• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
blondy: to snad není pravda, dotřetice všeho dobrého ti to musí vyjít. Odpočívej a jenom polehávej. Moc ti držím pěstičky pro štěstí.
11. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
maty: ahoj těhule, že se taky ukážeš, to je dost. To tak letí, ty už jsi dle koníka 22tt. Máš velké bříško? A byly nějaké těhu nevolnosti?
11. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
maty: a to album si trošku pouprav, co ta jedna spermijka a testík? To už není aktuální, teď frčí velká bříška a úlovky na miminko. :wink:
11. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
blondy: koukala jsem ti do albíčka a máš super postavičku, já už bych se nad sebou měla ale zamyslet a pořád se něčím nenacpávat a trošku víc cvičit, ale jsem šílená lemra. :confounded:
11. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
ahoj as, jj musím to zaktualizovat :slight_smile: Jinak nevolnosti byli tak do 13 týdne. Spíš nechutenství a a nevolnosti až když jsem chytla nějakou chřipajznu. To jsem jen ležela a když jsem vařit jen blbý kafe, tak ani to jsem nezvládla :slight_smile: :dizzy_face: Teď už je to v poho. Momentálně zase je na prd to počasí. Mění se celkem dost často a já to pociťuji s bolestmi hlavy jak se mění tlak. Ale musím vydržet. :wink: A to příští týden hlásí 30, tak uvidíme. Přinejhorším budu spát s mokrým kapesníkem na čele. :angry: A co ty, co nového? :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
tak to mě bolí hlava i když nejsem těhu, ty výkyvy teplot mi taky nedělají dobře.
U nás nic nového, po lapárce v březnu mi doktor řekl, že u mě není žádný problém a že to u nás bude buď psychika nebo imunologie, tak jsme byli ještě včera na imunologické vyšetření v Brně a výsledky budou za měsíc. Jinak u nás nic nového. Snažíme se jak urvaní a pořád nic. :confounded:
11. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
souhlasím s asmeen blondy:postavička luxusní...u mě ten vrch ted jaksi překypuje... :sweat_smile: kdyby postavili mě a tebe vedle sebe,tak by usoudili,že podle břicha jsem asi těhu já než ty...hormony jsou pěkný humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: všechno mi to vlezlo do břicha :cry:
11. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
očko: tak to já hormony už neberu a břicho mám oproti blondy 4x větší. ale já nebyla nikdy hubeňour. :unamused:
11. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
ale tak co asmeen,hlavně,že jsme zdravé..a manželovi se takhle ted líbím,prý nejsem kost a kůže..ale to jsem nikdy nebyla..holt chlapi nás vidí jinač.. :wink:
11. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
holky,přeji vám pěkný večer..zítra kolem půl12vyjíždíme a ve 12,45 mám UTZ..pak napíši,až se ubytuji atak...pápá a díky moc :slight_smile: dobrou..
11. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
hnedoocka, co by jsi pro mimi neudělala ne?

No nakonec jsme u doktora byla, je to tady vyhlášena kapacita, sice italský styl mi moc nesedí, ale důležitý je výsledek :wink: . Takže všechno je relativně v pořádku, miminku krásně tluče srdíčko je v pořádku, akorát kousek od něj je krevní sraženina, takže na sebe musím dávat pozor, žádná práce, žádné cvičení a co nejvíce ležet. Ale prý by to mělo být v pohodě. Ještě půjdu na odběry HCG a pak ještě za týden, aby byla jistota. Zítra vám sem dám i fotečku, ale není to moc dobře vidět, tady totiž praktikují jen UTz přes bříško, klasický vaginální zde neznají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
blondy: tak to je dobrá zprávička, tak se nám holka opatruj a nech se obskakovat manžílkem. To by jsi teď asi neměla ani v brzké době cestovat, ne?
12. čer 2009 v 06:36  • Odpověz
blondy, tak to je dobrá zprávička. Přesně jak píše as, hlavně se opatruj.
12. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
:slight_smile: blondy paráda a opatruj se.....
12. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
as, no neměla, já to mám taky vp lánu až v červenci a to by už mělo být ok....

Holky snažím se, co to jde. Každopádně dnes už nešpiním vůbec :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky, mám vám vyřídit vzkaz od hnedoocky,že vás moc pozdravuje, je už ubytovaná v CARu v Olomouci, bohužel tam je však špatný signál na internet, tak budou koukat na filmečky a na telku. Na punkci jde v neděli kolem 8 hodiny.
12. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
HOlky dneska vás budu odbývat, protože musím využít toho, že miláček nehraje na počítači a tak si uděláme pěkný zbytek dne. Koupila jsem v Tesku v akci pochoutkový salát a udělala chlebíčky, popíjíme vínko a možná dojde i na něco víc, když jsme museli mít kvůli tomu imuno vyšetření půst. Ale nejprve koukneme na nějaký filmeček.
12. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
as, tak kdyby jsi s ní mluvila, takž že jí držíme plačky oba, já i miminko :dizzy_face:
Tak to tě tedy čeká hezký večer :sunglasses:
12. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
blondy: co u mého grafu znamená, že je ten puntík u 20DC průhledný, všechny ostatní jsou celé modré.
http://www.fertilityfriend.com/home/251134
12. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
čaute...už mi to jde,signál je silnější :sunglasses:
12. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
maty: koukám do tvého albíčka a pořád tam nevidím žádnou změnu. :frowning2:
12. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
očko...moc držím palečky...jistě, že se to podaří a jak píšeš..budeš mít už mimíska v bříšku :wink:
asmen...samozřejmě tobě taky držím palce....holky máte toho tolik za sebou, tak vám moc přeji, ať se už štěstí usměje i na vás a jste už taky maminky...
blondy...přesně, jak píšeš jsem zažívala i já v 7tt, špinění, krevní sraženina vedle dělohy, pilulky na udržení, jen ležet, zákaz chodit ven.... a to moje miminko bude mít už 6 let...blondy...všechno dobře dopadne :wink: drž se a odpočívej...
ahoj matu...no tebe jsem opravdu "neviděla 100 let"..tak ještě nevíte pohlaví? nebo nechcete vědět?
12. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
hnedoocka, jak se máš?

as, zaznamenáváš čas meření? Nevím přesně, ale myslím že je to teplota, která nemusí být z nějakých důvodů úplně přesná....

cambina, dík za povzbuzení... Já z toho žádnou tragedii nedělám. Naštěstá zákaz chodit ven a pod nemám a ležet taky jen nemusím, jen nesmím cvičit, uklízet, sexovat a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
díky blondy: tak to bude asi proto,že jsem vyjímečně měřila ve 3:45. Ty se nám ale těhulko opatruj a užívej si sluníčkových dnů.
13. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky,tak se hlásím..chtěla jsem napsat už kolem 12hod,ale nešel koník,zase něco opravovali.. :unamused:
Dorazili jsme kolem 11hod..punkce byla v 8,15h dělal mi ji mladý Sobek,příjemný(potom i pohovor)...takže mám 12 vajíček prý pěkné,Manža spermiogram 30mil.,ale i tak jsme je nechali všechny napíchnout metodou ICSI,že jsou prý potom kvalitnější embryjka...AH nechceme..aůe asi bude PK,pokud budou všechny dobré,atmůžou porovnat...punkce v pohodě,bolesti mírné a ted už se to dá...
v úterý mám ko v 10,10hod.. :slight_smile:
14. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
blondy:jak je??????????????vše v pohodě......doufám :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky,pěkné ráno všem přeji...konečně se začíná vyčasovat a bude krásně...já se chystám za půl hodky k sestřence na injekci a pak jedu s tatkou k němu na zahradu..jede totiž na dovču dneska,tak mi chce ukázat,co a kde mu mám zalívat :wink:
makrelka byla vynikajicí,s čikem jsme snědli dvě jen tak bez ničeho :grinning: ...a pak jsem šla zalomit..jsem dobře vyspaná dneska...nic mě už nebolí,tak je to fajn,protože dneska chci stihnout vše..pak už budu jen ležet :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,

hnedoocka, kolik jsi měla nakonec folíků? A kdy jdeš na trnasfer? jé já bych ti to tak přála... :dizzy_face:

No u mne relativně nic nového, dnes mi je od rána blivno, včera večer a dnes jsem malinko špinila, ale už je to zas ok. Tak doufám, že je to tím, že jde ta ošklivá sraženina pryč :pensive:
15. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
ahoj blondy:byla jsem u ségry na pokec..
folíků jem měla 14 a vajíček z toho 12 :wink: zítra mám ko,tak dám vědět,jak jsou na tom ebryjka :slight_smile:
blondy,jéžiš jak já bych ti to taky přála,ted se to musí povést,držím palečk moc a moc...hlavně v klídečku bud a žádné stresy :wink:
15. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
očko: taky bych si dala makrelku, ale za týden jedeme ke kolegyňce opíkat, tak si taky pošmáknu.

blondy: tak moc, moc držím pěstičky, ať je tvůj brouček v pořádku a ty už budeš mít jenom bezproblémové těhotenství - teda párkrát si poblinkat můžeš. :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.