• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
asmeen v lednu by to byli dva roky
29. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
no, tak to už je taky pěkně dlouho. Tak super, že to máte takový povánoční dáreček nebo před novoroční.
29. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz
jo jo po roce mi zjistili PCO,mudr nasadil metformin, ten mi zfunkčnil vaječníky a clomex to jen dorazil :grinning:
29. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
As: jojo, s tou luteální fázi je to přesně tak :wink: :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky tak sedačka nic:frowning2: ale neva ona se někde časem nějaká vyloupne co bude k světu za to jsem si ale koupila záclonu a závěsy už visí a je to nyny :slight_smile: :wink: doktor dobrý jsem zdravá prášky mám na další tři měsíce a manža půjde na spermio asik až za dva měsíce dáme mu prej ještě čas říkal doktor takže nic nového pod sluncem.. :frowning2:
29. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz
Jájí teď jsem se to teprve dočetla a obrovskááá gratulace ke dvěma!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz
achalteke:gratulace taaaa nejvetsi co muze jen byt!!!!!!!
30. pro 2008 v 07:31  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno holky,
už jsem se bála, že se k Vám do toho Nového roku ani nedostanu, protože mě stršně po ráno pozlobil PC, ale už to je snad dobrý. Ťuk, ťuk... :dizzy_face:
Mě dnes zase teplota klesla, ale nevzdávám se. Když jsem ráno zjistila, že doma máme necelých 17 stupňů, tak jsem si říkala, že to bude možná i tím :wink:
A tady je graf pro zvědavky:
http://www.fertilityfriend.com/home/204321
30. pro 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holky,porad mam negativni test...jsem asi na pokraji zhrouceni.....ne delam si srandu,ale brecim jak zelva...!!!Mamina me porad uklidnuje,ale to uz je ted asi zbytecni....alespon budu zitra pripravena na ten negativni vysledek lip!!!ale uz bych alespon mohla prestat brecet....
30. pro 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
Ivu, to mi je tak moc líto :pensive: :cry: Pořád stejně doufám v zázra, že Ti zítra řeknou dobrou zprávičku. Říkali Ti kdy máš testovat?
30. pro 2008 v 10:12  • Odpověz
rikali,ze at radeji netestujeme a kdyz uz tak pry tim nejcitlivejsim co budeme mit!Rikali ze se HCG nekdy nemusi ukazat a ze test to potom neukaze,ale ze v krvi jsou jeste dva nejake dalsi hormony,ktere se zvysuji v tehu,tak podle tech to pry pak jde urcit....ale ja se snazim smirit s tim negativnim!!!Takze brecim a brecim...jak mala holka opravdu!!!
30. pro 2008 v 10:14  • Odpověz
ahoj a dobré ranko všem snažilkám a těhulkám :wink: já se dnes měřila,teplota pořád stejná 37st..zítra bych to měla dostat,tak začínám být trošku nervozní :angry: zkusím testík zítra ráno a doufám,že ta čárka bude silnější něž včera..
ywushko a kolikáty den je to dnes po ET,já mám 14..nepropadej panice,může se ti to ukázat až den 18..přeji ti to :dizzy_face: aby byly na testu//
30. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
Noo dnes 11.den a zitra jedu na odbery!!!Snazim se byt klidna,ale nejak mi to nejde
30. pro 2008 v 10:19  • Odpověz
mi se ukázala poprvé čárečka v den 12.ale slabá..včera byla o trošku silnější,tak uvidíme zítra..a menzes máě dostat kdy??nějaké příznaky?? :wink: třeba těhu??
30. pro 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
Ivu: neztrácej ještě naději, na brečení je času dost vždycky. Zkus to do zítra vydržet a uvidíš, co ti řeknou oni :dizzy_face:
Hndoocko: ta teplotka je ukázková, myslím, že to je stejně jasné jako u Jáji :wink: :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
mě čeká ko a odběry v pondělí :frowning2: do té doby se asi zblázním..a mezitím si třeba nebyla na kontrole,jak máš vysokou sliznici,atak..měříš se taky ráno?? :wink:
30. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
Priznaky zadne,MS by mela byt dnes nebo zitra!!!Jedinym priznakem byly snad jen bolestive prsa a to bylo kolem 6.dne od transferu!!ale ted vuuubec nic...ani bricho me neboli,ani me nikde nepicha,ale mam silenou chut porad na neco majonezoveho s jak jsem nikdy nejedla syry,tak ted je mam kazdy den k snidani :grinning: !!!Ale to je tak vsechno!!!
Jsi me uklidnila s tou careckou ten 12.den,to mela i moje sestrenka!!!
30. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
Hnedoocko neboj, ono to nakonec uteče, ani nebudeš vědět jak :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:25  • Odpověz
ywushko..moje sestřenka..nedostala menzes..dělala si test,po čárce druhé ani stopy!!poprvé se jí čárka ukázala až byla v 5tt a to opravdu hodně slabá..a mimi na UTZ dr. viděl až v 7tt..tak nepropadej panice,můžeš to mít přesně jak ona..holt někomu to ukáže už 8 den po ET a někdo si musí počkat..ale hlavu vzhůru,dopadne to dobře,mimísek tě chce jen trošku postrašit :wink: zítra budu držet palečky :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:27  • Odpověz
ne na zadne kontrole jsem nebyla od te doby...!!!A teplotku nemerim,na tom jsem strasne lina!! :grinning: Ale treba kdyby jste me poradily,tak to budu zkouset i ja :grinning:
30. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
mě vaječníky právě taky nebolí,jen k večeru trošku..a prsa mám trošilinku citlivé a někdy mi v nich vystřeluje bolest mírná..co akorát mám tak staršné návaly horka..potím se jak bravek někdy :grinning: ale to může být těmi hormony..jojo,musíme čekat..ale uvidíš,že to čekání bude stát za to :slight_smile:
30. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
na to je odbornice kackark,co jsem tady tak četla..já jen vím měřit ve stejnou dobu hned po probbuzení..
30. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
Ivu: na měření vůbec nic není, zvolíš si hodinu, kdy vstáváš, musí to být ta nejranější (např. když jdeš do práce), pak si dáš budíka a každý den ve stejnou hodinu změříš teplotu a klidně můžeš spát dál. Hlavně žádné vstávání před měřením :wink: :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:33  • Odpověz
kackark..a ty se budeš testovat ve čtvrtek?? :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
Holky, ptejte se na cokoli, co budu vědět, odpovím, ale vážně na tom nic není :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
JJ, určitě až ve čtvrtek. To budu 12DPO, tak doufám, že by tam něco být mohlo :wink: :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
a co naše čerstvá těhulka Jája :dizzy_face: určitě ještě polehává v posteli a povídá si s mimískem :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
a ms si měla už dostat??kackark,dopadne to dobře,zasloužíš si to..moc moc :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
Čau ženy jsem zadřená v práci, dneska ráno jsem testla ještě jednou - teda ne žebych to nějak potřebovala, ale když mi zbyl test :wink: no a ještě o něco větší tlustice se objevila :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
Holky doufám a věřím že budete mít také //, abychom založili těhu téma :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.