• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
testnu a dám vědět :dizzy_face: holky,tak já se teda jdu už konečně namalovat a vyrážíme na nákupy :wink: aspon se odreaguji.. :slight_smile: prozatím pá snažilky
30. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz
autor
hnedoocko: pá a kup si něco hezkého :wink: :dizzy_face: My to pro dnešek vzdaly, prý až zítra dopoledne, tak uvidíme :wink:
30. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz
kdyby ovu proběhla opravdu toho 17prosince byla bych dnes 13DPO to by možná vysvětlovalo tu včerejší // ale byli až po limitu a byl to jen stín tak si z ní nic nedělám snad jen malá naděje:slabé //,vysoká teplota,čípek krátký hodně vzadu atakový jak špička nosu ale inak nic víc nic víc nevim takže naděje??50-50? :unamused:
30. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
lulu: co víc by si chtěla, myslím, že žádné další symptomy pro začínající těhu nejsou... :grinning:
30. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz
lulu:taky si to mysliiim....!!Vypada to nadejne!!!
30. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz
a potom az bude tady vetsina tehulek,tak si zalozime nejakou bezva diskuzi o tehu....!!!Doufam,ze uz to bude brzo pro nas vsechny....
30. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
lulu: neboj dobře to dopadne. Vánoce jsou přeci kouzelný čas, tak proč by se nemohl stát zázrak...? :dizzy_face:
30. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
Ivčo: jasně, už se na to moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2008 v 15:01  • Odpověz
Uz mi dorazil manza...:újdu si za nim chvilku povidat,jinak me zase bude za chvilicku brblat,ze sedim u pocitace tak ho znam :grinning: !V pul seste jedeme na tu veeecu,to abych uz radeji nic nejedla!!
30. pro 2008 v 15:06  • Odpověz
to je pravda ještě přeci existuje nějaké to kouzlo vánoc a co víc si přát něž aby na nás konečně sedlo,,já už bych žádný jiný příznak těhu nechtěla,krom toho že už jsem takle nadějně vypadala několikrát a pak z toho nic nebylo téhle naději začínám trošku věřit,sakra jednou se to přece povést musí tak proč né teď musím tomu začít věřit,ale když já pak nechci být zas zklamaná to je pro a proti jedno z druhým už mi z toho jde hlava kolem ale touha je přece zázrak a zázraky se dějí na vánoce tak tomu musím začít věřit a když se zklamu?to nic vyjde to jindy tak vzhůru do boje:slight_smile:
30. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
Ivčo: tak si to teď spolu hezky užijte :dizzy_face: Jinak ten můj občas brblá taky :wink: A dobrou chuť k té lahodné večeři :dizzy_face:
30. pro 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
Lulu: jsem ráda, že sis toi přebrala a stala se z Tebe bojovnice a začínáš tomu věřit :dizzy_face:
30. pro 2008 v 15:09  • Odpověz
holky já musím teď běžet jedem pa ale večer se zas ozvu nebo aspoň vás zas dočtu a zítra asik udělám testík,ráno mám cyklus 26dní a zítra budu 24DC tak třebas se něco objeví a když ne nebudu ztrácet naději dokud neuvidím zas tu mrchu na spodním prádle tak se opatrujte a pááá :wink: :slight_smile: ivu přeji dobrou chut a hnědoočko dobře pořiď a žádné vložky nebudem je ani jedna z nás potřebovat!! :slight_smile: musíme věřit!!!
30. pro 2008 v 15:11  • Odpověz
autor
lulu: tak se mi líbíš :dizzy_face: Měj se hezky a budu se zas brzy těšít. My jdeme zase vyvenčit tu naši "opičku" chlupatou, milovanou :wink: :slight_smile:
30. pro 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
Holky, tak jsme nakonec přeci jen na ty nákupy vyrazili a to co se v obchodech děje, to je děs. Jsem šťastná, že jsem doma a to jsem si nekoupila ani nic pěkného. Tak příště :wink: :dizzy_face:
30. pro 2008 v 18:31  • Odpověz
přesně..obchody přeplněné lidmi..no katastrofa..jak kdyby měl být konec světa :grinning: jeli jsme nakonec jen do obchodu nakoupit nějaké to jídlo..a nic pěkného jsem si nekoupila..jo bych zapomněla,vlastně vložky :angry:
začíná mi zimnice a bolesti svalů,což mám před Ms,takže moc nedoufám už..zítra ta mrcha určo dorazí..manžel už je z toho taky posmutnělý :frowning2:
30. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
holky, užíváte někdo femigard??je fakt tak dobrý,jak se o něm píše..nebo užíváte i něco popř.jiného a můžete mi třeba napsat,k čemu je co dobré..
Jsem přemýšlela,že pokud to ted nevyjde,žačnu cvičit podle Mojžíškové.. :wink: snad to pomůže,děkuji za rady
30. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
Hnedoocko zimnice a bolesti svalů jsou taky příznaky těhu tak nezofej a femigard jsem užívala asi měsíc a půl apak jsem se vybodla ale teď ho mám znova a od nového roku budem pít poctivě 3krát denně tři měsíce a,hodně holkám pomohl tak určo pomůže i nám tak to zkus taky ty penízky za to stojí...
30. pro 2008 v 19:19  • Odpověz
je k dostání normálně i v lékárně??no spíše to připisuji menstruaci,mám to takhle vždycky :angry: no asi si ho teda koupím..a nepříbírá se z toho??já třeba brala calibrum babyplane a pěkně jsem z toho kynula,tak jsem ho vysadila..a byla jsem pořád nafouklá :unamused:
30. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
očko: taky užívám Femigard a myslím, že díky němu se mi přestaly dělat cysty a mám pravidelný cyklus, a taky mi kleslo FSH, ale opravdu nevím zda to přisuzovat Femigardu.
30. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
hnedoocko: Femigard si myslím, že v lékárně nekoupíš, jen přes net. Já užívám ještě 2 tabletky kyseliny listové denně a speciální vitamíny, co jsem si koupila od své gynekoložky. To je tak všechno. Hlavně nezoufej, dokud nám nedorazí MS, tak máme šanci, aby to dobře dopadlo :wink: :dizzy_face:
30. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
ahoj holky..mrcha ještě nedorazila..ale dělala jsem dnes TT..bohužel se mi neobjevila druhá čárka..ted to je 20min a pořád nic :frowning2: měřila jsem si teplotu a mám 37st..tak nevím nevím..nechápu to,že před dvěma dny tam byla ta čárka a dnes neeee..takže s tím už jaksi nepočítám,je to zřejmě ztracené..
31. pro 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem to nevydržela a udělala jsem si ráno test a bohužel ani jedna čárka. Říkala jsem si, že možná vyleze později aspoň nějaký stín, ale bohužel nevylezl. Ale já ještě nevěším hlavu, jsem teprve 10 dní po transferu, tak si říkám, že je možná ještě čas.
Teplotu mám 37,0 tak snad ta mrcha nepřileze.
31. pro 2008 v 08:52  • Odpověz
asmeen..to máš dobrý,že jsi teprve 10den..ale já mám už den 15!!!ten test si snad ze mně dělá srandu..
jakou máš citlivost testu??
31. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Hnedoocko nezoufej třeba je ještě dost brzy a teplota je dobrá počkej ještě a kdy má být mrcha???znáš přece spousty případů a určitě o tom všude čteš jak se holkám objeví ta druhá potvůrka až třeba 5tt??!tak nezoufej já říkám :"Dokud tu mršiznu neuvidíme na 100% na spodním prádle nejni nic ztraceno!"vždyť víte jak si ty mimísci s maminkou kolikrát hrají a nechtějí se ani ukázat,tak hlavu vzhůru..
Asmeen..když se neobjevila ani jedna tak ten test byl špatný,Ne?A to se mi líbí nevěš hlavu ono to nějak bude!!!určitě to dobře dopadne... :wink:

Tak jsem ani neřekla Doré ráno,všechny vás zdryvím při posledním dnu v roce a ten příští rok bude určitě náš a mímísků!!!povede se to ,určitě..Já třeba jsem to 29.12.nevydržela a udělala test,byla tam druhá ale hrozně slabá ale šíleně,jen stín ale manža jí vidí a včera večer jsem si říkala zkusím to a druhá zas ale zas ten samý stín a zas až po limitu,a manža jí tam zas vidí a tak si říkám jestli tam nejni na tom testu předvyražená ta druhá jako jestli tam na ní nejni nějaký žlábek že je to furt jen stín..teplota dnes ráno 37°C a čípek furt nahoře a tuhý..na testy bylo asik ještě brzy jeden jsem dělala 4dny před ms a druhý 3dny do ms zbývají ještě dva dny..tak snad ta mrcha nedorazí i když lépe se věří té možnosti že zas dorazí :frowning2:
31. pro 2008 v 09:02  • Odpověz
lulu..já ti nevím..menzes mám dostat právě dnes..tak jsem si proto udělala TT,že by mohla být druhá čárka silnější..a ono nic!!!To mě fakt zaskočilo :confused: naděje je tatam..ale uvidím,pokud to nedostanu,testnu se zase v pátek..
31. pro 2008 v 09:07  • Odpověz
kdoví,co ywushka..určo ji potvrdí těhotenství :dizzy_face:
31. pro 2008 v 09:08  • Odpověz
lulu a jaký jsi dělala test??? Mě tyhle stíny taky jeden dělal....
31. pro 2008 v 09:08  • Odpověz
já mám citlivost 10MIu/ml..ted jsem zase na něj kukla a mám taky takový stínek..ale je to už 40min.. :unamused:
31. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
Vendy mám takovou zelenobílou krabičku s zelenejma kitičkama a na něm je napsáno zeleně Hcg a citlivost je od 25MIu/ml..mě stíny jednou dělast test Best2 takovej fialovej tak ten už nekupuju..
31. pro 2008 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.