• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
fuj kytičky jsou s tvrdým y!! :wink:
31. pro 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno holky,
prosím, hlavně nesmutněte, musíme věřit, že bude lépe, a že aspoň některé se zadaří. Já na tom nejsem taky vůbec dobře, ale jak píše lulu, dokud ta potvora nedorazí tak se nevzdám. Břicho mě bolí šíleně, teplota nízko...
A jinak s těmi testy, už jsem to tu jednou psala, protože jsem zvědavka zvědavá, tak jsem studovala jeden nepoužitý a vážně tam jsou dva proužky vyražené - asi aby se tam ta tekutina usadila a jsou bíle. No a jak se ten test zabarví tou růžovo-fialovou barvou, tak to vážně může házet takový odlesk, že se zdá, že tam stínek je :confounded:
As: to že nebyla ani jedna čárka je vážně chyba testu.

Ale teploty holky máte pěkné, to je důležité.
A hnedoocko taky to třeba může být tím, že si teď více pila a měla si zředěnou moč vodou, tak třeba proto se ti ta druhá zdá slabší.

Holky naše heslo: "Dokud mrcha nedorazí, nic nevzdáváme" :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno holky, ráda bych se připojila ke Katce a popřála vám všem hodně síly a hlavně optimismu, nesmutněte a hlavu vzhůru!!!!! Moc bych vám to přála a netrpělivě čekám, která z vás se ke mě přidá!!!!
Naděje umírá poslední!!!
31. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
lulu tak to já si tak krabičku už nepamatuji, ale vím že přímo na těch testech jak se to drží, tak že to bylo tmavě modré a na tom bílé HCG hodněkrát...
31. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
Holky já jsem debil, nechtěla jsem napsat ani jedna čárka, samozřejmě ta kontrolní tam byla. Ale ta druhá né. Pardón, že jsem to napsala tak chaoticky, asi protože jsem z toho už rozrušená.
31. pro 2008 v 09:28  • Odpověz
tak to ne takový test to není já mám to jak se to držíjen čistě bílé vlastně celý test je bílí jen je na něm modře napsáno max. jako jak max. to dát do moči..a ty kačí na kterém testu jsi zkoumala ty čárky???
A já mám taky test citlivý 25MIu/ml
holky děkuji..vy mě vždy pěkně povzbudíte :slight_smile: ještě že Vás tady mám..to bych už bulela do polštáře a myslela na nejhorší :angry:
mě břicho právě vůbec nebolí..za to mě strašně bolí záda a od včerejška mě vystřeluje bolest v prsou :confounded:

v každém případě,pokud to ted nedopadne dobře..začnu cvičit podle Mojžíškové a koupím si ten femigarda půjdu trošku do sebe a snad se mi třeba druhé ivf povede a nejlépe by bylo,kdyby přír.cestou :wink:
31. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
Viděla jsem to na testech GALMED GOLD 2 testy v balení, ale i na Mamatestu. Záleží na úhlu pohledu a světle, ale vážně tam jsou :unamused:
31. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
jo očko: do toho půjdu taky, Mojžíšovou nemám co ztratit, a třeba si i zlepším trošku postavičku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
jo kackarko: taky jsem měla takový test RAPID clear, tam měl předvyraženou čárku i u nového testku to šlo vidět na světle.
Zachvilku vyrážím za kamarádkou podívat se na její třítýdenní miminko, tak se asi odmlčím a odpoledne sem zase kouknu.
31. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
přesně..taky bych měla začít cvičit..a zpevnit se..a tím cvičením fakt nic nezkazíme..a určitě v brzké době přijdou vytoužené výsledky :wink: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
http://www.patro.cz/objects/1074532155.html?group_oid=1057018575 tohle je ten test co mi zobrazuje slabé dvě... :frowning2:
31. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
Kačko tím Galmed jsem právě testovala ....
31. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
tak mamatest je jediný který mi nikdy neukázal dvě ani stínkem,myslím že mamatest je asi nejspolehlivější,nevím no teď mám nějaký na kterým je napsáno těhotenský test a je ta krabička bílomodrá se samou modrou kytičkou a jsou v něm dva kupovala jsem to v globusu,tam je maj normál u drogerie..
31. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
asmeen,myslíš,že utroš může poposunout MS??
31. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
hnedoocko ty myslíš jako utrogestan??jestli ano tak sním právě přichází ms pravidelně do tří dnů,pokud teda já vím..ale třebas vím špatně :unamused:
31. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
když jsem brala utrogestan i u IUI tak mi přišla vždy na den..nebo jsem začla už 2-3 pře špinit..tak nevím..počkám do pátku
31. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
no já si právě myslím že tyhle léky ms přivolávají přesně na den mě se teda nikdy nestalo ať už s proverou,nebo clostibelgitem nebo jak se to píše nebo s duphastonem že by se mi ms zpozdila vždy jí mám na den i dalo by se říctna hodinu přesně.. :wink: a ty to máš teda jakoby zpožděné??jestli ano tak nevěš hlavu určitě jsi těhu jen se to nechce ukázat,tak vydržíme do pátku a v pátek všichni testnem a budem koukat co tam bude přece nenecháme jáju v tom těhulkování samotnou!! :wink:
31. pro 2008 v 09:47  • Odpověz
holky,poradte mi .. :wink: přes noc musím vždycky pít,já prostě jinač bez pití neusnu..takže si myslím,že za noc zhruba ty 4dc možná i více vypiji..a taky chodím 1-2x za noc čůrat..myslíte,že to může mít vliv pak ráno na TT..?? :confounded:
31. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
já mám ms dostat správně dnes..dostávám ji co 28dní..vždy stejně :wink: kdo si počká,ten se dočká :grinning:
31. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
hnedoocko v takle ranném stadiu těhu to může mít hodně velký vliv na tt to mi věř,chce to fakt celou noc nepít a nejít na wc a ještě bude čárka slabounká,určitě!!ale mě se říká nechodit na wc a nepít když takové problémy nemám,promiň,tak počkáme do toho pátku ju?je tu coby dup.. :wink:
31. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
no já to nevydržím bez pití..ale pokusím se dnes i zítra :wink: alkohol dnes pít nebudu,takže mě nemá z čeho v noci sušit..a pití u postýlky potřebovat nebudu :wink:
31. pro 2008 v 09:56  • Odpověz
nevíte na kolik hod.šla ywushka na odběry???
31. pro 2008 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky, tak co nějaké pokroky? Tak na ten zítřek přeji všem na testu // a mnoho štěstí v novém roce. Já měla také čárečku hodně slabou, testovala jsem o asi 3 dny dříve, ale už tloustne holka jedna. Tak moc držím pěsti.
31. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
Holky, já jsem si teď eda pěkně dala, byli jsme venku s naší milovanou fenkou Bessinkou a ona se nám zaběhla, čas od času to potvůrka udělá. Ale dnes se nevracela půl hodiny, já jsem z toho byla úplně hotová. No a nakonec se objevila a utrhla si drápek na přední nožičce, tak jí to dost krvácí. Vůbec si neumím představit, že bych o ní přišla :frowning2: Hlavně že si nás našla :dizzy_face:
31. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
Romco tak to gratuluji a moc,moc,moc.přeju hodně štěstíčka!! :slight_smile: :wink:
31. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
kackark,tak to je dobře,že se vrátila..moc dobře ví,jak jí máte rádi a kde se má dobře :wink: my máme taky pejska ročního,yorka,jmenuje se čiko a je to pěkný dábel,ten musí být jen na vodítku,jinač ten by se mi asi nikdy nevrátil.. :frowning2:
Romi,taky se připojuji ke gratulaci..at čárka jenom sílí..a Štastný Nový rok :dizzy_face:
31. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
Romčo: já úplně z toho šoku přehlédla tvůj příspěvek, taky samozřejmě moc gratuluji :dizzy_face:
Hneedoocko: já jsem šla domů a čekala na ní a manža zůstal v lese. No a ona si kliďánko běhá po silnici, byla asi dost zmatená, bylo velké štěstí, že jsem ji viděla a běžela za ní. Teď tu spinká chudinka a nemůže se vydýchat. Dám vám její dnešní fotečku do albíčka. Je to moje veliké zlatíčko a díky ní se tak statečně držím, tak se jí nesmí nic stát...
31. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
kackark..jak tam vkládáte ty fotečky??
31. pro 2008 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.