• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
ahoj,přeji krásný den..venku je nádherně a hned je mi lépe :wink: ... vařím obídek a pak jdu opět k ségře,bude tam i mamča,tak pokecáme,sednem na balkon, dáme kafíčko,já tedy capučíno :grinning:

jinač vše prozatím v pořádku,akorát v noci mě bolelo břicho,vlastně i včera...tak nevím,co to má být(vždy jen v noci :unamused: )
21. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Lulu:jak se máš,všechno v pořádku??
blondy a co ty:jak tam dneska máte?pěkně? :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
hnedoocka, ahoj, no v noci byla pořádná bouřka ale dnes se uděalo hezky... Ale zas se to má asi na dva dny zkazit. Abych pravdu řekal, jsme docela ráda, protože to teplo bylo už fakt skoro neúnosné...

Bolí jenom v noci? Tak to je docela zajímavé...

U mě vpadá že je zatím všechno ok, dneska mi je i docela dobře, tak uvidim, jak mi to dlouho vydrží :grinning:
21. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
blondy:co to zase máš za ufilkou fotku :grinning: :grinning: ty jsi na fotky expert :sweat_smile:
v noci nejvíce a přes den,když dlouho stojím nebo dýl chodím...ale je to mírná bolest :slight_smile: to jsem zvědavá,co z toho bude,snad to brzy pomine..
21. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
hezký večer všem přeji :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky očko..Jj u mě moc zaťukávám vše v pořádku až na to blivno :sweat_smile: ale to k tomu patří,miminko už má 9mm,srdíčko a prý vypadá moc dobře,bříško už mi leze:slight_smile:budu pěknej vepř:slight_smile:
JInak o té bolesti mě taky bolí bříško když dýl stojím nebo chodím a v noci mě taky pobolívá tak třeba je to známka toho že se miminko nebo miminka zavrtávají..tak moc držím palečky dobrou noc:slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, byli jsme na víkend u rodičů v Jeseníku, v sobotu jsme grilovali - bylo moc fajn.

blondy: co to máš zase za extra fotečku? :angry: Že se nestydíš takhle nás provokovat.
22. čer 2009 v 06:14  • Odpověz
ahoj,všem přej upršený krásný den :grinning:
dnešní noc relativně v pohoděě,bolest jen jednou a to jak jsem vstala v noci a šla na záchod,ale dalo se to....
LULU:to je fajn,super zprávičky...blivno ti je??co bych za to dala :grinning: Přeji ti,at je vše OK a koukni na nás častěji...
Kačko:co ty,jak žiješ,co mimís,už ti je lépe??že ani na nás nekoukneš holka :frowning2:
Mata:ty ses nám zase nějak vytratila,ty líná duše a udělej si to albíčko už :dizzy_face:
Asmeen:s těma grilovačkama už mě pěkně štveš,akorát chutě mi děláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: to věřím,že bylo fajn,aspon člověk přijde na jiné myšlenky...
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky,
as, hnedoocka, ale vedla jsem spor s adminkou, protože mi mojí předchozí fotku smazala s oduvodněním, že tam není osoba. Tak teď jsem jí tam schválně dala jenom půlku :grinning:
22. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
blondy:ty jsi číslo..co jí je do toho,ti admini ses tarají o co nemají,fakt :angry:
22. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
hnedoocka, no taky mi přijde že asi nemají co dělat... tohle je hlavně nějaká, která není ani napsaná dole jako admini stránky, tak fakt nevím kdo to je... Ale je fakt komická a je na ní krásně vidět, že fuknce admina z člověka inteligenta neudělá :grinning:
22. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
jinač máš krásné vlasy,zbytek bych ti pochválila taky,ale není nic vidět :grinning:
22. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
hnedoocka, no zbytek vám sem dát ani nemůžu, by jste se lekly, vždyť jsem přeci ta čarodejnice se samými bradavicemi :grinning:
22. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
ty kecko,já ti dám čarodejnice...spíš bychom padli z tvé krásy :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak to si tedy fakt nemyslím :grinning:
22. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
já si taky myslím, že blondy je modelka, stačí mi jen půl člověka a hned vidím, pokud je to teda její fotka. O minulé taky tvrdila, že je to ona a bylo o úplně něco jiného. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
Ale podle postavičky v albíčku blondy je opravdu modelka a jak už se jí krásně bříškuje bříško :dizzy_face:
23. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
ahoj holky,přeji všem pěkný den :wink: ...venku je zase humus a proto to dneska vidím na postel a postel :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
as, je to skutečně moje fotka... No je pravda že jsem modelka kdysi byla, ale to bylo za mladých let, což už je pěkně dávno :grinning:
To jsi to bříško neviděla večer, jsme jak oteklá myš, manýel se mi začíná pěkně smát :grinning:

hnedoocka, to máš dobré plány. Jak se jinak cítíš?
23. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
blondy:já to říkala,že bychom padli z té tvé krásy :slight_smile:
ráno se cítím nejlíp,nic mě nebolí...nejhorší je to večer než ulehám,to břicho docela dost bolí a jak zase lehnu,tak nic :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
hnedoocka, nikde není psáno že modelka musí být krásná... Kdyby jsi to občas viděla, jak ty holky vypadají v soukromí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hm, tak to je docela zajímavé :grinning:
23. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
no to teda je zajímavé,taky nevím,co si o tom myslet :grinning: testovat budu asi v neděli 10den..měla jsem PK,tak by mělo jít už něco vidět a jestli néé,tak mě picne :angry:
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
hnedoocka, je to už v neděli bude 10 den, to hrozně letí.... Určitě tam bude krásná druhá čárka :wink: . Jen nemůže to být takhle brzo ovlivněno pregnylem nebo nečím podobným? :confused:
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
pregnyl se drží 6 dní od vpichu...a já jsem ho měla píchnutý 12.6.večer..takže to je 11dní :wink:
23. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak to jo.... Já někde právě četla že může i 12.... Ale tomuhle já zas tak nerozumím :unamused: :sunglasses:
23. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
12??no všichni říkají ten týden..a kdyby 12dní,tak to bych měla zítra a do neděle už vyprchá :slight_smile: jdu do hajan :grinning:
23. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
hnedoocka, já nevím, říkám jen co jsem četla.... :wink: do hajan? V tuhle dobu? :grinning:
23. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
no a vylezla jsem až ted :grinning: a je mi dobře...
23. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
ahoj holky,
očko je krásně vyhajaná i s dvojčátkama, to je dobře
blondy a co ty naše těhulko, všechno v pořádku? Už jste přemýšleli, že si necháte říct pohlaví až to půjde vidět? Až nám se jednou zadaří, tak manžel říkal, že to nechce vědět.
23. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
hnedoocka, to je dobře :wink:

asmeena, no zatím vypadá že ano, dnes ani vyjímečně nešpiním, takže to docela jde.... Jen jsem dnes hrozně unavená, nicc se mi nechce a to mám zrovna toik práce :frowning2: .
No já si to rohhodně nechám říct, takže uvidim, kdy se to dozvim :grinning:. Manželovi je to tak nějak jedno, tedy pokuď vím. Nějak moc jsme se o tom nebavili :grinning:
24. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.