• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Ahoj holky,

hnedoocka, no super, tak jak to s tebou vypadá,sílí :dizzy_face:

as, no snažím se šetřit, i když se přiznám, v poslední době mi to teď moc nešlo až mi manžel nadával. Ale cítím se docela dobře, včera jsem sice asi po týdnu maličko špinila, ale opravdu jen maličko. V neděli letím do čech, tak už se těším, až v pondělí mimi uvidím :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
blondy:test mám v albíčku a zase budu dneska testit....
dneska mi není dobře,je tady dusno+vlhko a jsem nějaká zmožená :unamused:
1. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
očko...krásné // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted už bude jenom dobře :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahoj cambi ,snad jo...ms bych měla dostat zítra,tak snad nedorazí mrcha jedna hnusná :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
hnedoocka, je tam krásná. Ohromná gratulace. Já věděla, že to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Určitě nedorazí, co by taky u tebe dělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
blondy díky moc :dizzy_face:
a co návštěva dámská,už odjela??bylo fajn? :wink:
1. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Očko tak mooc gratuluji strašně ti to přeju a teď už se jen šetřit a hladit bříško..moc držím palečky do dalších měsíců:slight_smile:
1. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Luci děkuji :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Všem přeji krásný slunečný den............ :dizzy_face:
2. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
My tobě taky Peťo:slight_smile:a kdy jdeš na první kontrolu nebo tak??určitě se nemůžeš dočkat :dizzy_face:
2. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
ko mám ve středu v 9hod...odeberou krev+UTZ :slight_smile: jo,už se těšíííím
2. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
To ti věřím já se na svojí první kontrolu taky hrozně těšila a taky jsem to potvrzení těhu a vidění toho malinkýho obrečela ještě v ordinaci :grinning:
2. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
hnedoocka, jojo, už odjela, a byla docela pohoda :sunglasses:

Holky předem se omlouvám, že tu teď moc nebudu, ale hrozně mě zlobí net a to že se připojím je spíše náhoda. A tady hold všechno dlouho trvá, není to jak v čechách....
3. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
já mám na testíku krásné //...ALE bohužel od neděla špiním(nekrvácím)..nevím co to sakra je a už mám docela nervy..nejraději bych jela ihned do nemocnice,ale když mám zítra tu kontrolu a odběry,tak to už nějak vydržím :confounded: co mi zbývá.....
zítra ráno se ještě testnu,snad tam pořád budou a na ko budou jen ty nej zprávy :dizzy_face:
blondy:jak ty se máš??
7. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Očko nebuj vše bude ok a to špinění to je normální vím že se to lehce říká ale taky jsem špinila a dr se tla kdybych nebyla těhu kdyby by měl přijít ms a já že zrovna tyhle dni a ona že prej se stává že těhotné ženy v době očekávané ms špiní v těhotenství.snad jsi to pochopila.a nebo se taky miminko navrtalo na nějakou žilku tak vydrž do zítra a neboj se a hlavně se šetři polehávej a tak!!
7. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás zas jen pozdravit... :sunglasses:
Miminko, je ok, odpovídá začátku 12tt a má 4 cm. NT sreniing negativní. Tak to je asi tak hlavní. Mějtev se hezky a snad se na vás zas přijdu brzy podívat :dizzy_face:
8. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás pozdravit po delší odmlce, byli jsme na prodlouženém víkendu na Jižní Moravě a bylo super, počasí nám krásně vyšlo.

blondy: tak to je dobře, že je vše o.k. :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
hodnoty HCG je 2411 :dizzy_face: stále špiním....ale skoro pořád ležím....snad to ustane...UTZ mám příšt.pátek

blondy:to je skvělé..........at je vše dál v pořádku :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Jak tak koukám, tak tady mezi vámi budu asi jediná netěhule. :confounded:
10. črc 2009 v 06:38  • Odpověz
as, neboj, brzy nás doženeš. Jak jsi na tom s těmi výsledky, už by měli být ne? :confused:

hnedoocka, to je krásná hodnota, neboj, všechno bude ok, špinení přeci nemusí nic znamenat, vezmi si třeba mne...
To bude tvůj první UTZ? :confused:

Do albíčka jsme dala fotečku, akorát se nekoukejte na tu velikost, ona to nějak blbě změřila, protože den předtím mělo u známého 3,9 na NT rovné 4cm :grinning:
10. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
blondy: tak výsledky už máme, a opět nám nic nenašli, vše máme v normě. Takže jsem se objednala k léčiteli do Svitav i s manželem, jedeme tam během naší dovolené, kterou budeme trávit opět na Jižní Moravě na konci srpna.
Koukala jsem ti do albíčka, a bobeček už krásně roste, je tam krásně schoulený. :dizzy_face:
16. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
as, hm, tak to je fakt zajímavé..... Takže krom těch horších spermijek je tedy vše ok, jestli tomu dobře rozumím... Hele a dělali vám takovéto speciální vyšetření spermií, jestli mají "čich"? Oni můžou být v pořádku a pohyblivé, ale když to nemají, prostě se sami do vajíčka nedostanou. To měla kamarádka, roky jim říkali, že jsou zdravý, že to není možné že to nejde a pak tohle...

A copak je s hnedoockou? :confused:
20. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj
očko...je mi to velmi líto :frowning2:
27. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
blondy: dělali nám imunologické vyšetření a zároveň u toho bylo zjištění, jestli nemám proti manželovým spermijkám nějaké protilátky, ale to je v pořádku. A byli jsme na umělém oplodnění, kde nám zaváděli spermijku přímo do vajíčka, tak si myslím, že kdyby se mi tam sami neprovrtali a s pomocí by to šlo, tak se nám povede i umělé, ale to bohužel nevyšlo ani dvakrát.
Blondy, máš novou fotečku v pase? To už tam v dálce jsi ty?Otočená zády? :grinning:
30. črc 2009 v 06:24  • Odpověz
Ahoj holky, jen tak nás popošoupávám trošku na začátek.
Jak se jinak máte?
7. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
as, ahoj, tak to jsem zvědavá, jak nám to dlouho vydrží :grinning:
Já se mám dobře, zítra letím do čech, tak tu musím torkšu poklidit a tak, po ránu jsem byla cvičit, pohoda :sunglasses: . Co ty?
7. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
cestovat letadlem v těhu ti nic nedělá?
My jsme s kamarádkou v týdnu vymysleli super akci, že zítra pojedeme překvapit kamarádku, která se nám vdává (je to od nás přes 300km), tak skvěle jsme to měly vymyšlené, protože ta kámoška s náma vůbec nepočítala. No a dnes jak jsem v práci psala dnešní datum, tak jsem se zarazila a uvědomila jsem si ,že nemá tradičně svatbu v sobotu, ale že to její datum je už dnes, takže z hurá akce nic nebude. :grinning: :angry:
7. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
as, hm, tak to jste tedy vymyslely špatně :grinning:
Cestování letadlem mi nevadí vůbec, je to úplně v pohodě...
Jinak kontrola ok, miminko roste přesně dle tabulek a vše je v pořádku :dizzy_face:
15. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit a tak jsem si uvědomila, že už je to rok co jsme tady začínaly a psaly, jak rok 2009 bude úspěšný, tak já teď věřím, že bude úspěšný ten rok 2010 :dizzy_face: .
28. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Asmeen.držím Ti palce aby hlavně pro Vás byl ten rok úspěšný!!
28. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.