• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Hnedoocko klikni na hlavní stránce na MOJE ALBA a tam dáš přidat nové album a ono tě to krásně samo navede :wink:
31. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
děkuji kackark :dizzy_face:
31. pro 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
No vidíš, jak si to krásně zvládla :dizzy_face: Psí miminko je úžsasné a ty jsi kočka :wink: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
Kdepak se nám toulá Ivča? Jsem na ní moc zvědavá, jak ta naše holka dopadla.
A jinak hnedoocko já jsem Kačka a nemohla bych Ti psát taky jménem? Pokud Ti to nebude vadit :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky,dnes potvrzeno z krve-NEGATIVNI!!!V patek odjizdime na hory,za mesic nas ceka dalsi stimulka!!!Ale to uz opravdu budu jen lezet a lezet a odpocivat!!!Nikdo me nedostane ani na krok!!!Dnes jsem jeste zacala spinit,takze to mame potvrzene z nekolika stran :cry: Ale nic nenadelam,zivot jde dal....jsou i mnohem horsi veci....
31. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz
ywusko: jsi silna holka,beres to skvele. Za mesic budes odpocivat a vsechno bude mit jiny prubeh
31. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ivčo, je mi to moc líto :cry: Ale napsala si to správně, život jde dál a já věřím, že se v tom novém roce určitě dočkáš. Já sama sobě taky vůbec nevěřím, mám hodně nízkou teplotu, tak se neboj, že by si na to snažení zůstala sama :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
kackark-teda Kačko :wink: já jsem Petra a vůbec mi to neva :dizzy_face: pejsánek je šikulka,ale tam je ještě mimi,jakmile budu mít fotečky novější,přidám je do alba :wink: ted už je z něj dospělák
Ted mi manžel koupil další testy,ted mám mamatest..tak zítra zase zkusím a přes noc už nebudu pít..a atky mi donesl ferero bonbonky..na nervy :dizzy_face: je zlatý..

Ivčo..nevím co napsat,je mi to strašně líto :cry: drž se..příště se určitě štěstíčko na Tebe usměje..musíš být silná a na další ivf vyrovnaná a hlavně moc moc věřit.. :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz
to se nebooojim!!!Dnes jsem si udelal radost,jsem si nakoupila spoustu veci...tak alespon neco me udelalo radost!v patek jedeme ny tu lyzovacku,tak se mam na co tesiiit
31. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz
Ivi a jakto že budeš hned tak brzy stimulovat??má být min.2-3měs.pauza k vůli vaječníkům..aby ti dobře reagovali :wink:
31. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
u me je to jinak....me by asi nejspis nechtely pak reagovat!!!Netvori se me vajicka a minule se nam osvetcilo,ze kdyz jsem zacala stimulovat hned za mesiic,ze to melo lepsi ucinek a vytvorilo se nam vic vajicek!!!Takze do toho jdu zase hned
31. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz
tak to máš super,nemusíš čekat..já taky měla jen 3 vajíčka..tak nevím..že bych taky kdyžtak nečekala,kdyby to nevyšlo ted.. :confounded:
31. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
Ivčo, jsem ráda, že Tě alespoň nenechají čekat,a taky že teď máš ty hory, tak se zabavíš a rychleji Ti to uteče x-Péťo, těší mě :dizzy_face: Máš opravdu hodného manžela :wink: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
jojo Kačko,jsem ráda,že ho mám..fakt mě umí vždy podržet a vše zlehčuje..on pořád věří,že jsem těhu :slight_smile:
a taky mě těší...
Ivi,jak Píše Kačka,hory jsou vynikající nápad..vyčistíš si hlavu..uděláš něco pro své tělo a budeš si užívat s manželem :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
holky,jdu už udělat chlebíčky a jednohubky na večer a taky zkouknout nějaké ty pohádky :wink: a samozřejmě se věnovat manželovi :dizzy_face: prozatím pá
31. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz
romi: taky velká gratulace a ať čárka sílí a sílí a hlavně ať se drží.

kackark: to se nedivím, že si z toho musela být pořádně v šoku, naši miláčci nás umí někdy pořádně potrápit, ale jsou to naši mazlíčkové. Ještě, že se vrátila. A té krve z drápku, to si dokážu představit, naši mají dalmatýnku a ta si dost často na zahradě taky poraní polštářek na pacce nebo utrhne drápek a je to šílené. Nejhorší, že ona si to nenechá zavázat a pak jí to pořád teče.

Dneska jsem vyslala manžela ať koupí citlivější test a on mi donesl zase ten stejný 25MIu/ml Mamatest, takže nevím jestli bych to měla zítra zkoušet, když stejným testem jsem to zkoušela dnes a ani náznak druhé čárky nebyl. MS se naštěstí drží a zatím nedorazila, ještě má šanci dva dny, tak uvidíme.
A nevím jesti je možné, aby utrogestan posunul MS. Jen jsem nad tím tak přemýšlela.
31. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz
ivuško to je mi líto ale vzala jsi to skvěle a určo na to snažení nebudete sami já se také určo přidám..ale my to zvládnem,Péťo máš krásnýho pejska my máme taky takového je mu rok a půl a jsmenuje se matýsek taky je jak mimi já ho hrozně rozmazluju až manža místama žárlí :sweat_smile: ,jinak já teď chlebíčky a jednohubky dodělala něco ještě dělá mamka takže si myslím že ude lepší nevečeřet jinak nevim kam se to všechno do nás vejde :wink: a peťo neboj těhu určo jsi!!Musíme přeci věřit dokud tu mrchu neuvidíme..i když já už jí vidím kam se podívám!! :unamused:
31. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz
asmenn utrogestan ms určitě nespozdí s tím přijde přesně na čas tím sem si jistá a jak jsem říkala mě se s žádnýma lékama nespozdila ale nepospíšila byla vždy přesně na čas takže máš holka velkou šanci a teplotu jsi ráno měřila??
A kačí co ten čípek zkoumala jsi ho??Je vlastně vůbec pravda že má být v těhu zkrácený,hodně vzadu,a tuhý jako špička nosu??přesně takový ho mám a navíc já si ho sama jen těžko nahmatám ale aspoň už vím co hledat protože když jsou nějaké ty jiné dny nejspíš neplodné nebo nevím tak to ho mám úplně ve předu a hodně tvrdý,já se v něm nevyznám.tak jak má vlastně vypadat v těhu??víte to některá..
31. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz
ivuš: ty hory máš super, aspoň načerpáš energii na další pokus a trošku se odreaguješ.
lulunko: teplotu jsem si měřila a měla jsem 37,0 a čípek mám taky hodně vzadu a nemůžu ho pořádně ani nahmatat, ale nevím taky jaký má být v těhotenství.
31. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz
no já mám teplotu též 37°C a čípek hóódně vzadu a tuhý..
31. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
no já už si nepamatuju jestli je tuhý nebo měkký, ale je vzadu. No uvidíme co z toho bude. Musíme být silné a případný nezdar překousnout a snažit se zase dál.
Jestli to taky teď nedopadne, tak hned začínám měřit BT a povedu si graf jako kaczkark nebo Jája a půjdu na to vědecky. To už musí jednou vyjít. :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz
jasně případný nezdar nás nesmí porazit je jasné že ta slzička zas ukápne ale musíme jít dál asi se budu snažit uvěřit tomu že vše zlé je pro něco dobré i když už nevím k čemu jsou dobré tyhle nezdary..ona příroda ví proč to dělá!! :wink:
31. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
autor
Tak jsem holky napsala tak dlouhou odpověď a ono se to neodeslala :angry:
Tak to hlavní:
Lulu: má pravdu, nikdy nemůžeme vědět, proč se některé věci dějí a před čím horším nás chrání, tak nám nezbývá, než to tak brát :wink:
Když bude potřeba (což doufám, že nebude), tak pokud budete chtít, tak vám ráda s měřením a grafy poradím :wink: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
kackark: díky za nabídku, pak možná budu při měření potřebovat poradit. :wink: Ale byla bych opravdu moc ráda, kdyby na to měření už nepřišlo a ani mrcha už aspoň 9 měsíců nepřišla. :dizzy_face:
31. pro 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
Ani nevíš, jak vám všem to přeji, aby jste mé služby nepotřebovaly :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
Já nám to tady všem taky moc přeji a jsem moc ráda, že jsem našla takovou fajn diskuzi s tak báječnýma holkama. Moc mi to pomáhá, když si tady s váma můžu psát. Dodává mi to hodně energie.
31. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
To já jsem taky ráda, že vás tu mám :dizzy_face: :dizzy_face: Jen se netěším, až půjdu v pondělí do práce, to pak na koníka nemám skoro vůbec čas :frowning2:
31. pro 2008 v 16:00  • Odpověz
holky úplně souhlasím s asmeen..jste fakt všechny tady skvělé a moc pomáháte :slight_smile: člověk ihned přijde na jiné myšlenky s vámi :dizzy_face:
takže se zítra všechny testujete??tak Vám přeji // na TT.. :wink: moc moc moc
31. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
Péťo, ja určitě testuji :dizzy_face: Když už jsem si to vymyslela. Leda MS mě může zastavit...
31. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
Holky,jsem si trosku pospinkala....jsem nas trosku balila na ty hory a zjistila jsem ze nemam lyzarske ponozky...jeste me manzel v brne rikal,ze jestli ma vsechno :grinning: !!!
Tak vsechny co budete testovat,hodne stesticka a hlavne vsechny //
31. pro 2008 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.