• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
MS, bych měla podle mě dostat v pátek a podle FF už zítra, tak uvidíme :wink: :dizzy_face:
Jáji, kontrola musí být :grinning: :grinning: to je jasný a chápu to :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:39  • Odpověz
jé Jáji..to ti závidím :dizzy_face: to máš super,že čárečka sílí..
30. pro 2008 v 10:39  • Odpověz
kačko žádná MS nebude -zakazuju jí to :angry: :grinning:
30. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
a Jáji,kdy si zajdeš na gyndu?
30. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
Jájo neboj, po Novém roce založíme těhu téma pro podzimní miminka, abychom se tam vešly pro všechny případy všechny :wink: :dizzy_face:
Snad ten tvůj zákaz pomůže :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
ywushko akolik ti zaváděli embryek??Mi nakonec jedno,ty dvě byly zdegenerované :frowning2: tak snad ten jeden bude bojovník :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
Očko chtěla jsem volat dnes a objednat se ale má operační den a není tam, takže zítra a v pátek půjdu počítám
30. pro 2008 v 10:48  • Odpověz
Kčko tak tak takže na vás moc myslím a držím palce!!!!!! :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Jáji..děkujeme..kackark s tou teplotou já nevím,kdybych aspon měla přes 37..ale drží se mi to stejně..když to je pod 37,tak je to špatný??
30. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
hnedoocka23:my jsme meli osm vajicek,jen ctyri se oplodnily...a 2 zustaly morulky (ty jsme zavedly) a ty dve pak byly nejake zdegenerovane,takze nam uz nic nezustalo!No u nas nebojoval asi nikdo....!!!Uz jsem ale konecne prestala brecet!Na horach se odreaguju!!!
Holky,s tou teplotou,ja do prace nevztavam,to je ten problem,jsem od konce rijna na neschopence a jeste k tomu pokazde se budim v jinou dobu,nekdy pul pate a z toho spim az do sedmi :grinning: !!!No a jsem na to mereni celkem lenoch,uz jsem to jednou zkousela,ale vydrzela jsem u toho asi 14 dnu!!
30. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, potřebuju poradit, snažíme se od července o mimčo, v neděli sem začla špinit, tak sem myslela že přišla MS, ale bylo to jen to špinění jeden den, dnes sem měla MS dostat, udělala sem si test a po limitu tam byla hodně ale hodně slabounká čárka.....je možné že bych byla těhotná...??
30. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
tak to máš větší šanci jak já..uvidíš..jsou to bojovníci,jen tě napínají :wink: já si vždycky nastavím budík na 6hod a hned se něřím a pak zase spím.. :grinning:
ywushko..už neplakej,včera jsem měla taky náběh,protže mě bolelo břicho..ale nakonec mě manžel uklidnil a já v klidu usnula..na horách určitě přijdeš na jiné myšlenky :slight_smile: a to odjíždíš zítra po kontrole??vysledky budeš vědět kdy??
30. pro 2008 v 11:34  • Odpověz
ajulinek..je to možné..já bych testovala dál,bude určitě sílit..sice jednou jsem si taky udělala test v den ms,byl pozitivní a ms jsem druhý den dostala,tak nevím..testni se zase zítra nebo po dvou dnech..a zjus si taky ráno,hned jak vstaneš změřit teplotu,pokud budeš mít kolem 37st..vypadá to nadějně si myslím :wink:
30. pro 2008 v 11:37  • Odpověz
kéééž by sílila, fakt mám strach, že ms přijde a opět z toho nic nebude
30. pro 2008 v 11:38  • Odpověz
No vysledky bych mela vedet zitra!!Jedeme v patek rano,ale jen do utery....ale je to na hotel,kde je uplne vsechno a pry nejlepsi sjezdovky na slovensku!!!Uz se nemuzu dockat,alespon budu mit uplne nekde jinde myslenky!!!
Vykoupu se hezky v bazenu,zajdu si na nejake masaze,alespon nam bude dobre!!!
Ja urcite budu nadavt ale na davy lidi na sjezdovkach,to bych se vzdycky zblaznila!!!Nesnasim fronty a cekani :grinning: !!!A zitra se po ceste jeste zastavime v olmypii,mam vyhlednute krasne rukavice lyzarske,musim si udelat nejakou radost...
30. pro 2008 v 11:40  • Odpověz
každá má vždycky strach..ale jednou to vyjít musí.. :dizzy_face: držím palce a dej vědět
30. pro 2008 v 11:41  • Odpověz
no jasně,ywush..ale jestli ti to potvrdí z krve,že jsi těhu,tak se šetři a být tebou,tak bych nelyžovala..tam si spíše vychutnej masáže a bazének :wink:
30. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
Ja bych tam ani neodjela na ty hory kdybych byla tehu!!!To manzel vi,ze by musel jet sam jen s jeho sourozenci!!!
30. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
Co mate dnes holky na obed??Delam cocku,manza se na ni strasne tesiii:slight_smile:)Je na cestach s kamionem,za chvilku by mel prijet (teda ve dve by mel prijet):slight_smile:!!
30. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
já dneska nedělám nic,jsem sama a z těch svátků jsem přejezená a jídlo mi leze krkem..zítra zase silvestr,takže nějaké ty jednohubky..chlebíčky(dietka) :grinning: a Nový rok udělám,čočkovou pol.,uzené maso a bramb.kaši.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
nooo taky jsme uplne rozmlsani!V nedeli jsme byli na veceri s jeho rodinou,vzdycky kdyz prijede jeho sestra s manzelem a synem z italie,tak nas vsechny pozvou na veceri a dnes zase pozvam nas muj tatka,takze zase budeme jen pribirat!:slight_smile: Ale s velkou radosti pojedu,mame jet nekde na stejky:slight_smile: to ja rada!!!!
30. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
jdu si na chvíli lehnout,jsem navená z toho utrogestanu :pensive:
30. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
Ty jsi unavena z utrose??Ja si ho vetsinou zavadim....prtoze mi taky nedelal moc dobre!!!Tak hezky odpocivej,at ma prda klid!!!
30. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
ywush,tak to se máte,steaky já taky ráda..tak si to užijte a bav se :wink: lepší než plakat doma :slight_smile:
30. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
Tooo jo pa
30. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz
já si zavádím 6xdenně..jsem z něho přejetá :sweat_smile: v noci spím jak nemluvně..a přes den vlastně taky tak..na 2 hodky si musím vždy lehnout.. :grinning:
30. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz
ywu: z jakého CARU jsi? Já chodím na UNICU a tam mi řekli, že se testuje až nejdříve po 14 dnech, dřív se to prý většinou neukáže. Já jsem dnes 10. den po ET, mám zavedený 2 blastocysty a taky se mi dnes nic neukázalo. Samozřejmě jsem to taky pěkně ořvala, ale stále si ještě v koutku duše říkám, že přece je to jen ještě brzy. Mám podle dr. testovat až v pondělí 5.1. Tak ještě nezoufej, i když i já už propadám panice, pořád je šance!!!!
Těch Tvých 11. dní je nějak brzy! Jedna známá dokonce ani po těch 15 dnech na těchu testech nic, a až jela na krev, tak se teprve ten den začala ta druhá čárka rýsovat.
30. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Holky, vařila jsem, tak proto jsem se odmlčela. Měli jsme rýžovou polévku a segedín s domácíma knedlíkama a já se zase přež.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sotva se hýbu.
30. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
iveta11:Na obilnak v brne!!!No tady se chodi 12.den od ET na krev!!!Dekuji zase me nekdo na par hodin uklidnil,ale mam podezdreni,ze dostanu MS!!!Nikdy me nebolelo bricho pred ani behem MS a ani ted...ale tak se mi to zda!!!Jsi hodna...!!!Treba mas opravdu pravdu,tp uvidime zitra...!!!
30. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z Jeseníku. Taky jsem se ráno měřila zase v 5:30 a teplotka 37,1 ale i přesto mám strach, že na mě ta mrcha dnes nebo zítra vybafne. A to se pak asi zhroutím.
Ivuš 11den po transferu to může být na testování taky opravdu brzo, nám doktor doporučil nejdříve 12den, ale i to se nemusí ukázat. Takže nejlepší to bude z té krve. Moc ti držím pěstičky,aby to byl tvůj případ. :slight_smile:
30. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.