• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
holky ahoj..takže z 12 vajíček zbylo 6..ale pěkné kvalita většinou B..máme 5 4buněčných a 1 5buněčné..jsou na tom všechny dobře,takže máme PK..a zítra se uvidí,které budou Nej,tak je zavedou..zbytek dáme zamrazit no,ale pokud se do zítřka nic nezmění a všechny budou stejjně na tom dobře,pak bude ET až ve čtvrtek..uvidíme,zítra....... :slight_smile:
jinač vaječníky mírně zvětšené,sliznice připravená :slight_smile:

3 vajíčka byli nedozrálé,2 se přestala dělit a 1 zdegenerované...
jdu s čikem ven..
16. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
as, jé taky bych si dala makrelu...
no snad si to vyberu všechno teď na začátku :sweat_smile:

hnedoocka, tak to jsou fajn výsledky ne? Kolik si necháš zavést, 2?

U mě relativně nic nového, dnes nešpiním, za to mi je extrémně blivno, ale ještě jsem to dnes nehodila :grinning:
A mám výsledky z krve, HCG i progesteron vypadá ok :dizzy_face:
16. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
blondy:uklízím,převlikám,at do konce týdne nemusím nic dělat,protože mám v plánu ležet :grinning:
no,to se ještě poradím s DR.kolik jestli dvě nebo tři :wink: Můj názor na to je,že jedno vždycky odejde,tak půjdu asi do třech embryjek a tři zamrazíme :slight_smile: (pokud se teda nic nezmění)
to je super,že u tebe vše ok..at je to tak nadále po celou dobu :slight_smile: a progesteron znamená co,moc se v tomhleto nevyznám......
16. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
hnedoocka, ježíš aby jsi pak neměla trojčátka, už jsem takovou hednu holčinu tady na koníkovi viděla... :grinning: Občas i ze dvou jsou dvě, no samo je to tvoje věc :dizzy_face:

Progesreron produkuje žluté tělísko v luteální fázi a když otěhu, tak se z něho stane těhotesnké tělísko a produkuje ho tělo ještě o to víc, od 12tt plně produkuje progesteron placenta. Utrogestan, duphaston a všechn podobné léky jsou umělý progesteron, který se dodává na udržení a podporu těhu. V podstatě když máš málo progesteronu, můžeš o mimi přijít, tot tak nějak ve zkratce. Doufám, že jsem to napsala srozumitelně :sunglasses:
16. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
jojo,i to se může stát..manžel říkal,že si pak pořídíme místo auta menší autobus :grinning:

aha,tak už jsem chytřejší a je super,že to je vše u tebe v pořádku :slight_smile:
jinač mám vše uklizeno,vypráno,vyžehleno....musím se pochválit :grinning:
16. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
hnedoocka, no stačí větší osobákl :grinning: . Tak ám to výhodu že byste to měli všechno a hned :grinning: a zas nevýhodu že vícečetná těhu bývají o dost rizikovější :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tedy ty jsi pečlivka, já nemám nic, jediný co dělám z domácích prací je vaření, zbytek hold musí počkat :unamused:
16. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
blondy:jojo,umělé je rizikové a ještě k tomu dvojčátka..uvidíme...a stím uklízením nepřeháněj,a raději odpočívej :wink:
holky,hezký večer,jdu do vany a na kutě...zítra dám vědět,pokud bude ale ET,tak až večer.ppppppáááááááááá :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
blondy: tak to jsou dobré výsledky, aspoň další pozitivní zprávička.

já jsem vás přišla jenom rychle pozdravit a jdu spinkat, dnes jsem byla dlouho v práci a docela záhul. Tak dobrou noc.
16. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
hnedoocka, no co pak teprve trojčátka :grinning:

as, dobrou a hezké sny
16. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahoj holky,jsme zase zpátky :slight_smile: ET je zítra na 100%,v 10,30tam mám být..a ted k embryjkám..zůstali z 6 jen 4..máme 1-10buněčné,1-7buněčné,1-8buněčné a 1-6buněčné..zavedou mi zítra ty dvě nejlepší...jsem prý mladá,tak nebudeme riskovat vícečetné těhotenství(tím pádem tři ne)..a ty dvě si nechám zamrazit,pokud se nic nezmění.... :wink:
17. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
hnedoocka, tak doufám, že to jswou pořádní bojovníčci :dizzy_face:
Vidíš, tak mají stejný názor jako já, mě se ty tři taky zdáli hodně :grinning: . A jak se jinak cítíš?
17. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
ahoj blondy,unaveně a navíc mě dneska bolí hlava(prášek nezabral)...... :frowning2: měla jsem jít dneska opékat k rodičům od manži,ale nakonec jsem to zrušila a jel sám s pejsanem...aspon mám klídeček...
17. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
holky,dobrou..jdu na telku a do postele..zítra večer se ozvu,snad už s mimískama v bříšku :dizzy_face:
17. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky, vrátila jsem se z kola, počasí přímo vybízelo. A teď si jdu umýt vlasy a osprchovat a koukat na telku. :wink:
17. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
hnedoocka, tak držím plaekčy, ať se jim u tebe líbí :dizzy_face:

as, no tedy ty jsi sportovkyně :sunglasses:
17. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
nejsem blondy: právě že jsem to teď flákala na kole jsem byla po dlouhé době v neděli a dnes.Ale chci to napravit. Když bude takové pěkné počasí, tak budu chodit častěji.
17. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
as, jak já ti to kolo závidím..... :pensive:
Takže jestli tom dobže rozumím pověsila si hubnutí na hřebíček? :grinning: Kdy vlastně budete mít výsledky z toho imuna? :confused:
17. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Výsledky budou asi druhý týden v červenci. A hubnutí, papám vše, večer spíš zeleninu a teď chci víc jezdit na kole - škoda, aby mi leželo jenom ve sklepě.
18. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
as, no to určitě, kolo je dobrá věc... Jsem docela na ty tvoje výsledky zvědavá, zda tam bude něco nebo ne... NA jednu stranu bych ti samo přála aby bylo vše ok, ale zas na druhou stranu kdyby tam bylo něco, alespoň by jste veděli, proč to nejde, a v dnešní době se dá řešit skoro vše... Doufám, že jsi pochopila, co jsem tím dlouhým souvětím chtěla říct :sweat_smile:
18. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky,tak mám dva bobečky v bříšku 8buněčné a 12buněčné,mražáčky nejsou,ty dvě byli špatné...
18. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
hnedoocka, tak alespoň že zůstali dvě kvalitní... Tak ať se u tebe bojovníčkům co nejvíce líbí :dizzy_face:
18. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
děkuji blondy.. :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
hnedoocka, jak se dneš cítíš? :sunglasses:
19. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
normálně blondy,krásně jsem se vyspala..odpo jdu na zahradu s bráchou a s pejsanem...
snad mi dobrá nálada vydrží co nejdýl... :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
hnedoocka, jojo tak to má být... Tak si to hezky užijte :wink:
19. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
hezký večer všem přeji a dobrou..pokud zítra bude škaredě,pojedeme do cinestaru na nějaký pěkný film.páááá :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky,venku je tak všelijak...tak dneska to vidíme na obídek někde a pak na cinestar... :slight_smile: at ten den rychle uteče.. :wink: pápá
20. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
hnedoocka, co je to cinestar? :confused:
Tady je tasky nic moc, sice teplo a zataženo. jsme chtěli jít na pláž tak hold zase nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Blondy cinestar je multikino:slight_smile:
20. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj,tak kino jsme zrušili,byli jsme se najíst a pak zajeli na akci ke Globusu,byl tam Martinák,Zounar,Michal David,atd..bylo fajn :wink: ...všude se grilovalo(soutěžili),tak to tam vonělo naštěstí jsme byli najezení.....ted polehávám,protože jsem zase unavená...pak se chceme dívat na dvd komedii no a večer jedeme k ségře...
hádejte,co dneska dělm na večeři tousty(už se těším)mnamka :slight_smile:
20. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.