• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
hnedoocka, to by jsi měla, aby si chudák taky vrznul :grinning:
7. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky ahoj,já až tedkom před chvílí vstala... :confounded: jsem unVAENÁ JAK MALÉ MIMI...
ve středu mám kontrolu v 10hodin,už se těším..ale jak tam dorazím,budu nervní jak sanky v létě..
8. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, před chvilkou jsem dosnídala s kolegyní chleba s nakládaným hermelínem v česneku, tak si tady budem v práci krásně vonět. :wink: To je ale dietka, že?
Zítra jedeme s manžou na to imunologické vyšetření do Brna, tak doufám, že to tam rychle zvládneme a pak zajdeme nakupovat do Olympie. Potřebuju dvoje boty, bílou kabelku a možná bílou sukni (pokud pod ní nebudou prosvítat kalhotky) a vlastně i nějaké spodní prádlo by nebylo špatné koupit. No prostě si budu dělat radost. Jen doufám, že mi ji nepokazí nálada manžela - poslední dobou se nějak štěkáme - pořád totiž hraje hry na počítači a já jsem asi divná, že to nechápu.
9. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
ahoj holky,před chvílí jsem vstala,je ze mě opět velký spáč ale přisuzuji to hormonům..
asmeenko:já si říkala,že to máš už tedkom někdy a kdy budou výsledky?Držím palečky,at to dopadne jak nejlíp může :dizzy_face:
a stím nakupováním s tebou souhlasím,musíme si dělat radosti,když máme takové starosti s mimi :wink: at dobře pořídíš..
9. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
hnedoocka, jak ti je z těch hormonů?

as, no to tedy je :grinning:
Tak tam dobře pořidte. Jo a myslím, že nejsi divná, ale chlapi prostě tohle nepochopí, co ti na tom vadí....
9. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj blondy:unaveně a zase unaveně..večer mám břicho jak v pátm měsíci.. :grinning: ale hodně piji,chci předejít OHSS...minule jse měla první stupen..jinač si nestěžuji,prsa začínají být citlivé na dotek...a semtam mi projede bolest vaječníkama..a tak jen polehávám nebo někde kafíčkuji :grinning: pápá jdu něco dělat
9. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
hnedoocka, co je to OHHS? Pouč mě prosím :wink:
Jen jdi, ale dávej na sebe pozor :wink:
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
očko: výsledky prý budou do měsíce, jenom si říkám, že když mi doporučí prednison, tak Jaroš, když jsem se ho na to ptala na začátku roku, řekl, že mi ho v žádném případě nenapíše, že se nebudu dopovat kortikoidama, které mají řadu nežádoucích účinků.

Jdu dělat pražené mandličky a k nim budeme s manžou popíjet vínečko - to je blondy dietka, že? :grinning:
9. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
hyperstimulační syndrom..tvoří se voda v dutině děložní,zvětšené vaječníky,voda na plicích,zvětšený obvod pasu až o několik cm!Masakr....
9. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
očko: neboj, hodně piješ, papej masíčko a tentokrát to bude v pohodě. A s tou předčasnou ovulkou neměj strach, taky jsem měla stejné pocity a bylo to v pohodě.
9. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
díky asmeen..četla jsem v jiné diskuzi,že ten výtok se objevuje,když se tvoří hodně folíků a jsou dominantní...tak snad to je v poho :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
as, no to tedy je :grinning: . Tak psát prednisom jen tak je podle mne nesmysl, ale kdyby se našel nějaký problém,tak by nic jiného nezbývalo, ne? :confused: :wink:

hnedoocka, aha, no fůj, tak ařt se ti to vyhne :wink:
10. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj holky...kontrola v pohodě,dr.mě uklidnil.. .mám 7f. na právé a 7f. na levé straně..bylo mi to dost nepříjemné,nechtěl mi tam moc zajíždět,takže je možné,že pár jich tam ještě navíc bude..všechny jsou 13mm-14mm..mám ještě dva dny píchat puregon+synarel..a v pátek v 12.45mám být v Olmíku..večer dostanu pregnyl a budu tam až do odběru,ten bude v neděli ráno mezi 7-8hod...
budu mít notas,tak budu psát,jak se nudím víkend má být pěkný,tak uvažuji,že půjdu na tu jejich zahradu,at nejsem pořád na pokoji... :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
hnedoocka, tak 14 to je slušný výsledek ne? Doufám, že buddou všechny použitelné :dizzy_face:
Tak to mají hezky zařízené, že tam takhle můžeš zůstat... Takže příští týden tě čeká transfer? Já bych ti tak příla, aby to vyšlo :sweat_smile: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
ahoj blondy:jo jsem spokojená...ale záleží hodně na vajíčkách a kvalitě...tak snad se to tentokrát povede :wink:
10. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
hnedoocka, to je jasné. Já si myslím, že to bude ok :dizzy_face:
10. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
a ty se citíš jak...jaká???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
hnedoocka, už chápu, neboj :grinning:
Já se cítím docela dobře, tedy dnes dopo nic moc, ale odpo jsme byla na pláži a tam se mi vždycky udělá dobře. Měla jsme dobrou večeři, takže pohoda. A na příští týden jsem si tady domluvila UTZ, pro jistotu :dizzy_face:

Koukám, máš novou fotečku, co? :confused:
10. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
to se nedivím,mě by se udělalo taky hned dobře na pláži :slight_smile: úplně se vidím,jak se rochním v moři :grinning:
jojo,nový účes,nová fotečka :angry:
10. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
špatný smajlík :sunglasses:
10. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
blondy,přeji ti hezký večer..jdu ještě pověsit prádlo,do vany,do postele a kukat na TV..pápápá :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem včera nenakoukla, ale byla jsem nějaká unavená.

Tak imuno probíhalo v pohodě. Vzali nám krev, manžel dal spg a s tím vším jsme jeli na druhý konec Brna do laboratoře - zabloudili jsme, takže jsme málem nestihli dojet ani do dvou hodin, které jsme měli na to, aby nám neumřelo sperma (dorazili jsme s krvi a spg do laboratoře po hodině a půl, tak doufám, že to k něčemu bude). Budou nám vyšetřovat snad všechno. Trošku mě postrašila s celiakií, že to může být taky jedna z příčin neplodnosti. No tak jsem zvědavá. Výsledky za měsíc.
Jeli jsme pak do Olympie a já si koupila akorát jedny boty. Moc mě potom nebavilo lítat po obchodech.
11. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
ahoj holky, očko díky za pozvání. Co je u vás nového? U mě nic, jen narůstající těhotenství. Ani album nemám udělané :slight_smile: :dizzy_face: Jsem to ale lenoch :wink:
11. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj mato,no že se ozveš....jak je,jak se cítíš,co těhu pohodové??pracuješ nebo jsi na nemocenské??
No,máme tady další těhulky :dizzy_face: Blondýnka,lulunka,kackark..akorát nám s asmeen se nedaří a nedaří...já ted stimuluji na IVFko,odběry vajíček mám v neděli a další týden už budu mít snad,mimíska v bříšku :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
celkem pohodově, akorát ty změny počasí a ta vedra nejsou zas tak ideální. Jsem na nemocenské a od 7. září přecházím už na mateřskou. Tý jo, to je těhulek. Budu Ti držet palečky ať se konečně zadaří. Určitě to už vyjde a budeš taky mamkou čekatelkou. :dizzy_face: :wink:
11. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
díky mato..jo,s tím počasím to je na bednu,zvlášt pro těhulky :slight_smile: a jakto,že nemáš v albu bříško a aspon fotečku nějakou,ty znilochu :grinning:
11. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
mato,jdu vařit,pak to viddím na postel..brzo jsem vstávala,byla jsem na odběrech..
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
mata, ahoj, jsem ráda, že jsi ok

Holky u mě špatná zpráva, včera večer jsem docela dost špinila, dnes už je to tedy lepší, ale i tak se moc bojim, jestli je vše ok :cry:
11. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
blondy ahoj,ježíši..snad to bude dpbrý..držím moc moc palečky,kdy máš kontrolu? :confused:
11. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
ahoj blondy, taky držím palečky, aby bylo vše v pořádku.
11. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.