• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
hnedoocka, dobrá zpráva :wink:
3. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
blondy: dnes jsem rezervovala na prodloužený víkend www.penzionuholuba.cz jedeme i s našima a s psiskem a už se docela moc těším. Zvedla to nějaká paní a ta mi předala manžela a už mi jenom stačilo slyšet ten přízvuk a viděla jsem se někde ve vinném sklípku. :grinning:
3. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
as, no jo, ty ještě můžeš :grinning:
3. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky,tak výsledky dopadly dobře,od zítřka začínám píchat :slight_smile: kontrola 10.6..
4. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj :wink:
no já ted moc nemám času...mám zkouškové období, tak se učím.
no já jsem minulý cyklus brala utroš a clomheax nebo jak se to nazývá :sweat_smile: , začala jsem pít ke kontryhelu ještě ten zázračný čaj (po kterém skoro každá otěhotní), ale nastupuji do nové práce, tak po dvou letech marného snažení se další snažení přesouvá nejdříve za rok.
4. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
hnedoocka, tak to je super :slight_smile:

cambina, co studuješ? :confused: .Tak uvidíš, doufám, že to "nové" snažení bude úspěšnější :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
cambi: možná změna práce a jiné myšlenky zapůsobí pozitivně a už žádné čajíčky potřebovat nebudeš. Taky mě zajímá co studuješ? Asi dálkově, že?

Očko: ty máš teď puregon poprvé, že? Předtím jsi stimulovala něčím jiným. Uvidíš, že je to o hodně pohodlnější.
4. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Aholky kočky očko držím palečky at se zadaří co nejdříve,to samé přeji i tobě asmen..jinak já už jsem včera viděla prcka je krásnej úplně mě rozplakal..příští KO máme 18.6.to by mělo být i srdíčko tak se moc těším a vám kočky držím všechny palce..
4. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
lulu: pěkná nová fotečka. Nechala sis udělat fotečku z UTZ bobečka?
4. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
ahoj lulu,to by rozplakalo i mě :slight_smile: přeji ti at je vše v pořádku.. :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
as, jak jde vůbec hubnutí? :grinning:

holky mě je dnska odpoledne zle, ach jo :frowning2:
4. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
blondy: se nediv, to jsou těhu příznaky. Taky bych byla nejraději, aby mi bylo zle, pokud bych nosila malého sviště v bříšku. :dizzy_face:
Hubnutí už nejde, porušuji to a to hodně. Nějak se mnou po menstruaci lomcují hormony a nevím co bych snědla dřív. Včera jsem například měla ve 22:00 sušenky a dost sladké. :sweat_smile:
4. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
holky děkuju jj asmen mám fotečku v albu je to jen dutinka ale nejkrásnější na světě:slight_smile:a blondy ty si nestěžuj bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: né sranda vím že je to určo nepříjemné ale k drobečkovi to patří:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
asmeeen :grinning: ty tak miluješ sladké??to já si dám tak jednou za 14 dní půlku čoko a jsem spokojená..a mám klidek..
as, no dneska mi chvíli bylo odpo tak, že bych si to s tebou klidně vyměnila :grinning:
Hlavně aby jsi byla v pohodě, nějaké to kilo nahoře přeci nevadí ne? :wink:
jo očko a jinak mě teď rozpláče úúlně všechno,nemůžu nic vidět když se mají v televizi dva rádi hned bulím,když vidím na koníkovi jak se narodil ten malinkatej skrček co tu bojuje od 28týdne hned bulím furt a při všem a včera teda jak želva ale dnes jsem ještě nebulela ..ale to přijde bude totiž ordinace:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
očko: já mám výkyvy, jednou bych jedla čokoládu každý den a pak mám stavy, že ji nemusím i několik týdnů, ale zato se cpu brambůrkama - je to jak na houpačce.
4. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
přesně tak,hlavně at jsme zdraví..
lulu:krásná fotečka
4. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Kuju :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
jdu už konečně vytřít a mám to :slight_smile: pak už jen leháro.....a nohy na stole :sunglasses:
je to nejkrásnější flek na světě:slight_smile:
lulu: to je nádhera
4. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
jojo dálkově..jenom obchodku,ale i tak zkouškové je zkouškové :confounded:
nové snažení bude tak asi za dva roky...to už budete mít i vy další snažení o druhé mimčo :wink:
4. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
cambi: a můžu se zeptat kolik ti je roků?
4. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
cambina, to je jasné... Přeju hodně štěstíčka ať vše zvládneš :wink:
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
čau blondy:jaká? :wink: na kontroly budeš jezdit do čech?

cambi:hodně štěstí do zdárného konce,...
4. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
hnedoocka, jé teď nevím na co se ptáš.... :sweat_smile:
Ano, budu létat do čech, jen teď možná zaběhnu na UTZ tady, abych měla jistotu, že máme srdíčko, ale ještě jsem se nerozhodla.... Dřív než v červenci se totiž do čech nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
jaká nálada??? :grinning:
4. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
hnedoocka, já jsem nějak stále mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
To víš no, to jsou ty blondýny :grinning: :sunglasses:
4. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
jen jsem se tě ptala..jaká??tím jsem se htěla zeptat..jak se máš??ale tady to prostě zkracujeme jen na jaká???Tak jaká?? :grinning:
hezký večer,dobrou noc :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.