• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
No blondy obrovská gratulace a držím palečky ten MÁJ je opravdu kouzelný..moc ti držím palečky a přeju ti to holka jedna..za chvilku se tu budem všechny kulatět:slight_smile:
AJe krásně to se to ty dětičky dělaj co??a Vám ostatním taky moc držím palečky!!
25. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
ty vole :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: holky ahoj,já teda čučím jak blázen..blondy:obrovská gratulace...držím palečky...lulu,čárečka sílí???
já začínám od zítřka stříkat synarel po dobu 9 dní,příští středu odběr krve a ve čtvrtek začínám píchat puregon..odběr vajíček zhruba kolem 15června... :slight_smile:
holkxy,pěkně se totady rozrůstá,mám z toho radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
hnedoocka, tak doufám, že nás budeš následovat :wink: Takže si se nakoec rozhodla pro ten puregon? To je ten dražší a lepší, ne? Tedy jestli so dobře pamatuju....

lulu, jo to asi je :grinning: Budeme na tom hodně podobně :wink:
25. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
no snad jo :slight_smile: jo ten za co se platí jsem si vybrala...ale co no....třeba budou z něj opravdu krásné kvalitní vajíčka...
25. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
očko to koukáš viď?jj čárka sílí:slight_smile: a už je vidět i v limitu:slight_smile: a očko taky doufám že nás následuješ a taky asmen!!!šupšup:slight_smile: očko držím palečky!!!
25. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
holky a kačí na nás nekašle psala jsem si sní nejni jí moc dobře a hodně zvrací a tak spíš hodně odpočívá:slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
hnedoocka, ne třeb, ale určitě :wink: Hele peníze budou a my ne..... Mimi je přeci důležitější ne,?

lulu, ty jsi předtím neměla ty čárky v limitu? :confused:
25. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
blondy:přesně tohle jsem chtěla napsat,že peníze budou a my ne....čteš mi snad myšlenky?? :grinning:
lulu:to je super....snad vás budeme následovat teda
25. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
hnedoocka, já jsem čarodejnice, se koukni na fotku, ne? :grinning:
25. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
já jsem si říkala,že si jiná :grinning:
25. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
hnedoocka, jé ty máš zas jinou fotku :sunglasses: . Jojo, to jsem :grinning:
25. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
jojo,musím být trošku inkognito :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
a co blondy manžel??Už slaví?
25. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
hnedoocka, no před chvílí jsem mu to řekla. Byl komickej :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Závidím..ale zdravě :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
hnedoocka, závist je normální.... Já jsem to vždycky taky malinko záviděla ale samozřejmě to víc přeju každé z nás. Jak píšeš, takováta zdravá závist...
Neboj, tak bude tvůj manžel moc slavit, už za chvíli :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
jdu kukat na telku..holky,přeji hezký večer..dobrou noc..snad jste si užili dnešní den,protože to vypadá,že v tomto týdnu byl a bude nejhezčí... pápá :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
no manža má narozky 26.7...jenže to já budu vědět výsledek začátkem července..to nevydržím ani náhodou :unamused:
25. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
hnedoocka, tak to bude mít jako předdáreček. Hezký večer :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Blondy: ty tajnůstkářko, lehce gratuluji. :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 05:58  • Odpověz
To je krásné jak tak člověk vidí přibývat u těch nicků ta čísla týdnů :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 05:59  • Odpověz
No my to máme tento měsíc zabité, protože plodné dny budou zrovna v době, kdy se nesmíme snažit, protože musíme mít týden před imuno vyšetřením pauzu. :confounded:
26. kvě 2009 v 06:00  • Odpověz
ahoj,dobré ráno..venku je ještě nádherné,tak půjdu chytat bronz,protože odpo se to má kazit a ochladit se...
dneska jsem si stříkla poprvé synarel a dá se to...musím to vydržet..snad to k něčemu bude... :slight_smile:
as:to je škoda..ale tak co,další měsíc je tady cobydup..a kdy budete mít výsledky??
26. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
As, já nic netajila :frowning2: . Já to fakt nevěděla do včerejška.... I když tušení jsem měla už do pátku, to je pravda :sweat_smile:
Hlavně ať to imuno dopadne dobře
:wink:

hnedoocka, on se má v čechách kazit počasí? Ach jo :confounded: .
Dneska tam akorát jedeme.... Takže tady holky zas asi týden nebudu....
26. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
jo,celý týden má stát na prd..prý jen okolo 10stupnů a na horách sníh...
26. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
hnedoocka, no fůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsi mě tedy moc nepotěšila....

Jo a jinak čárka ještě zesílila :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supérrr..blondy,moc držím palečky,at to dopadne tak jak má a ty budeš konečně štastná těhulka a maminka..
26. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
užijte si to v čechách..vemte si co nejteplejší oblečení..štatsnou cestu..pápá..já jdu chytat bronz a pak uklízet...
26. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
hnedoocka, dík za rady :wink:
Tak ho hezky a nachytej :sunglasses:
26. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
no očko ta první nebyl av limitu panž jsem testík dělala už 24dc a tak se objevila až dýl a byl to jen stínek ale teď už je vždy krásně růžová nejdýl do 5min a já jsem tky teprve 27dc:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.