukněte se kdyžtak do albíčka. :sunglasses: . tak doufám že do třetice všeho dobrého to vyjde :wink:
25. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.