• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Ale to je krásný 37 a v kolik ráno měříš? A máš graf?
23. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
Kackar určitě ráda nakouknu :dizzy_face:
Ta moc jsm ti držela palečky když se vám stala ta smutná věc s Natálkou.. :frowning2:
ale jsi opravdu moc šikovná a silná holka! Víš že se nevdáváš máš můj obdiv!! A právě proto si ty dvě // na Silvestra zasloužíš a budou tam věřím tomu a moc moc to přeju!!!!! :dizzy_face:

Holky Všem krásné Vánoce a doufejme že ten rok 2009 bude pro každo z nás štědrý na ty //, srdička a nakonec krásný zdravý křiklounky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 10:10  • Odpověz
po pravde jsem merit prestala tento cyklus ale jelikoz mi to ted nedalo a chtela jsem vedet jak je na tom pelota ted tak jsem merila vcera a dnes, vcera 36,9 dnes 37 ale napr. minuly cyklus to bylo taky tak a pak MS dorazila 16 DPO takze cas jeste mam a teplota klesla az den pred tim........... takze zas tak nadejne to nevypada ale veriiiiiiiim :grinning:
23. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
Wrtul: si tak moc hodná. Děkuji, kutálají se mi tu pěkné slzičky, kdo ví kde se vzaly....?

Hypo: já teď měřím dva cykly, luteální fázi mám krátkou, kolem 12 dní a teploty mívám taky poměrně nízké, protože měřím digitálem a brzy ráno. Mě to měření docela baví a tento cyklus jsem i hodně testovala ovu testy :grinning:
23. pro 2008 v 10:27  • Odpověz
Kackar to jsem nechtěla tě rozbrečet.. jedině že by to byly slzičky štěstíčka :wink:
já mám taky szly v očích.. jsem poslední dobou naměko..
Holky nový rok je nová naděje..
23. pro 2008 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky...můžu se přidat? já bych měla taky testovat na Nový rok nebo na silvestra,ovšem, jestli k tomu bude důvod,nevím,jestli jsme se trefili do ovu. Termín MS je 28.12. no možná to nevydržím a budu testovat dřív...mám taky pořád takové nutkání. minulý měsíc jsem testovala dřív než měla dorazit MS a měla jsem na všech testech slaboučké // a stejně nakonec MS dolezla s dvoudenním opožděním. tento cyklus jsem zkusila ovutesty a z toho jsem jelen.
kacko,ty jsi 24DC, já jsem dnes 23DC
23. pro 2008 v 10:30  • Odpověz
tak i ja jsem precetla tve album a o to vic ti preji krasne carky co nejdriv :wink: jsi silna holka.......
ale nechci ti pripominat ty osklive chvilky tak se vratim k mereni BT :sweat_smile:

ja mivam teploty vyssi, prek ovu klidne kolem 36,6
merim taky digitalem a taky brzy rano 6.30 hod (teda kdyz jsem merila, ted stavkuju)
taky me to ze zacatku bavilo, ale mam desne dlouhe cykly a tak me to nejak preslo :frowning2: nakonec jsem se rozhodla nemerit jelikoz chodim na folikulometrii tak vim presne kdy mam ovu tak mereni bylo zbytecne :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
AHoj holky, nezlobte se ze jsem nakoukla - jen jsem vam vsem chtela poprat, aby ty vytouzene dve carecky na Silvestra zasvitily.
Ja zjistila, ze cekam dcerku, presne ve stejny cas pred rokem.
23. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
juuu nezlobime a gratulujem k holcicce :slight_smile: je krasna :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
Wrtul: to byly slzičky dojetí, ale to přeci patří k životu :wink:

ahojky cambina: já jsem teprve 19DC, ale to testování na Nový rok risknu, byla by to pro mě nová naděj. Minulý cyklus jsem taky testovala mamatestem a prostě jsem tam ty slaboulinké // taky viděla :confounded: Ale tentokrát tomu moc věřím :dizzy_face:

hypo: to je v pořádku, já jsem schopná se o Natálce bavit, není den kdybych na ní nemyslela a vlastně je pořád se mnou, a možná to vyzní i trochu divně, ale já už se maminkou prostě cítím a Natálka bude vždy moje první dítě a věřím, že nám teď z nebíčka pošle zdravé miminko :wink:

A k měření, já měřím už ve 4:30, to vstává manža do práce a s ním i naše Bessinka, která mě budí :grinning: :grinning: Měření me pomohlo u Natálky, tak teď doufám, že taky :wink: :slight_smile:

Karkul: děkujeme moc a věříme, že si nám sem přinesla štěstíčko. A přeji Tobě i celé Tvé rodině radostné Vánoce a hlavně pevné zdraví v novém roce :dizzy_face:
23. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
fiha tak brzy rano? tak to ja spim :slight_smile: me staci tam pul sedma :slight_smile:
tak budu drzet palce nam vsem a rok 2009 bude urcite ten nejplodnejsi :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
hypo: já bych ráda měřila déle, ale jakmile je Bessinka vzhůru, tak je nejisté kdy bude chtít ven. Ale teď vstávám v devět :grinning: :grinning: , jsem nějaká utahaná, změřím a další čtyři hodiny o světě nic nevím :wink:
23. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
jojo to chapu :slight_smile:
ja jsem ted v praci ale za pul hodky uz mi padla :slight_smile: tak hura koupit kapra a rizky na kure a valim domu :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
Kackork, to jsem presne chtela slyset:slight_smile:..treba by uz mohl byt aspon nejaky stin druhe carky..

hypo: taky drzim palce!

Holky, přeju Vám všem krásné svátky! A doufejme hlavně že nám nový rok 2009 přinese všem zdravá miminka!
23. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
autor
hypo: tak to tě lituji, já si užívám 14 dní dovolené :wink:
Teď jsem dobalovala poslední dárky a asi jsem blázen, ale zabalila jsem i mini hračku pro miminko, aby vědělo, jak se na něj těšíme, a že ho velmi očekáváme.

Nanai: napsala si to moc hezky, je to přesně tak, nejdůležitější je zdravé miminko, a to já přeji vám všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
Díky, Kackork, to jsem presne chtela slyset :slight_smile: aspoň nějaký stíneček by už třeba mohl být..

hypo: Taky držím palce na zítra!

Holky, přeju Vám všem krásné svátky a ať nám nový rok 2009 přinese zdravá miminka!
23. pro 2008 v 11:09  • Odpověz
nastesti se tady uz moc nepracuje ale to zbytecne vstavani...........
ty 4 hodinky co jsem dnes v praci jsem mohla i prozit jinak :slight_smile:
23. pro 2008 v 11:10  • Odpověz
omlouvám se za dvojitý příspěvek, měla jsem pocit že se to smazalo, tak jsem to psala ještě jednou
23. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Já už se lekla, že se mi neodeslal příspěvek, a on se odeslal nanai dvakrát.... :grinning:
23. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Tak to chápu, taky by se mi na takovou chvilku nechtělo jet do práce. Doma je doma :dizzy_face:
23. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
kacko,minulý cyklus jsem měla testy čtyřech značek i mamatest.....tak já budu věřit s tebou,že ti to vyšlo a budeš mít //....v mém případě,myslím,že nám to nevyšlo a chci se připravit na leden... ale samozřejmě tesknu... to jen tak,aby bylo jasno...v lednu to budou dva roky,co jsme začali ze snažením.
23. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Cambi: Taky mám termín menstruace na 28. 12., budu si muset asi poschovávat těhu testy, protože jsem schopná testovat už dnes. Myslím si, že to tentokrát zase nevyjde, ale nepropadám panice. Jsem ještě dost nachlazená, takže by to pro miminko nebylo moc dobré. Příznaky by se nějaké našly. Píchání na pravé straně, bolest prsou, menší nevolnost. Jenže to mám každý měsíc. No, uvidíme. Třeba se na nás štěstí usměje.
23. pro 2008 v 11:21  • Odpověz
Mějte se krásně, jdu pracovat..zítra se když tak ozvu, jak to vypadá :wink:
23. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
Holky, musíme doufat a věřit, nic jiného nám nezbývá. Ale věřím, že alespoň většina z nás tam teď ty dvě potvůrky objeví :wink: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
nanai: ahojky, určitě se ozvi, budu na tebe moc myslet a drže pěstičky :wink: :slight_smile:
23. pro 2008 v 11:47  • Odpověz
makka..ahoj...tak jsi na tom stejně jak já...taky už bych chtěla testovat dneska,proto nekupuji TT do zásoby... (tentokrám mám koupené :slight_smile: ) taky,taky,počítám,že to zase u nás nevýjde...mě akorát děsně bolí prsa...,ale to někdy mívám před MS..,takže bych to ani za nějaký příznak nepovažovala. a nevolnostmi trpím pořád
tak kdy tedy budeme testovat?
23. pro 2008 v 11:50  • Odpověz
Ahoj, přidávám se k vám. Jsem dnes 11. den od IUI. Dr. mi říkala, abych se testovala až 18. den po IUI. Ale jsem už teď nedočkavá. Ale říkám si, že to musím ještě vydržet. Nechci se testovat na Štědrý den, myslím, že nám to nevyjde, a tudíž nechci mít smutný Štědrý den.
23. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
remor..asi máš v tom pravdu netestovat na Štědrý den...ikdyž pro mě je to taky brzo.
a jak dlouho se snažíte?
23. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
Cambina, v lednu to budou 2 roky, co se snažíme. Já mám horší hormonální profil a manžel shlukování spermií, takže nám nedávají moc velké šance na přirozené otěhotnění, ani IUI. Vypadá to na ICSI. Jak dlouho se snažíte vy?
23. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
Já fakt, že testovat na Štědrý den chce velkou odvahu, ale pokud budete, tak doufám, že vám to vyjde, a prožijete ty nejkrásnější Vánoce. To by byl krásný dáreček, co?
23. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.