• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Mockrat vseeeem dekuju opravdu jste me dnes strasne pomohly!!!Uz je mi mnohem lip!!!Treba to dobre dopadne a kdyz neee,tak se zase bude pokracovat dal!!!Ale dnes opravdu nebyt vas,tak se asi zhroutim!!!
30. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
Ahojky as zdravím na hory, teplota je naprosto úžasná, gratuluji :dizzy_face:
Ivu: pokus se dnes strávit den tak, aby ti to co nejrychleji uteklo a zítra se uvidí, ale vážně tomu věřím, že na vás budou čekat dobré zprávy. A ty výsledky z krve budeš mít hned?
30. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
ahoj Asmeen..taky mám takový pocit od dnešního rána :frowning2: do zítřka asi nepřežiji..budu si muset zajít nějakou zábavku na chvíli,at nemyslím na to pořád..asi si zajedu s manželem v klídku na nákup a projdeme město :slight_smile:
30. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz
kackark:no to nevim jak dlouho trvaji vysledky...myslim si ze si pak budu muset na ne volat,ale to uz nejak preziju,at uz to budou zpravy jakekoliv
30. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
Já doufám, že ti to ale řeknou ještě ten den, a že Tě nebudou napínat.
S manžou taky uvažujeme o nákupech, nějak mi to nechce vůbec utíkat :frowning2:
30. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
Jo to my se zastavime zitra v olympii,manzelovi uz se totiz nelibi ta jeho lyzarska bunda a v sobotu si jednu vyhledl ve sportu,tak si ji urcite bude chtit koupit!!!
30. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
JJ, musíme si dělat radost :wink: :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
to si piiiiis!!!To je to nejednodussi co clovek pri tomto cekani a cekani muze delat....a kdyz uz se pak dozvi neco negativniho,tak aby mel alespon z necoho radost!!!
30. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
já když jsem byla odběry krve.tak jsem si na ně počkala a do 40min byly..ale to bylo v nemocnici,nevím jak to chodí ywush u vás..
30. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz
autor
Ivčo, budu ti držet pěstičky, aby si to měla tak rychle jako hnedoocka :dizzy_face:
Nejlepší radost, je ta, kterou si člověk udělá sám :grinning: :grinning:
30. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
Jo to mas pravdu a kdyz to jiny za tebe neudela tak si to proste musis zaridit sama :grinning: !!!
Hnedoocka:ja nevim,uvidime!Ale kdyz jsme tam jezdila na odbery behem stimulace,tak jsem si vzdycky na vysledky musela volat az kolem jedne odpoledne!!!
30. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
při tom nákupu si asi koupím i vložky,fakt se dneska necíttím :frowning2:
30. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
autor
Ivu: tak, tak, horší je, že jsem tak líná, že se mi ani nechce oblékat, malovat, nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá, jak to zvládnu v práci za pár dní... :unamused:
Hnedoocka: to snad ne, když tam ta druhá byla, tak přeci nemůže jen tak zmizet :wink: :wink:
30. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
kackark byla..ale po mé zkušenosti,(kdy se mi objevila čárka a já to dostala)raději nevěřím,že bych mohla být těhu..každopádně zítra se znova testnu a ráno změřím..
30. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
To je dobrý nápad :dizzy_face: Alespoň se uklidníš a budeš mít jistotu :wink: :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
a jestli mi to vyjde..asmeen taky a ywush taktéž,,tak to pořádně oslavíme :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
a pak oslavíme kackark to tvoje těhu :grinning: :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
autor
To je jasná věc... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
holky tam vám nevím jak jsem na tom já teplůota 37.1 čípek strašně vzadu a takový jak špička nosu příznaky žádné a ms má být a ž v pátek jak já to vydržím to nevím každopádně bych se chtěla s vámi hlásit v podzimních miminkách:slight_smile:
30. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz
lulu,ty si kontroluješ čípek??
30. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
teplotu máš taky krásnou..tento týden máme ale perný..každá očekává mrchu :angry:
30. pro 2008 ve 14:38  • Odpověz
kackark:tak to moc dobre znaaaam jake to je kdyz se nekomu nechce se ani malovat!Ja jsem uz dva mesice na neschopence-od prvni stimulace a ze zacatku me to delalo strasny problem se nekam vubec vyhrabat!Ted se vzdycky rano jdu vysprchovat a alespon si vyfoukam vlasy,ze kdybych pak nekam chtela jit,neco nakreslim na oblicej a muzu vyrazit!!:slight_smile:
To si piste ze to pak poradne oslavime,ja jsem si na zitra koupila i deltsky ovosny sampus,ze kdybych neahodou byla tehu,tak nebudu pit nic alkoholickeho,to teda dodrzuju po celou dobu po transferu,nepiju ani colu,protoze to ma kofein a kavu jsem nepila nikdy :grinning: ,takze dodrzuju vsechno co bych mela!!!
30. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
Ahojky lulu, no vidíš, já úplně zapomněla na čípek. Možná bych se na něj mohla mrknout :grinning: :grinning: :grinning:
Víš kolikáty den jsi po ovulce? Protože taky vypadáš moc nadějně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, co takhle zapřemýšlet nad názvem toho tématku... Napadlo mě např., Těšíme se na naše podzimní štěstíčka :slight_smile:
Ale založila bych ho, až bude větší polovina těhotných, aby to ostatním nebylo líto, co vy na to?
30. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
Ivuš: z tebe bude vzorná maminka :wink: :dizzy_face:
No a jak zatím vidíš, tak místo malování se tu s vámi vykecávám :grinning: :grinning:
30. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz
kackark,já mám 16DPO..značí to něco??kackark,velmi dobrý nápad..kdybychom tam byly všechny :dizzy_face:
Holky mě se taky nechce malovat,jsem zhnilá jak veš :angry: kávičku,tu už jsem neměla od začátku stimulace..ale dala bych si,chybí mi :frowning2: a dětský šampusek,ten máme taky :grinning:
30. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz
j tak to bohužel nevím,mám cyklus pravidelně po 26dnech a ovu měla podle všeho proběhnout 17prosince..jestli tak proběhla ale nevím ale ím že podle těch kalkulaček to mělo být začátek pl období od 17pros a konec někdy kolem 22prosince,snažili jsme se ale celý měsíc jak to ale bue nevím pač do ms jsou furt ještě tři dny a to se může vše změnit moc naději si totiž nedávám..jednou se to sice povést musí ale že by zrovna teď to je k neuvěření,nevím no,každopádně se spíš připravuji na to zklamání co mě doprovází už od září 2007..ovšem bylo by krásný kdyby se teď zadařilo to by nám to miminko totiž skoro do bříška nasadil ten ježíšek:slight_smile:..já už taky uvažovala o tom že si koupím ty ovu testy ale nevím zda je na ně spoleh,jsou dost drahý tak bych nerada dyby to kecalo a bylo to furt zkreslený,uvidíme v pátek nejni lepší recept jak zjistit těhu než čekat.. :wink:
30. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
kackark:to doufam...dokonce i manzel me slibil,ze prestane kourit,tak to budeme teeeemer bezchybny par :grinning: !!!on totiz vsechny tyto "neresti" dohani i za me:slight_smile:)!!
30. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
hnedoocko: Lulu jsem se ptala kvůli testování víš, jestli by třeba nemohla testnout toho 1.1. o den dříve. Ty když si 16DPO, tak by už zítřejší čárka měla být krásně vidět, tak určitě testní, ať se uklidníš :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz
no pokud to ted nevyjde asi zkusim i tu vasi metodu toho mereni....treba me to neco ukaze!!!Ale jak se znam,to me nebude bavit moc dlouho!!!
30. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
lulu: tak to nic, myslela jsem jestli třeba najisto nevíš kdy ovulka byla. OVU testy jsou fajn, a mě krásně korespondují s teplotou, tak to mám dvakrát pojištěné. Koupila jsem je tady v bazárku od Verusinka za 150,-Kč 10 kusů - to si myslím, že už jde :wink: :dizzy_face:
Ivčo: tak to by bylo fajn, kdyby si to manža s tím kouřením rozmyslel :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.