• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Luci,to je krása,koikla jsem do alba :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
a to tam ještě nemám tu dnešní tlustici:slight_smile:mám taky obrovskou radost jak ty mšky sílí a že o nich vím tak brzy,mno jo já mám totiž jen 26 denní cykly a jak mě naža popích 24DC že mám nějaký jiný prsa tak jsem řekla a dost bolej mě jiný jsou hlad furt mám,břicho nafouklý a udělal jsem testík a bylo to tam //:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
lulu, ty máš takhle krátké cykly jo? Tak zas máš dřív ovu, ono to vyjde nastejno :wink:
Hlavně že sílí :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
jj mám a hlavně víš co blondy já měla ovu poprvé za dva roky a hned to vyšlo,vždy se mi vajíčko udělalo ale malinký panč zanilo a u mě je vše o psichyce jak to tak vypadá jen jsem to vzdala přirozeně hned se to stalo v tu dobu když jsem to nejmíň čekala jak mi každej říkal:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
lulu, a když jsi neměla ovu tak jsi měla pravidelný takhle krátký cyklus? :confused:
26. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
já jsem ovu právě neměla,mám pco to člověk ovu nemá!!a měla jsem ho tak krátký protože mi podávali duphaston víš kočko?
26. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
holky vy mi děláte samou radost, kéž by to jednou můj těhu testík chytl od těch vašich a opičil se. :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Neboj se asmen taky se určitě dočkáš,věř mi já jsem čekala dva roky a taky jsme si říkala že těhu nikdy nebudu a koukej!!!tak hlavu vzhůru bude léto,teploučko to se to bude pářit:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
my už se snažíme víc jak tři roky, ale jsou na tom holky ještě hůř. Tento měsíc to neřeším, protože během plodných dnů máme zakázaný sex kvůli tomu imunologickému vyšetření. Už aby to bylo za náma a my se třeba posuneme zase o kousek dál.
27. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
týjo asmen z teb je kočka:slight_smile:a neboj taky se zadaří,j se taky bála,a vlasně se bojím furt:frowning2:
28. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky... :wink: asmeence to opravdu sluší :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
děkuji za pochvaly. Akorát jsem si včera poprvé od toho co jsem přišla od holiče umyla vlasy a už to neumím tak pěkně vyfoukat a upravit. Potřebovala bych kadeřníka doma. :grinning:

blondy: jak se daří těhulinko, všechno vpořádku?
28. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
ahoj holky,tady se nedebatuje :wink: ?
já už konečně dostala menzes,takže opět stříkám synarel..musela jsem ho na den vynechat,ale nakonec ta mrcha dorazila..ve středu mě čekají odběry a pokud bude vše OK..ve čtvrtek začínám píchat puregon...tak uvidíme,dám vědět..
dneska jdu večer do práce,tak se i těším,stejně při takovém počasí je to akorát na postel :slight_smile: pápá hezký zbytek dne
30. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala a Péťo, že jsem ani nestihla odpovědět na IP. Měla jsem totiž mamku v nemocnici, tak jsem jezdila za ní a trošku jsem se musela postarat o ségru.

Jinak mám z NT ze včerejška výborné zprávy. Miminko vypadá zdravě a nejspíš to bude chlapeček. Mám hrozně velikou radost.
30. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj Kačko..my se nezlobíme na tebe,samozřejmě to chápeme..at se maminka brzy uzdraví :slight_smile:
a Tobě holka gratuluji k výsledkům dobrým a hlavně ke chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí...je to super holky,mám z vás radost...
30. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky :wink:
dlouho jsem se u vás nezastavila a nestačím koukat :dizzy_face:
holky..kačko,blondýnko,lulunko...moc gratuluji
ocko, asmen...přeji vám, at už co nejdříve máte taky těhuradost...pryč z mrchou..fůj...uvidíte, že co nevidět se taky zadaří :wink: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj cambi, taky dost, že mezi nás zavítáš. Jak se daří? Plánujete dovču? A jak pokračuje snaha o mimi?
1. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
ahoj holky,ahoj cambi....děkujeme,snad tento rok bude úspěšný...přeji i tobě :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zěpt,
as, pěkná fotka :sunglasses:

Jinak u mne zatím vše ok, těhu potvrzeno, byl vidět gestační váček 9mm, a odpovídáme o den víc. Akortá jsem o víkendu trošku špinila, tak mám utroš, ale jinak je vše ok :dizzy_face:

hnedoocka, doufám, že vajíčka pořádně narostou :wink:

kackark, cambina, ahoj holky :slight_smile:.
2. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
jé ahoj blondy,tak jaké bylo počasí?
to je super,takže váček už byl vidět..at je vše v pořádku :slight_smile:
zítra jedu na ko a uvidí se,kdy začnu píchat :wink:
2. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
hnedoocka, fůj, zima a déšť. Ale tady to dnes není o moc leší, takže jsem si jaksi nepomohla :grinning:
Tak dej vědět, jak jsi dopadla....

Jinak byl vidět úplně nádherně :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
blondy: a nějakou fotečku ještě nemáš. To jsou super zprávičky. Tak držím pěstičky, ať to už konečně vyjde a vy se můžete v novém roce těšit z mimiška.
2. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
as, no já si jí nebrala, přišlo mi to ještě zbytečné..... Až bude srdíčko, tak určitě ukážu :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
ale stejně to musí být krásný pocit. A co na to manžel?
2. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
as, je, nádherný :dizzy_face:. No je hrozně roztomilý a krásně se teď o mě stará... I když on je na druhou stranu hodně prakticky založený, takže dokuď to není hmatatelné, je to pro něj ještě daleko :grinning:. Ale nestěžuju si :grinning:
2. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
to je dobře. A ty jsi byla teď na gyndě v čechách?
2. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
as, jojo byla. Akorát mi to vyšlo.... Já chci stejně hcodit v čechách, tady je ta péče hrozná. Navíc mě letenky vyjdou levněji, než kdybych to tu měla platit.... :wink:
2. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
a nakolik vyjde letenka? Pořád přemýšlím o naší dovolené. Nejraději bych jela k moři, ale manžel chce Jižní Moravu. :confounded:
3. čer 2009 v 06:30  • Odpověz
as, no záleží jestli je koupíš v akci nebo ne, když ano, dá se koupit zpáteční se všemi poplatky do 50 EUR, když to kupuješ normálně a tak měsíc před tak kolem 150 EUR. Ale od července začíná létat další společnost a tam se v kaci dá koupit letenka za 380 kč... Za tyhle ceny jsou i jiné destinace, třeba split nebo dubrovník. Seženeš tam ubytování za pár kaček, možná by stálo o tom pouvažovat, moře a sluníčk odělá své :sunglasses:
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky,na UTZ vše ok...vyfasovala jsem puregon do středy..a podle výsledků,jestli dopadnou dobře,tak budu od zítřka píchat...jdu cvičit..pápá
3. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.