• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
blondy:kde máš fotečku,zase ti ji smázli?? :astonished:
24. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
hnedoocka, no jasně, včera to bylo s adminkou na dlouhou dizkuzi. Dokonce mi pohrozila, že prý ještě jednou poruším pravidla, a blokne mi nick... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
to je ale pipina :angry:
24. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
nic jdu k mamce..pápá
24. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
měj se hezky. pá
Já už se nehodlám rozčilovat... :wink:
24. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
blondy: jestli ti blokne nick, tak se hned nahlas pod jiným, ale dej nám o tom vědět. Stejně jako by nebylo jedno co tam máš za obrázek. Nevím co je na tom tak strašně důležitého.
24. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
as, já taky ne, zvlášť, když já žádná pravodla neporušila....
Co ty, jak se vůbec máš? :sunglasses:
25. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
dobré ráno všem..dneska jsem vstala s bolestí hlavou,asi jsem nějak špatně spala :frowning2:
ale za to jsem měla krásný sen,že jsem testila a měla tam // :grinning: jak jsem se probudila,byla jsem docela zklamaná,že to je jen sen...uvidíme,uvidíme,vůbec se necítím těhotně,spíše na mrchu :pensive:
25. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
hnedoocka, vždyť jě ještě brzo na to, aby jsi něco poznala... Tak snad bude sen skutečností :dizzy_face: :dizzy_face:
Mně je taky dnes nějak až nezvykle blivvno, doufám že to přejde, se mi to dnes moc nehodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
já vím,že ještě nemůžu mít žádné příznaky...ale fakt se cítím na mrchu mrchovatou..a jestli má přijít,tak přijde,to už neovlivním :confounded:

tak zkus něco sníst,třeba to přestane,přinejhorším to vybliješ,no :grinning: a dneska máš nějaké plány,že se ti to nehodí?
25. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Jo to máš bohužel pravdu... :confounded:

Snědla jsem jogurt a meruňku, tak uvidíme. Já nezvracím, jen mám žaludek jak na vodě a to je možná ještě horší, než kdyby to šlo ven :grinning:
No plánů mám spousty, musím tu toršku poklidit, zajet si pro výsledky z krve a odpo na letiště, přiletí mi na týden kamarádky. Takže to bude docela náročný týden :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
to se máš,to bude ale jízda :grinning: 3 ženské....
25. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
hnedoocka, jak jsi přišla na to že 3? :confused:
25. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Čtu ti myšlenky :sunglasses: :grinning:
Jsem to četla snažilky ze zahraničí....semtam tam zabrousím a potají vás šmíruji :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Tak ty jsi takovýhle šmíráček jo :grinning: :grinning: :grinning:
No máš pravdu, tam jsem to holkám psala :wink:
25. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
jojo,né píše si tam s Váma Zuzka,my si sní píšem taky..a když k nám dýl nechodí,kouknu k Vám a hned vše vím :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
jdu směr vana..musím si umýt vlasy a snad mě to probere...
25. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
hnedoocka, jojo vím, že si se Zuzkou píšete :wink:
Já se zas jdu pokusit vytřít koupelny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
blondy,tak mám na testu //..
a sílí...snad stále budou :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky kolky, jdu vás jen pozdravit, mám nějak nabytý víkend.
Očko: hoď fotečku, jsem moc zvědavá na testíky. Je to super zprávička. :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
očko... :dizzy_face: :dizzy_face: moc držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
díky,zítra je tady hodím
27. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Očko držím palečky,moc ti to přeju!!!
My se máme fajn,je nám tedy pořád těhu blivně ale jde to včera jsme teda byli na pohotovosti kůli špinění ale dostala jsem duphaston a askorutin a dnes už ok,ukázalo se že miminko je v poho má 2cm (za týden vyrostlo o 1cm):slight_smile: a už má bambulky na ručičky a nožičky to špinění nic nebylo ale jistota je jistota:slight_smile: jinak máme polehávat a nepřepínat se..
28. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
lulu:nevím nevím,čárečka dneska nezesílila a zdá se mi slabší... :frowning2:
28. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Peťo já jí měla z ranní mnoči vždy slabší tak ty první dva dny než z té odpolední,tak se nebuj,já jsem jí taky měla jednou silnou ppak slabou ale za dva dny už jen sílila,,taky bude určo sílit!!Držím palečky
29. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Luci uvidíme,dneska budu testovat až odpo....tak dám vědět :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky, co děláme až na třetí stránce, hned nás musím trošku popošoupnout.
Měla jsem super víkend. V pátek grilovačka, v sobotu přijela kamarádka, tak jsme šly hrát kuželky a na papáníčko a v neděli jsem se aklimatizovala - to jen tak ve stručnosti. :wink:
29. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak já nás pošoupnu na první stránku a během chvilky jsme zase na druhé stránce.

blondy: co ty? Jak se vede? šetříš se?

lulu: jsi teď na nemocenské? Matně si vzpomínám, že jsi sháněla práci a to se asi teď tím těhotenstvím vyřešilo ne? Nebo jsi nakonec ještě někam nastoupila?
29. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
As jsem pořád na úřadu práce,do práce už nemůžu a než jsem stihla něco sehnat otěhotněla jsem ..takže asi ve stručnosti jsem na úp a neschopenka je stejnak všem jedno nikdo mi jí neproplací takže v srpnu dostanu poslední podporu a apak až do porodu nic:frowning2: bude to veselé s takovýma měsíšníma splátkama..ale co se dá dělat..ale za to miminko to stojí my to nějak zvládnem a pak už bude dobře horší je že na rodičovský příspěvek (7600kč) mám nárok jen 21měsíců a pak jen 3800do 4let dítěte ale panč budu doma jen tři roky tak mě stát obere o 54tisíc..takže pěkná svin...!kdo může za to že jsem otěhotněla nezaměstnaná a kdo může za to že je krize??...no jo český stát..ale ono to nějak bude....
30. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.