• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
hnedoocka, aha, tak to já neznám :grinning:
No docela dobrá, už mi je lépe, dobře jsme se najedla, takže docela pohoda :sunglasses:

Dobrou...
4. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahoj dobré ráno všem,tak první vpich mám zasebou a dobrý :slight_smile: akorát nemám dezinfenkci,tak to napravím.. :slight_smile: dneska jdu naposledy cvičit :wink:
5. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj :wink:
asmen...je mi 30...
očko, tak ty jdeš ted na 2 IVF...a kdy v červnu?
5. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj cambi,no dnes jsem píchla první injekci,kontrola je ve středu a počítám odběry vajíček asi ta další neděle nebo pondělí..
5. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
cambi,já si myslela,že máš tak kolem 26let..tak jsem se asi spletla..
5. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
hnedoocka, no by se nemělo cvičit? :confused: Docela t obdivuju píchat si inejkce, nevím, zda bych to dokázala....
5. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
blondy ne,vaječníky při stimulaci musí být v klidu,nic těžkého nezvedat..dneska jdu teda naposledy..
5. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky,mějte se hezky,užijte si víkend,ikdyž počasí bude o ničem..tak třeba s přítelama pod peřinou :grinning:
já jdu uklidit kuchyn a pak se chystat do cvičení a večer do práce..pápápá :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
hnedoocka, někde jsem četla že když máš pak narostlé folíky a děláš něco nevhodného, tak můžou popraskat, je to pravda? :confused:
Měj se hezky :wink:
5. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
ahoj holky,venku je hnusně,jsem unavená,přišla jsem kolem 03hod :frowning2: ..dneska dělám poslední den za barem a od středy jdu na nemocenskou..cvíčo bylo včera super,už bych zvládla i hodinu na tom stroji,ale to nejde,půl hodka prý stačí :unamused:
jojo blondy přesně tak,proto dělám dneska posslední den za barem,nejdu už cvičit a příští celý týden bude jen pohodička,procházky a kávičky po známých :grinning:
6. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
to je krásné,jak ty týdny naskakují,zanedlouho budeš rodit :grinning:
6. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
hnedoocka,tak na sebe hlavně dávej pozor ať je folíků co nejvíce :dizzy_face:
No jo, máš pravdu, utíká to hrozně rychle.... :sunglasses:
6. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky, přeji pěknou neděli.
Já jsem celé dopoledne vařila, dodělávala jsem drůbeží polívku, rajskou s masovýma kuličkama - a teď jsem přežraná a uvažuji, že si půjdu lehnout. I když tady je tak krásně, že by se spíš hodilo jít na procházku (ale to zase šíleně fučí) a nebo umýt okna.
7. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahoj as, tedy tady pěkná bouřka, takže sedím zavřená doma...
Tak koukám, že jsme dopoledne strávili dost podobně, taky jsem vařila oběd a dělaal ještě takový mléčný dort, abych měla dost vápníku :sweat_smile:
Dneska mi je naštěstí docela dobře, za to včera večer jsem musela objímat záchodovou mísu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
něco miminku asi nechutnalo. A dnes už dobré?
7. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
teď se zrovna nacpávám jahodovou dření, kterou jsem si udělala do formiček z Ikey, takže je to ve tvaru pravého nanuku. :wink:
7. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
as, hm asi a přitom ta pizza byla tak dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Jo dneska už docela ok....
7. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
pizzu? Bude to české miminko i když počaté v Itálii, tak mu musíš dopřávat česká jídélka. :grinning:
7. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj holky,mi byli nakoupit a hned jsme si i najedli..dala jsem si zapék.těstoviny s uzeným..jsem prostě těstovinová
včera jsem došla ve 4.15h,bylo strašně málo lidí..a tak jsme s babama kecali...bylo fajn na poslední šichtu...
Jinač jsem strašně unavená,pořád bych spala sakra semtam mě bolí břicho a vaječníky,tak snad se něco děje... :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
těstovinky mám taky moc ráda. A nejraději je mám zapečené s brokolicí a nebo uvařené s grankem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Já moc na sladké věci nejsem,tím myslím třeba krupici,rýž.nákyp,šišky s mákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych se asi pozvracela..jedině co požiju jsou palačinky..
7. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
as, no počaté bylo v itálii tak su musí zvykat :grinning: Náhodou dneska mělo klasický český oběd.... :slight_smile:

hnedoocka, těstoviny mám taky ráda, ale nejlepší jsou čerstvé, ne takovéty klasické sušené... Ale ty v čechách moc nejsou a když, tak jsou pěkně drahé.
Tak to já mám třeba sladká jídla ráda, ale rýřový nákup, buchtičky se šodo nebo ššiky s máke nesnášim, to bych zkončila jako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak ted jsi mi udělal chutě blondy,buchhtičky s krémem miluji a víš co ještě můžu vdolečky s tvarohem a povidly,ty brdo...mnamka....
a pizzu si dělala sama včera nebo jste někde byli v restauraci? :wink: to když si obejdnám pizzu(1x za rok),tak jedině vegetariánskou,krabí,tunákovou a nebo dary moře...maso moc nemusím a sýry na pizze mi nějak vadí...
a zase to žrádlo a žrádlo :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
já dneska nevím,co mám dělat..kafčo jsem si už uvařila,se segrou jsem tedkom kecala 45minut po telefonu,zdrbli snad všechno..jsem dneska tragéd..unavená jsem jak malé děcko...možná se ještě zmůžu na zaletí květin na balkonu...
7. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
hnedoocka, tak teď jsi mi zas udělala chutě ty, vdlečky taky miluji, pěkně s domácími povidly a tvarůžkem nebo zakysanou smetanou :pensive:
Já mám pizzu horzně ráda, navíc tady je o hodně jiná a lepší než v čechách. Koupili jsme jí v pizzerii a vzali si jí domů, je tady hrozná obsluha, takže do restauací chodíme akorát když máme nějakou návštěvu a nebo s manželem pracovně.
Já mám nejradši úplně obyčejnou margaritu :dizzy_face:
7. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Jojo,aby ještě v Itálii nebyla výborná pizza a strašně moc mi chutná vaše pečivo...když jsem byla na dovči v San Benedetu,denně jsme měli na snídani takovou velkou housku...chtěli jsme chleba,ale to jsme nenašli,asi ani nemáte...ale ta byla výborná pěkně s máslem a rajčaty..mnamka...

Obsluha je tam fakt strašná? :confused: jako neochotní nebo zpomalení?Ale,když je sezona,hodně turistů,tak to se můžou přetrhnout,ne??
Já nejvíc jsem spokojena s obsluhou v Řecku..jsou strašně milí,ochotní,vstřícní...
7. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
hnedoocka, no něco podobného chlebu se tu dá sehnat, ale jen od jedné firmy. Ty housky o kterých mluvíš já zrovna moc nemusím. Tedy jednou za čas na dovolené je to dobré, ale jíst to pořád, to nic moc.... Já naštěstí moc na pěčivo nejsem a v jednom krámě jsem objevila francouzskou celozrnou bagetu, tak kupuju tu....

Na naše poměry je zpomalená, půl hodiny trvá něž někdo přijde, hodinu čekáš na jídlo, prostě mamjí na všechno časi dost. Ale oni mají celkově takovou náturu, hlavně tady na jihu. A jesti je to v turistické sezoně jinak ani nevím, my žijeme v residentní čtvrti, tady moc turistů není, spíše samí cizinci a pár bohatých italů, takže to neumím posoudit. Ale kdykoliv jsem byla v itálii, vždycky to bylo skoro stejné. Aůe on je dost rozdílý sever a jih, jsou to úplně jiné nátury....

S Řekama se to hold nedá srovnávat
:grinning:
7. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
tak jasně,já třeba tady u nás nejím vůbec bílé pečivo,kupuji si akorát semtam sojový rohlík nebo královský chleba(clozrnný se slunenčnicí)..a když jsme byli v té It.tak to bylo zase něco jiného a moc jsme si pošmakli :slight_smile: když někdo přijede z ciziny sem,tak je zase unešený z našich výrobků,atak to prostě je... :slight_smile:
No tak s tou obslujou,to bych je asi zabila,abych půl hodky čekala než se někdo uráčí přijít :grinning: v Čechách to fičí jinač..když tu lidí neobsloužíš max do 5min nebo nedoneseš pivo,když zrovna dopíjí tak už je z toho problém...ale taky jací jsme pijani :grinning:
jiná země,jiné zvyky..
7. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
hnedoocka, já si taky vždycky v čechách ráda koupím klasický chleba, i když mě tak ani nechybí... spíš mi chybí náš klasický eidam, zboňuju ho. A i když tady mají sýry výborné, nic se mu tady nevyrovná :confounded:
No já mmá taky občas chuť je zabít, ale časem si zvykneš, ono ti stejně nic jnihé nezbývá... Ale na restaurační sluby se těším nazpátek do čech :grinning:
7. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
tak,kytky zaleté,balkon vydrhnutý... :slight_smile:
vařila jsem hned polévku hovězí na zítřek,maso jsem dala pejsanovi,tak se olizuje ještě tedkom :slight_smile:ted jak ty feny hárají,tak ten šílí..vyje,knučí,pořád chce být v parku,vše to tam olizuje..no mazec..musím mu najít nějakou slečinku... :sunglasses:
7. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.